Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 17, 21:33)
mano pirkiniai
user posted image

Tai čia taviškė, pasaka wub.gif nerealiai graži wub.gif wub.gif wub.gif

Visų gėlytės nuostabios ir labai labai gražios 4u.gif
Kaip matau, daug kam palangės turėjo praplatėt, nori ar nenori hihihi.gif Aš pagalvojau, jeigu taip per kiekvieną parodą apsiprekinti ir tarpuose tarp parodų, tai greitu laiku teks pardavinėti senasias hihihi.gif
Atsakyti
Labas rytas visoms 4u.gif

Ačiū, kad atėjote, grožėjotės, ačiū, kad dalyvavote su savo augalais, ačiū toms, kurios bendravo, fotografavo, domėjosi...

Tina*, šeštadienį aš buvau tik nuo kokios 13 val. ir dar su išbėgimais blush2.gif tai ir nesusitikom matyt dėl to.

Labai smagu, kad akį ir objektyvą patraukė mano psichas hihihi.gif Psychopsis Kalihi čia wub.gif Išsiskleidė tik prieš pat parodą, tai dar toks truputį susivėlęs tongue.gif

Apie tai, augalas parodinis ar ne - patikėkit manim, tikrai bendrose kompozicijose augalai įgauna visai kitą vaizdą ir tikrai nėra ko kuklintis deleguoti saviškius. Tikiuosi, kad padrąsėsit ir į rudeninę parodą atvažiuos dar daugiau augalų iš SM dalyvių thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 17, 22:03)
Augalai pardavime buvo ypatingai geros kokybes i kuri pirstu bedurtumei.

Oi aš blondinė visiška, vaikščiojau žiūrėjau, o nežinojau, kad galima beveik daug ką pirkt 4u.gif blush2.gif O vargeli doh.gif

Šiandien planas chuliganas nupirkt visoms kiek aš jų turiu vienodus vazonus rolleyes.gif
Atsakyti
labas rytas

paroda buvo gera.. bet kainos tai tikrai uzkeltos.. galvojau nusipirkt daugiau, bet kai isgirdau kainas net akys ant kaktos isoko..(na cia mano nuomone)..
Atsakyti
kokybė visais laikais kainavo daugiau.
Atsakyti
na taip smile.gif pirma kart buvau parodoi , tai net neisivaizdavau kainu.. bet kai buvo parasyta kainos tarp geliu.. buvo rasyta kad bus pigiau.. tai ir gavau smugi.. nieko kitais metais busiu tam pasruosus smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2011 04 18, 08:23)
Šiandien planas chuliganas nupirkt visoms kiek aš jų turiu vienodus vazonus  rolleyes.gif


Pas mane visos buvo vienoduose vazonuose iki parodos blush2.gif Dabar reiks dar tris tokius pat vazonus nusipirkt. Bet vat duosiu patarimą pirkt ryškesnius vazonus, pas mane tokia gelsva labai švelni spalvytė, atrodo kiek niūrokai doh.gif g.gif

QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 18, 08:59)
kokybė visais laikais kainavo daugiau.


drinks_cheers.gif Naujokės prie mano senbuvių atrodo tikros gigantės, augaliukai tokio neišpasakyto tvirtumo ir vešlumo, kad uch wub.gif

Man tai atrodo kainos labai geros buvo, kad ir ta katlėja kur pasivežiau, nu visiškai nereali, o kainavo tik 35lt bigsmile.gif Aukso gysla sakyčiau rolleyes.gif Tiesą pasakius, vis vakar vakare negalėjau užmigt kodėl aš jų dviejų tokių nenusipirkau doh.gif
Atsakyti
o kam tau dviejų? uždustum biggrin.gif matei krūmo didumą? Drąsiai tokį galėsi dalint ir turėsi dvi thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū visoms organizatorėms - labai patiko paroda! thumbup.gif Labai širdžiai mielas renginys smile.gif
Labai gražios kompozicijos, maloni aplinka, žmonės geranoriški (tik kol suradom, kur tam prekybos centre ta salytė yra... doh.gif)
Ir grįžau ne tuščiomis ax.gif Phalaenopsį raudoną su neoniniais liežuvėliais ir phal.hieroglyphica iš orchidėjos.lt ir geltoną miniuką iš Jurgitos parsivežiau smile.gif
Atsakyti
vajei, šnd prasiskleidė Miltonidium Bartley Schwartz pirmas žiedas karsta.gif nuo kvapo jau net koktu, tikiuos atlaikysiu biggrin.gif
Atsakyti
Štai mano black jack
Ačiū Lerikytei kad pasaugojo 4u.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 18, 12:17)
vajei, šnd prasiskleidė Miltonidium Bartley Schwartz pirmas žiedas  karsta.gif nuo kvapo jau net koktu, tikiuos atlaikysiu  biggrin.gif

o kur foto lens.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 04 18, 12:19)


bus, kai bus ką fotografuot biggrin.gif

O jackutį mylėjau kaip savo, nė pumpuro nepaaukojo biggrin.gif tik sakyčiau žiedukai šviesoki ane g.gif gal naminis žydėjimas bus ryškesnis g.gif
Atsakyti