Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(lark @ 2011 04 15, 21:06)
sveikatytės tavo mažiukei  4u.gif

ačiū 4u.gif
QUOTE(*coliukeee* @ 2011 04 15, 21:16)
Neiškenčiau neparodžius 

niu labai jau jie gražūs, labai wub.gif

mano naujokė Macodes petola wub.gif niu jau tas žėrėjimas, užburia wub.gif
user posted image

dar didelis ačiū Oli via'i už masdevallia wub.gif 4u.gif tik nežinau kokia tiksliai ji blush2.gif

niu ir nemiegosiu dėl raudonos vandos, su žiedstiebiu doh.gif tikiuosi ryt jau jų nebus likę blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 15 balandžio 2011 - 20:39
o ziurejot laida per btv? kur kalbejo apie orchidejas, kazin kiek laiko reikia pakaitinti toje mikrobangu krosnelej blush2.gif visu naujokes labai labai grazios ko nenufotkinai savos masdevallios?
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2011 04 15, 21:41)
o ziurejot laida per btv?

aha, žiūrėjau thumbup.gif gražiai pakalbėjo, buvo įdomu. Ir vazonas labai patiko su logotipu, noriu ir aš tokio biggrin.gif

tarp kitko, vieną phalaenopsi kur sodinau į molinį vazoną, tai bujoja jabytute. Lapų prileido, žiedstiebis dvigubas, pumpurų daug. Tiko va jam wub.gif

o masdevallia....nėra ką fotografuoti kol kas biggrin.gif
Atsakyti
Aciu uz parodos nuotraukytes, dar labiau ryt noriu vaziuot... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Pokahonta* @ 2011 04 15, 21:47)
aha, žiūrėjau thumbup.gif gražiai pakalbėjo, buvo įdomu. Ir vazonas labai patiko su logotipu, noriu ir aš tokio biggrin.gif

tarp kitko, vieną phalaenopsi kur sodinau į molinį vazoną, tai bujoja jabytute. Lapų prileido, žiedstiebis dvigubas, pumpurų daug. Tiko va jam wub.gif

o masdevallia....nėra ką fotografuoti kol kas biggrin.gif

Jo vazonas ir man patiko 4u.gif
Atsakyti
Oi,merginos,sedziu apsvaigus blink.gif akyse parodos grozybes wub.gif .Iki siol teko tik nuotraukom pasigrozeti.Pirmoji sudalyvauta ir aplankyta paroda thumbup.gif .Aciu sugundziusiai dalyvauti Lerikyte,padejusiom su pristatymu Evaja,Kastone ir visoms visoms,kurios daugiau ar maziau prisidejo sios sventes kurime 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O kaip pabuvus iseiti tusciomis? Na niekaip nepavyko,tad issinesiau viena grazuole:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa B.: 15 balandžio 2011 - 21:05
Viskas ką nufotografavau smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Pagaliau kazka savo pamaciau biggrin.gif
http://public.fotki....cn2669-jpg.html
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2011 04 15, 21:49)

mačiau kai nešėtės šią gražuolę biggrin.gif
Na o štai mano naujokės:
user posted image user posted image ir
user posted image
laukius nesulaukiu kada bellina pražys wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Tina* @ 2011 04 15, 21:52)

lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 04 15, 21:52)


aš ir tik pas lark vienoj nuotraukoj pamačiau saviškę biggrin.gif nelabai įdomios mano gėlytės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2011 04 15, 21:49)
Oi,merginos,sedziu apsvaigus blink.gif akyse parodos grozybes wub.gif .Iki siol teko tik nuotraukom pasigrozeti.Pirmoji aplankyta paroda thumbup.gif .Aciu Lerikyte,Evaja,Kastone ir visoms visoms,kurios daugiau ar maziau prisidejo sios sventes kurime 4u.gif  4u.gif  4u.gif
  O kaip pabuvus iseiti tusciomis? Na niekaip nepavyko,tad  issinesiau viena grazuole:

user posted image

wub.gif wub.gif wub.gif sita ir man krito i aki blush2.gif , silainiu maksimoje yra panasi 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedruze: 15 balandžio 2011 - 21:02
Idomu kaip gi kvepia toji belina. Pasak knygu, stipriausiai is visu phalaenopsiu. As ja is vokiecio emiau, bet jauciu bus mazyte. O jau kaip nekantru ryt savuosius augalus atsiimt. Ar lengva rast jurgajurgita ir orchidejos.lt atstovus? nes ryt itariu zmoniu bus kose.
Beje, kaip siandien zmoniu? daug?
Papildyta:
QUOTE(zuzla @ 2011 04 15, 22:01)
aš ir tik pas lark vienoj nuotraukoj pamačiau saviškę biggrin.gif nelabai įdomios mano gėlytės rolleyes.gif

O mano kaktusus gerai uzmaskavo. Issiveze puse bagazines, o kolkas foto pamaciau tik viena lotuliukas.gif turbut nekokius atrinko, neuzkabina paparacu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2011 04 15, 21:49)
  O kaip pabuvus iseiti tusciomis? Na niekaip nepavyko,tad  issinesiau viena grazuole:

aš tai vakar į šias gražuoles žiūrėjau, žiūrėjau, jau būčiau šiandien pirkus, ale kad neliko man doh.gif užtai mini marką parsinešiau biggrin.gif
Atsakyti