Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Nastanka @ 2011 04 16, 18:53)
Kaip ir zadejau, Zali_horizontai_2011  ax.gif 
Veliau imesiu dar, ka papirkau  biggrin.gif

Toks vaizdas, kad aš ten nebuvau 4u.gif lotuliukas.gif Daug ko nemačiau blush2.gif
Dar ne vėlu aišku ryt ten nusigaut rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*joka* @ 2011 04 16, 20:29)
Nastanka, labai labai grazios  thumbup.gif O ypac paskutine, wub.gif nors siaip visos nerealios bigsmile.gif

Aciu! Paskutine Catleya turi seimininke - morozko mirksiukas.gif

QUOTE(*coliukeee* @ 2011 04 16, 20:42)
Toks vaizdas, kad aš ten nebuvau  4u.gif  lotuliukas.gif Daug ko nemačiau  blush2.gif
Dar ne vėlu aišku ryt ten nusigaut  rolleyes.gif

lotuliukas.gif Kad tureciau daugiau laiko, jauciu, butu daugiau fotkiu. Nenorejau nieko praleisti. Kazka ir vyras mano fotkino biggrin.gif
Atsakyti
Kiek daug gražių gėlyčių nusipirkote wub.gif visų atskirai net nevardinsiu, nes visos gėlytės nuostabios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastanka @ 2011 04 16, 21:48)
Kazka ir vyras mano fotkino  biggrin.gif


- gal juokauji, tikiuosi tuo pačiu fotoaparatu rolleyes.gif vis rūpėjo paklausti, o ką TB veikė, kol rengei fotoreportažą ir pirkai gėliukus cool.gif Ačiū abiems aciuks.gif
-- o jau foto wub.gif jei gėliukas "netyčia" neišgyventų, tai foto atminčiai turėsiu nerealią clap_1.gif (ėjau net pasitikrinti ar panaši lotuliukas.gif )
Atsakyti
Nastanka, o jūs gal ta kuri šiandien su fotiku ant trikojo fotografavot? ax.gif

labai gražūs visų pirkinukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kristal* @ 2011 04 16, 21:04)
- gal juokauji, tikiuosi tuo pačiu fotoaparatu  rolleyes.gif  vis rūpėjo paklausti, o ką TB veikė, kol rengei fotoreportažą ir pirkai gėliukus  cool.gif  Ačiū abiems  aciuks.gif
-- o jau foto  wub.gif  jei gėliukas "netyčia" neišgyventų, tai foto atminčiai turėsiu nerealią  clap_1.gif  (ėjau net pasitikrinti ar panaši  lotuliukas.gif )

Kristal, parasyk man i az savo el.pasta, atsiusiu originala mirksiukas.gif
O MB irgi apziurinejo gelytes - kartu su manim ir vienas pats. Gelytes pirktos tik su juo pasitarus. Jam irgi patiko paroda!

Tiesa, jei kam rupi originalios foto is parodos, prasom i az 4u.gif

QUOTE(Pokahonta* @ 2011 04 16, 21:09)
Nastanka, o jūs gal ta kuri šiandien su fotiku ant trikojo fotografavot? ax.gif

Paroda aplankem penktadieni. MB siule trikoji paimt, bet man pilnai uzteko dvieju objektyvu su savim nesiotis doh.gif
Atsakyti
Oi kokiu grozybiu merginos prisipirkote,net seile bega ziurint bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif Aciu merginos uz nuotraukas 4u.gif
Atsakyti
keletas nuotraukų iš mano pusės smile.gif nuotraukos
Atsakyti
Tikrai nuostabūs pirkinukai, sakykit iš kur tų raudonų gavote, nu šakės nemačiau 4u.gif
Vakar po pietų buvau, bet nei vienos tokios schmoll.gif
Atsakyti
leirikyte, pasirodo ir tave maciau, bet kai nepazistu tai doh.gif su evaja snekejau, o su tavim tai nea blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 04 16, 21:53)
keletas nuotraukų iš mano pusės  smile.gif nuotraukos

Kaip idomiai, turim vieno kaktuso nuotrauka, tak pas mane dar 1 ziedukas, pas tave jau 3 thumbup.gif

QUOTE(Kkunigunda @ 2011 04 16, 21:54)
Tikrai nuostabūs pirkinukai, sakykit iš kur tų raudonų gavote, nu šakės nemačiau 4u.gif
Vakar po pietų buvau, bet nei vienos tokios schmoll.gif

Ph. Piccolo Red? Penktadieni ju buvo gana daug..
Atsakyti
piccolo red orchidejos.lt žiūriu jau nebeturi. na aš žinoma ir nesisiųsčiau, kaip gi žiedai paštu atkeliautų.
raudonumas tai užburiantis.


puikios nuotraukos kur įdėjot, nu tiesiog super. ir kompozicija parodos labai graži wub.gif
Papildyta:
klausykit, o kas šis šlykstukas? biggrin.gif
user posted image
nerealus egzempliorius, tiesiog negaliu atitraukt akių biggrin.gif
Atsakyti