Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Mergaitės, ačiū už nuotraukytes, gaila, kad negalėjau sudalyvauti. Jurgita, čia tau 4u.gif Gero vakaro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimonduxe @ 2011 04 16, 17:21)
Nu, tikrai nesamone tie gincai, atejau pasiziuret kas ka nusipirko, o cia, kad nori...

Tai tada girsiuos ka as nusipirkau:
1. paphiopedilum sukhakulii
2. aerangis rhodosticta
Si karta saikingai biggrin.gif

Puikus pirkiniai thumbup.gif ,speju,kad be ziedeliu smile.gif
aerangis rhodostictapanasi i apgyvendinta orchidariume,parodoje,labai ziedeliai viliojantys wub.gif
O pirmasis taip pat ispudingas,savo soniniais ziedlapiais i papuasika panasus bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(Medeilė @ 2011 04 16, 16:28)
Mergaitės, ačiū už nuotraukytes, gaila, kad negalėjau sudalyvauti. Jurgita, čia tau  4u.gif Gero vakaro smile.gif

Ačiū labai labai biggrin.gif niekaip negaliu visomis Jumis atsidžiaugti labai smagu buvo sutikti šitiek šiltu, draugiškų žmogiukų
Atsakyti
QUOTE(jurgita.jurga @ 2011 04 16, 17:38)
Ačiū labai labai  biggrin.gif niekaip negaliu visomis Jumis atsidžiaugti labai smagu buvo sutikti šitiek šiltu, draugiškų žmogiukų

jaučiu net ir sunku atsimint kur kas buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 16, 16:39)
jaučiu net ir sunku atsimint kur kas buvo  biggrin.gif

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2011 04 16, 17:38)
Puikus pirkiniai thumbup.gif ,speju,kad be ziedeliu smile.gif
aerangis rhodostictapanasi i apgyvendinta orchidariume,parodoje,labai ziedeliai viliojantys wub.gif
O pirmasis taip pat ispudingas,savo soniniais ziedlapiais i papuasika panasus bigsmile.gif

Tai cia mano brolienes prazydintas, todel ir as uzsimaniau biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, 4u.gif vaziuoju rytoj i paroda, labai laukiu, o kai apziurejau buvusiu ten mergaiciu nuotraukas tai visai tik apie tai ir tegalvoju, idomu, dar ir todel kad pirma karta pabuvosiu tokioj parodoj. thumbup.gif Kazin ar bus dar kas nors parduodama rytoj, vis tik paskutine diena g.gif Nors labai ir nepergyvenu, kad ir nieko nenusipirksiu, gerai kad Siauliuose yra Jurgita 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*joka* @ 2011 04 16, 18:12)
Sveiki,  4u.gif vaziuoju rytoj i paroda, labai laukiu, o kai apziurejau buvusiu ten mergaiciu nuotraukas tai visai tik apie tai ir tegalvoju, idomu, dar ir todel kad pirma karta pabuvosiu tokioj parodoj. thumbup.gif Kazin ar bus dar kas nors parduodama rytoj, vis tik paskutine diena g.gif Nors labai ir nepergyvenu, kad ir nieko nenusipirksiu, gerai kad Siauliuose yra Jurgita 4u.gif  mirksiukas.gif

joka bus galimybe realiai pamatyti jurgitos vandas ir is ju kazka issirinkti ir parsivezti rolleyes.gif dar yra laisvu thumbup.gif
Atsakyti
sveikos,
džiugu, kad puikūs įspūdžiai iš parodos, ir pirkiniai labai gražūs, ypač raudonas falenopsis. kadanors ir aš tokį įsigysiu.

QUOTE(*coliukeee* @ 2011 04 16, 09:06)
O čia dirbt tai negalėčiau  doh.gif  lotuliukas.gif
http://www.youtube.c...feature=related

oi tikrai galėčiau dirbti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 16, 18:15)
joka bus galimybe realiai pamatyti jurgitos vandas ir is ju kazka issirinkti ir parsivezti  rolleyes.gif dar yra laisvu  thumbup.gif


Oi iki vandu man dar laabai toli doh.gif , as tik falenopsius auginu ir tai tik mini, nors turiu ir paprastu, bet labai noriu apziuret kaip gyvai atrodo katlejos, man jos tookios grazios wub.gif , nesu ju macius gyvai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimonduxe @ 2011 04 16, 16:21)
1. paphiopedilum sukhakulii

Kaip aš nemačiau šito grožio niekur verysad.gif verysad.gif Oi žabala lotuliukas.gif
dabar graušiu save 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*joka* @ 2011 04 16, 18:41)
Oi iki vandu man dar laabai toli doh.gif , as tik falenopsius auginu ir tai tik mini, nors turiu ir paprastu, bet labai noriu apziuret kaip gyvai atrodo katlejos, man jos tookios grazios wub.gif , nesu ju macius gyvai blush2.gif

prieik parodoj ryt, pažiūrėsim ką galima rasti, yra ir mini dar ir paprastų phalaenopsių 4u.gif
Atsakyti