Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Na va,jau ir mano gėlytės sugrįžo namolio po parodos smile.gif jau buvau pasiilgus jų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2011 04 17, 20:53)
Na va,jau ir mano gėlytės sugrįžo namolio po parodos smile.gif jau buvau pasiilgus jų wub.gif

ar viskas gerai?
Atsakyti
Aš noriu pasakyti didelį AČIŪ organizatoriams, ir visiems visiems buvusiems parodoje. Tikrai buvo labai malonu susipažinti su Lerikyte, Jurga ir visais kitais parodos iniciatoriais blush2.gif Buvo labai gera ir smagu. Man labai patiko wub.gif Aš šiandien parsinešiau dvi naujokes, jau susidėliojau kas ir kur, bet matyt pafotografuosiu visas rytoj, šiandien baisingai galva plyšta neturiu net kur dingt. Užtat svaiginuosi katlėjos kvapu, bent tiek geriau iškart pasidaro cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Eiryn @ 2011 04 17, 21:07)
Aš noriu pasakyti didelį AČIŪ organizatoriams, ir visiems visiems buvusiems parodoje. Tikrai buvo labai malonu susipažinti su Lerikyte, Jurga ir visais kitais parodos iniciatoriais  blush2.gif Buvo labai gera ir smagu. Man labai patiko  wub.gif Aš šiandien parsinešiau dvi naujokes, jau susidėliojau kas ir kur, bet matyt pafotografuosiu visas rytoj, šiandien baisingai galva plyšta neturiu net kur dingt. Užtat svaiginuosi katlėjos kvapu, bent tiek geriau iškart pasidaro  cool.gif

ačiū ir tau biggrin.gif ačiū už pagalbą ruošiant parodą 4u.gif ir ot matai kokių vaistų galima nusipirkti biggrin.gif
Papildyta:
mano pirkiniai
user posted image
user posted image
štai kokių žavuolių džentelmenų buvo parodoje biggrin.gif
user posted image
user posted image
na ir nežydinti brassovala nodosa, zygopetalum su pumpurais biggrin.gif
Papildyta:
tiesa, penktadienį pirkau dar vieną katlėją. Bet šiandien ją pardaviau moteriai, kuri jos labai labai norėjo, ji ją išsinešė su plačiausia šypsena, o ji man tiek džiaugsmo nesukėlė blush2.gif tad ir išleidau, kažkam laimės daugiau suteikė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2011 04 16, 22:13)
Čia lark vandutė

ir nuotraukos ir egzemplioriai nerealūs thumbup.gif

QUOTE(nila_ks @ 2011 04 16, 22:28)
ir dar viena lerikytės gražuolė  wub.gif 

tikrai gražuolė thumbup.gif

QUOTE(Pokahonta* @ 2011 04 17, 09:57)
naminiai žiedeliukai...

vau kokie parodiniai žiedai wub.gif

QUOTE(rarity @ 2011 04 17, 19:04)
Nuostabūs žiedai - puikios foto  wub.gif 

puikios nuotraukos, kaip visada. o cimbio spalva kaip gražiai wub.gif

QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 17, 20:29)
mano pirkiniai

thumbup.gif šaunūs wub.gif

Pokahonta, įdėk pasigrožėti mano pagarsėjusį Minimarką biggrin.gif
Atsakyti
rarity, kokia grazi nuotrauka wub.gif

Lerikyte, pirkinukai thumbup.gif wub.gif

Manosios irgi jau namie. MB kai pamate padekos rasta, tai ir kaktusus neburbedamas parveze biggrin.gif

Dekui visiems uz grazu savaitgali 4u.gif
Atsakyti
lerikyte, pirkiniai tai thumbup.gif thumbup.gif as nodosa irgi ziurejau, bet kazkaip ziedu norejosi wub.gif
Atsakyti
[quote=nila_ks,2011 04 16, 19:39]
Mūsų darštuolės thumbup.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Sendiena pirkau gelyte pas sviesia mergina,labai maloni pardaveja drinks_cheers.gif
Atsakyti
na labai smagu girdėti malonius atsiliepimus, ačiū aciuks.gif linkiu, kad puikiai augtų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 17, 21:52)
na labai smagu girdėti malonius atsiliepimus, ačiū  aciuks.gif linkiu, kad puikiai augtų  thumbup.gif

Tikiuos,kad augs gerai,sveikas augaliukas,daug pumpuriuku turi wub.gif
Va mano naujoke;
http://public.fotki....idejos-001.html
http://public.fotki....-002.html#media


O sita pirkta ana diena Norfoje Jurbarke;
http://public.fotki....-003.html#media
http://public.fotki....-005.html#media
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ridma: 17 balandžio 2011 - 21:10
Net dangus nepasykstejo gero oro,visos trumpalaikes marteles sugryzo gyvos ir sveikos thumbup.gif
Dar karteli visoms dekui uz grazia svente 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Mamukui taip patiko,kad dvi dienas paeiliui lankesi smile.gif ir gryzusi sake,kad nesinorejo iseiti biggrin.gif
Atsakyti
O as jau naujaji zurnaliuka skaityt pradejau. Man jis kaip saldainis - makt ir nera biggrin.gif
Atsakyti