Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Tina, o jau kiek kaktusu prifotkinau biggrin.gif Tai nepergyvenk irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimonduxe @ 2011 04 16, 17:47)
Tai cia mano brolienes prazydintas, todel ir as uzsimaniau biggrin.gif

aš ir tokio norėjau,bet kai klausiau nebuvo biggrin.gif o va tik orchidariume mačiau šitą grožį smile.gif bet labai jau toks maliūūūūtka,ir tu tokio dydžio ysigijai?
Atsakyti
o aš gavau nuo nilos dovanųųųųų assa.gif aciuks.gif dar kartą
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 16, 18:49)
prieik parodoj ryt, pažiūrėsim ką galima rasti, yra ir mini dar ir paprastų phalaenopsių  4u.gif

Aciu labai, priesiu jei nebusit labai uzsiemus thumbup.gif
Atsakyti
O kieno ten buvo orchidariumas 4u.gif
labai gražu, man patiko.
Įstrigo didžiulės vandos, paskui kažkurios išsiskyrė žiedas toks ryškus, o visi kiti žiedai glankesni, black jackų krūva blink.gif

Papildyta:
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 16, 19:59)
o aš gavau nuo nilos dovanųųųųų  assa.gif  aciuks.gif dar kartą


o man blush2.gif
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 16, 18:59)
o aš gavau nuo nilos dovanųųųųų  assa.gif  aciuks.gif dar kartą

mirksiukas.gif

QUOTE(Kkunigunda @ 2011 04 16, 19:09)
O kieno ten buvo orchidariumas 4u.gif
labai gražu, man patiko.

Papildyta:
o man blush2.gif
biggrin.gif

man ir tas mazasis orchidariumas labai patiko thumbup.gif

o tai, kad tamstos nemačiau biggrin.gif na kitą kartą, jei turėsiu, duosiu ir tau 4u.gif
Atsakyti
Na ką,aš neseniai parsiradau iš Kauno.Buvau iš pačio ryto,tai nedaug žmonelių buvo.Kaip ir norėjau,nusipirkau zygopetalum su daaug naujų auginių ir žiedstiebiu,ir falenopsį miniuką,lauksiu pražystant smile.gif Norėjau labai katlėjos,bet kad kokios įspūdingos nemačiau.Bet visų orchidėjos labai gražios wub.gif ypač geltona vanda wub.gif
Tačiau su niekuo nepažindinaus blush2.gif viena mergaičiukė ilgaplaukė man padėjo,bet neturėjo jokios kortelės smile.gif
Atsakyti
sveikos grizau ir as su pirkinuku gan ling fairy user posted image
ir palikau cymbidi doh.gif sakykit 65lt uz cymbidium daug ? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedruze: 16 balandžio 2011 - 18:34
Mūsų darštuolės thumbup.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
o pasirodo, lerikyte, buvai mano modeliu biggrin.gif o šiandien tik susipažinom biggrin.gif
tikiuos neužpyksit merginos, kad įdėjau foto blush2.gif
PS: geltonas dendrobiumas mano smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 04 16, 19:32)
Na ką,aš neseniai parsiradau iš Kauno.Buvau iš pačio ryto,tai nedaug žmonelių buvo.Kaip ir norėjau,nusipirkau zygopetalum su daaug naujų auginių ir žiedstiebiu,ir falenopsį miniuką,lauksiu pražystant smile.gif Norėjau labai katlėjos,bet kad kokios įspūdingos nemačiau.Bet visų orchidėjos labai gražios wub.gif ypač geltona vanda wub.gif
Tačiau su niekuo nepažindinaus blush2.gif viena mergaičiukė ilgaplaukė man padėjo,bet neturėjo jokios kortelės smile.gif

ten ko gero buvau aš, nes pamenu iš pirkinių biggrin.gif o kortelė vakar sulūžo dar nespėjus pasigamint buvau biggrin.gif

nila, nu geras tai geras biggrin.gif o aš ir nepaklausiau kas fotkina biggrin.gif ačiū už foto
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 16, 19:45)
ten ko gero buvau aš, nes pamenu iš pirkinių biggrin.gif o kortelė vakar sulūžo dar nespėjus pasigamint buvau biggrin.gif

ar nuotraukoj iš kairės pirma?kažkodėl taip ir pagalvojau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2011 04 16, 20:23)
mirksiukas.gif
man ir tas mazasis orchidariumas labai patiko thumbup.gif

o tai, kad tamstos nemačiau biggrin.gif na kitą kartą, jei turėsiu, duosiu ir tau  4u.gif



ok biggrin.gif
aš ten tamsiai apsitrengusi slampinėjau blush2.gif laukiau Jurgitos su gėliuku 4u.gif
Su Olivija dar pasišnekėjom;)
Bet jaučiu ten irgi geri reikalai su tuo orchidariumu unsure.gif Įsivaizduoju, jei kas (nu aišku ne duok tu dieve) kokie vabaliukai užsiveisia, ar pelėsis, tai bėdų ten krūva su visom doh.gif

Atsakyti