Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(~Sandrita~ @ 2011 04 16, 18:57)
aš ir tokio norėjau,bet kai klausiau nebuvo biggrin.gif o va tik orchidariume mačiau šitą grožį smile.gif bet labai jau toks maliūūūūtka,ir tu tokio dydžio ysigijai?

Jo, tokio pat, bet kai vietos nera tai kaip tik tokie mazi, o kai darzydi tai is vis biggrin.gif
Atsakyti
naminiai žiedeliukai...
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Laimonduxe @ 2011 04 17, 10:54)
Jo, tokio pat, bet kai vietos nera tai kaip tik tokie mazi, o kai darzydi tai is vis biggrin.gif

pas mane namie vietoj ujma kaip sakoma biggrin.gif kambarį ir orchidariumas tilptų ir net tokia šaka-kelmas kaip parodoj lotuliukas.gif lotuliukas.gif tik pirmiau reikia tokios šakos,o tada gėlių biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif as penktadieni buvau parodoi,labai patyko tik labai trumpai buvau nes mazge labai jau zyzie,tai tik prabegompaziurejau ir dabar pagal foto matau kad as ten nieko nemaciau biggrin.gif norejau paklaust ar sunku augint Dendrobiuma ir Zygopilatuma? smile.gif ar yra ypatinga prieziura? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 17, 07:23)
Taip,desinėje Jurgita
Papildyta:
Ačiū už puikias foto,nereiks turbūt nei savo fotiko veštis biggrin.gif

Man ji labai matyta, del to ir cekavinau. Labai panasiai merginai savo vestuvine suknia pernai pardaviau smile.gif

QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 17, 07:55)
Tina, tu antrą gigantea pirkai?  g.gif

Ne, pirma karta ja perku. Pakartotinai pirkau hieroglypha.

Neatsidziaugiu wub.gif tik keist, kad kazkur buvau skaicius jog ziedeliai silpnai kvapnus.
[attachmentid=212267]
Papildyta:
dabar gailiuosi, kad mariae nepirkau. Apziurejau tas dvi, kur turejo ir susigedau prie seses moket tokius pinigus. Ji nelabai nuraukia orchidejose, tai pagalvotu jog as visai ku-ku.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 04 17, 11:44)
Man ji labai matyta, del to ir cekavinau. Labai panasiai merginai savo vestuvine suknia pernai pardaviau smile.gif

tik panasi, tikrai ne as mirksiukas.gif savo vestuves pries 11 metu atsokau biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Pokahonta*,2011 04 17, 11:57]
naminiai žiedeliukai...

nuostabus ziedeliai ir foto thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(tviga @ 2011 04 17, 11:30)
Merginos, jei tik yra noro drąsiai prieikite, visos ten labai draugiškos  thumbup.gif


tai vat, kad kai nepazisti, tai ir drasos nera, o tai kita kart zinosiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimonduxe @ 2011 04 16, 17:21)
Tai tada girsiuos ka as nusipirkau:
1. paphiopedilum sukhakulii
2. aerangis rhodosticta
Si karta saikingai biggrin.gif


VAU...o aerangis rhodosticta mano svajonė...kai daaugsiu tai ir aš tokia pirksiu...

QUOTE(morozko @ 2011 04 16, 19:55)
Mano gražuolės  wub.gif  wub.gif  wub.gif Ačiū Nastankai


kokios šaunios...

QUOTE(Nastanka @ 2011 04 16, 20:27)
aciuks.gif
Pristatau pirkiniukus:


wub.gif wub.gif

QUOTE(Nastanka @ 2011 04 16, 20:41)
O cia jau mano  blush2.gif
Mano maziukai  wub.gif


thumbup.gif žiedai...

QUOTE(Tina* @ 2011 04 16, 22:54)
O cia mano pirkinukai:


gigantėja,..dar viena svajonė... wub.gif

QUOTE(Pokahonta* @ 2011 04 17, 10:57)
naminiai žiedeliukai...


thumbup.gif wub.gif
Papildyta:
Tiesa ačiū už parodos foto...butu šaunu buve ir su veidukais pamatyt.. smile.gif mėgstu pamatyt žmones kurie myli gėles..o ir gėlyčiu nuotrauku daugybe gražiu...gaila kad niekaip dar negaliu ruoštis tokiom kelionėm tolimom..bet gal kada...
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 04 17, 13:22)
tai vat, kad kai nepazisti, tai ir drasos nera, o tai kita kart zinosiu 4u.gif

Daugiau drasos, vat as einu ir priejus sakau: labas Raun'a biggrin.gif nors jos nesu mačiusi, tik iš foto thumbup.gif
Taigi jei neprieisim viena prie kitos, tai ir bendrausim tik saituose biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nila_ks: 17 balandžio 2011 - 15:52
QUOTE(nila_ks @ 2011 04 17, 17:51)
Daugiau drasos, vat as einu ir priejus sakau: labas  Raun'a  biggrin.gif nors jos nesu mačiusi, tik iš foto  thumbup.gif
Taigi jei neprieisim viena prie kitos, tai ir bendrausim tik saituose  biggrin.gif


na seip neesu baile biggrin.gif Ir drasos pakankamai turiu, taciau pirma kart geliu parodoj ir negalvojau, kad vat tos merginos kurios priziurejo paroda ir yra is forumo rolleyes.gif
na kiekvienos neisi ir nekalbinsi atejusios moteriskes i paroda biggrin.gif
vat olivija pamaciau uzsirasius, tai ir paklausiau ar ta pati biggrin.gif tai taip, kai jau mates vat bent foto, arba varda bet zinai, tai kitaip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 04 17, 17:22)
na seip neesu baile biggrin.gif Ir drasos pakankamai turiu, taciau pirma kart geliu parodoj ir negalvojau, kad vat tos merginos kurios priziurejo paroda ir yra is forumo rolleyes.gif
na kiekvienos neisi ir nekalbinsi atejusios moteriskes i paroda biggrin.gif
vat olivija pamaciau uzsirasius, tai ir paklausiau ar ta pati biggrin.gif  tai taip, kai jau mates vat bent foto, arba varda bet zinai, tai kitaip 4u.gif

O aš paklausiau biggrin.gif pati priėjau sakau laba Olivija-aš ~Sandrita~ iš SM biggrin.gif lotuliukas.gif paskui taip pakibinau Lerikytę,jurga pati prisistatė,o šiaip merginos buvo užsirašę nikus-vardus,apžiūrėjau korteles ir viskas aišku biggrin.gif biggrin.gif Pokahontą jau buvau mačius,nepažino,pati užkalbinau biggrin.gif tereikia akim paganyt ir aišku kas ir kur
Atsakyti
Pabuvojau ir aš vakar parodoje... Pirmą kartą smile.gif Laaabai patiko 4u.gif Nuostabu smile.gif Vaikščiojau išsižiojusi ir "liga" tik dar labiau suaktyvėjo biggrin.gif Galvojau pasižiūrėsiu, tai pasisotinsiu vaizdais smile.gif Bet dabar jau planuoju kaip įsigyti vandą...
Nors ten ir buvau, nuotraukose viskas atrodo kitaip... Gal labai neįdėmiai stebėjau.. ax.gif Gailiuosi, kad nesudalyvavau. Kažkaip pasikuklinau... Bet kitąmet... Nu žodžiu, jau laukiu kitos parodos biggrin.gif
Atsakyti