Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 17, 21:33)
mano pirkiniai


šaunu... wub.gif

QUOTE(tviga @ 2011 04 17, 23:19)
o čia mano naujokės ax.gif


oi kaip gražu...vandutė pasaka... wub.gif

taip bijau užeit ir į temukę...visos po parodos... unsure.gif o man taip širdelę spaudžia... verysad.gif nemačiau tikro vaizdo o nuotraukose to negausi... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 18, 12:24)
bus, kai bus ką fotografuot biggrin.gif

O jackutį mylėjau kaip savo, nė pumpuro nepaaukojo biggrin.gif tik sakyčiau žiedukai šviesoki ane  g.gif gal naminis žydėjimas bus ryškesnis  g.gif

Gal ir šviesoki, bet kai neturiu su kuo palyginti tai man labai liuks thumbup.gif be to apžiūrėjau šiandien atidžiau, man rodos dar vienas žiedstiebis auga wub.gif radau mažą mažuliukę viršūnėlę išlindusią
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 04 18, 12:34)
Gal ir šviesoki, bet kai neturiu su kuo palyginti tai man labai liuks  thumbup.gif be to apžiūrėjau šiandien atidžiau, man rodos dar vienas žiedstiebis auga  wub.gif radau mažą mažuliukę viršūnėlę išlindusią

mačiau ir aš ir pamiršau pasakyt, bet dar negaliu garantuot 100 proc, kad žiedsteibis, nors panašus panašus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 18, 11:05)
o kam tau dviejų? uždustum biggrin.gif matei krūmo didumą? Drąsiai tokį galėsi dalint ir turėsi dvi  thumbup.gif


Man gal didybės manija hihihi.gif Didelis tai didelis, ale nooooriu dar didesnio blush2.gif Neskirsiu schmoll.gif Lai auga milžinas wub.gif
Atsakyti
mazdraosi ziauriai gaila,kad negalejau i paroda atvykt,jau kiek groziu prisipirkot rolleyes.gif cray.gif
Atsakyti
Kviečiu ir Jus pasivaikščioti po Žalius horizontus smile.gif

sustok ir pažvelk, mano akimis smile.gif

Atsakyti
O as vis dar negaliu nusiramint, kad grizau be zygo ir Dream diamond doh.gif oi kaip man ju dar reikia biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(nila_ks @ 2011 04 18, 13:15)
Kviečiu ir Jus pasivaikščioti po Žalius horizontus  smile.gif

Nuostabios nuotraukos thumbup.gif Primink su kokiu fotiku darbuojies? kokius objektyvus naudoji? Tikrai graziausia prezentacija, kiek cia perziurejau. wub.gif
Atsakyti
nila_ks labai gražios foto thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2011 04 18, 12:15)
Kviečiu ir Jus pasivaikščioti po Žalius horizontus  smile.gif

sustok ir pažvelk, mano akimis smile.gif

Labai gražios nuotraukos, nerealios mirksiukas.gif Labai labai gražu
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2011 04 18, 13:15)
Kviečiu ir Jus pasivaikščioti po Žalius horizontus  smile.gif

sustok ir pažvelk, mano akimis smile.gif

Graaaazuuu karsta.gif
Atsakyti
[quote=Tina*,2011 04 18, 14:26]
O as vis dar negaliu nusiramint, kad grizau be zygo ir Dream diamond doh.gif oi kaip man ju dar reikia biggrin.gif
[b]Papildyta:[/
Suprantu tave ,Tina,toki patys norai buvo likę neišpildyti.Zygą paskutinę dieną Lerikytė parūpino,o Dream diamond vis dar guli ant širdies. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 04 18, 13:26)
Nuostabios nuotraukos  thumbup.gif Primink su kokiu fotiku darbuojies? kokius objektyvus naudoji? Tikrai graziausia prezentacija, kiek cia perziurejau.  wub.gif


Ačiū 4u.gif
Gaila, kad negalėjau pilnai atsiduoti fotografavimui (būtu geresnės foto) nes buvau su kompanija smile.gif bet ir džiaugiuos, kad ją turėjau rolleyes.gif
Canon EOS 550D, objektyvas: Canon EF 100mm F2.8 USM macro lens, pas Nastanką toksai pat thumbup.gif
QUOTE(tviga @ 2011 04 18, 13:27)
nila_ks labai gražios foto  thumbup.gif  wub.gif

Ačiū 4u.gif

QUOTE(jurgita.jurga @ 2011 04 18, 13:27)
Labai gražios nuotraukos, nerealios  mirksiukas.gif Labai labai gražu

Ačiū 4u.gif Gaila, kad nepabendravom, manau kitą syki tikrai susipažinsim 4u.gif
Atsakyti