Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

uch,ziurau i jusu nuotraukas,ir verkt norisi...nu ir gerai,kad as nebuvau,butu vyras skyrybu paprases tikrai, doh.gif doh.gif buciau neiskentus...arba nualpus nuo tokiu groziu...nu,nieko,gal kt metais kaip nors susiorganizuosiu...gal ir savo ka atvesiu rolleyes.gif blush2.gif
pamenu,kaip Vokietijoj karta visai netiketai aptikom kaktusu paroda,tai vokieciai kaip pamate mano reakcija i kaktusus,tai net uz iejima neeme pinigu.is maniskio irgi.sako,ligoniams nemokamai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif MB ejo kaip ligonio slaugytojas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 04 16, 22:34)
Vokietijoj karta visai netiketai aptikom kaktusu paroda,tai vokieciai kaip pamate mano reakcija i kaktusus,tai net uz iejima neeme pinigu.is maniskio irgi.sako,ligoniams nemokamai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif MB ejo kaip ligonio slaugytojas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 04 16, 22:34)
uch,ziurau i jusu nuotraukas,ir verkt norisi...nu ir gerai,kad as nebuvau,butu vyras skyrybu paprases tikraidoh.gif  doh.gif  buciau neiskentus...arba nualpus nuo tokiu groziu...nu,nieko,gal kt metais kaip nors susiorganizuosiu...gal ir savo ka atvesiu  rolleyes.gif  blush2.gif 
pamenu,kaip Vokietijoj karta visai netiketai aptikom kaktusu paroda,tai vokieciai kaip pamate mano reakcija i kaktusus,tai net uz iejima neeme pinigu.is maniskio irgi.sako,ligoniams nemokamai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif MB ejo kaip ligonio slaugytojas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Reikejo kartu su vyru aplankyt. Gal irgi virusa pagautu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastanka @ 2011 04 16, 23:15)
Kaip idomiai, turim vieno kaktuso nuotrauka, tak pas mane dar 1 ziedukas, pas tave jau 3  thumbup.gif
Ph. Piccolo Red? Penktadieni ju buvo gana daug..


nu bet nesuprantu, kur žiūrėjau doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
jei avietinis tas pYkolas, tai gražus vistiek. nors aš turiu raudoną - burokinę. tik ji minkštais lapais ir bevardė, o čia pykolas, su vardu ir dar vaškinis biggrin.gif
aš matot nuo šiol pasižadėjusi tik labai labaaai gražias išskirtines pirkti hihihi.gif
Atsakyti
Evajos gražuolė vanda wub.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2011 04 16, 21:47)
Evajos gražuolė vanda  wub.gif
user posted image

tokia "nuotakos"
labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Raun'a @ 2011 04 16, 11:31)
o geriausiai patiko vyras, zmona perka, deda i maisus, o vyras nei zodzio, kad gana  thumbup.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Gerai kazkam. O maniskis prie duru stabdzius ijunge, atseit nemokes penkiu litu ir pasiplove doh.gif likau su sese tik. Paskui net paklausiau ko jis taip sustreikavo blush2.gif

QUOTE(Ex @ 2011 04 16, 12:21)
Vandų žiedai, jų spalvos įspūdingos, kerinčios, bet, atleiskit už išsireiškimą, kad ir kokia prabangi gėlė būtų, ji neverta tokių bendravimo pamazgų, kokias man čia teko perskaityt.... doh.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(nila_ks @ 2011 04 16, 18:54)
Tina, o jau kiek kaktusu prifotkinau  biggrin.gif Tai nepergyvenk  irnesakyk.gif

Maciau gyvai siandien biggrin.gif

Smagu buvo aplankyt paroda. O kiek darbo merginos idejo ! Labai grazu. Ir visi tokie mieli zmoguciai, suvienyti vieno beprotisko hobio wub.gif
Smagu buvo paplepet su kaktusistemis, Olivija, Evaja, SKM seimyna (ir pamatyt pagaliau gyvai is ko augaliukus nuolat perku). Sunelis ir tas taip sauniai prekiauja (juk tai jos vaikutis?). Neatsirinkau kuri Lerikyte unsure.gif Nepagavau Jurgitos is orchids.lt nors pora zodeliu persimest. Negalejau ilgai uzsibut, nes
2.gif namie lauke. Sesuo mano del geliu galvos nepametus, bet irgi liko apzaveta. Nusipirkom abi po tilandsija, kurios pas mane katinas vel vos nesuede. Visur suranda doh.gif vos speju i namus parsinest ir jau dantyse doh.gif
O cia mano pirkinukai:
[attachmentid=212258]
[attachmentid=212259]
[attachmentid=212260]

Mannii zieduko mazumas buvo tikras siurprizas biggrin.gif maniau didesnis bus pagal aprasymus. Reikejo matyt ant liniuotes atsidet lotuliukas.gif

O kas liecia fotografavima parodoj, tai mano nabagui fotikui sviesos trukumas trukde fokusavimui, tai as ir nefotkinau, kelis kadrus pabandzius... oi kaip reikia naujo!
Atsakyti
Čia lark vandutė

user posted image


Papildyta:
Be komentarų wub.gif wub.gif wub.gif
user posted image


Papildyta:
ir ši nereali wub.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Nastanka @ 2011 04 16, 20:36)
Reikejo kartu su vyru aplankyt. Gal irgi virusa pagautu mirksiukas.gif

jis,matai,imuniteta turi tokiems dalykams lotuliukas.gif bet ir taip,sakau,kantrybe turi gelezine thumbup.gif
Atsakyti
Kokios nuotraukos wub.gif nuotrauku kokybe thumbup.gif noriu naujo fotiko, dar orchidariumo ir dar nauju orchideju lotuliukas.gif
Atsakyti
ir dar viena lerikytės gražuolė wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image

Atsakyti