Įkraunama...
Įkraunama...

Biotherm kosmetika

QUOTE(Gaudre7 @ 2007 11 27, 20:49)
Dabar kaip tik Sarmoje atkeliavo Biotherm rinkiniai, kuriu pagalba visad sutaupau arti 100 lt (kremas veidui, losjonas ir prausiklis..) yra ir normaliai/misriai ir jautriai/sausai..macau yra rinkiniai ir senesnei odai...
Siaip vien kremas kainuoja 140 regis...o dabar uz tokia kaina gauni ir prausikli veidui ir losjona:)

Oooo, čia tie geruliai thumbup.gif Labai apsimoka, aš tokius rinkinukus vis kelionėse pirkdavau. Įtariu, kad vistiek pigiau gaudavosi, bet vistiek džiaugiuosi, kad pagaliau LT tp bus.
O šiaip man Aquasource žali kremai labai smagus. Dabar dar turiu tokį valiklį veidui 3 viename. Žiemai kasdien netinka, bet kai norisi vakare padrėkint ir kažkolabai lengvo tai visai nieko....
Atsakyti
QUOTE(ruda lape @ 2008 01 07, 00:36)
Oooo, čia tie geruliai  thumbup.gif  Labai apsimoka, aš tokius rinkinukus vis kelionėse pirkdavau. Įtariu, kad vistiek pigiau gaudavosi, bet vistiek džiaugiuosi, kad pagaliau LT tp bus.
O šiaip man Aquasource žali kremai labai smagus. Dabar dar turiu tokį valiklį veidui 3 viename. Žiemai kasdien netinka, bet kai norisi vakare padrėkint ir kažkolabai lengvo tai visai nieko....


o kokios talpos tu rinkinuku?
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 01 07, 01:29)
o kokios talpos tu rinkinuku?


Nepatikesi, bet labai normalios- bent jau tų, kur aš perku. Kremo 50ml, prausiklio 50ml, toniko- 125ml. Tikrai ne mėginukai, užtenka keliems mėnesiams. Įdomu, ar pas mus tokius pačius atvežė ar mažesnius...... g.gif
Atsakyti
QUOTE(ruda lape @ 2008 01 08, 10:24)
Nepatikesi, bet labai normalios- bent jau tų, kur aš perku. Kremo 50ml, prausiklio 50ml, toniko- 125ml. Tikrai ne mėginukai, užtenka keliems mėnesiams. Įdomu, ar pas mus tokius pačius atvežė ar mažesnius...... g.gif

as kai turejau Biotherm Biopur rinkinuka tai kremo-fluido buvo 50 ml, prausiklio - 50 ml, o toniko net 250 ml smile.gif mokejau 101 lt , tiek kiek kainuotu vien kremas toks koks buvo rinkinuke.. pirkus buvau LT
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 08 sausio 2008 - 12:45
gak kas tokį bandėt?

http://oth.strawberr...l...4&CatgId=19

Norėčiau, bet LT pabandyti nėra. Ar čia birūs ar kokie? Kiap juos tepti?

Atsakyti
QUOTE(tura @ 2008 01 18, 09:08)
gak kas tokį bandėt?

http://oth.strawberr...l...4&CatgId=19

Norėčiau, bet LT pabandyti nėra. Ar čia birūs ar kokie? Kiap juos tepti?


Pakoregavau nuorodą. Ankstesnioji neveikia
http://oth.strawberr...l...74&goChar=B
Atsakyti
As tai jauciu jamsiu biotherm tusa, kai pabaigsiu savo senaji isadora rolleyes.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Merginos, norėjau pasiklausti, ar jums tepant veidą Biotherm kremais negraužia odos? Nes man jaučiasi toks nestiprus lyg ir graužimas... Turiu kremą aquasource non stop g.gif
Atsakyti
QUOTE(dianute @ 2008 01 18, 21:12)
Merginos, norėjau pasiklausti, ar jums tepant veidą Biotherm kremais negraužia odos? Nes man jaučiasi toks nestiprus lyg ir graužimas... Turiu kremą aquasource non stop  g.gif

Turiu tokia pacia, tik zele! Man super thumbup.gif Labai gerai drekina, nu ir tikrai negrauzia.... g.gif kolkas nieko geresnio nesu turejus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VABALIUKE @ 2008 01 30, 23:33)
Turiu tokia pacia, tik zele! Man super thumbup.gif  Labai gerai drekina, nu ir tikrai negrauzia.... g.gif kolkas nieko geresnio nesu turejus ax.gif

na va, aš jau baigiu savo kremą, dabar svarstau, ką pirkti: ar tokį patį, ar vėl ieškoti. Pastebėjau vieną šio kremo privalumą: anksčiau visada mano nosies galiukas pleiskanodavo, o dabar (net žiemą! blink.gif ) nepleiskanoja bigsmile.gif jokių papildomų vitaminų negėriau, daugiau vandens per dieną irgi, tai gal vis dėlto čia to kremo nuopelnas? būtų labai gerai, bet truputėlį abejoju dėl to graužimo, nors dabar kartais iš viso nebegraužia, o kartais labai nežymiai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2006 12 27, 19:47)
fluidas - tai lengvas kremukas smile.gif as turejau misriai-riebiai odai fluida, tonika ir prausikli.. labai patiko  thumbup.gif
o kaip čia išsiaiškinti- kuo skiriasi ,,lengvas" kremukas, nuo ,,sunkaus"? g.gif
QUOTE(Apvalute @ 2007 09 09, 18:43)
ir man:) labai kvepia, ilgai issilaiko, drekina lupas, patogus sepetelis, grazios spalvytes
g.gif o kur čia dar šepetėlis pridedamas? g.gif

mane domina ar yra ir ar kas bandėt- kremą nuo celiulito ir gal yra biustui stangrinti koks kremukas g.gif
o kiek tušas kainuoja blakstienoms? ar vertas savo kainos- nes galvoju- ar biotherm imti ar lancome?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Švelnutėlė: 13 vasario 2008 - 16:10
aš ir naudoju rinkinuką Aquasource ružavą. Tai man superinis irgi nosytę susitvarkiau ir inkštyrai dingo. Man niekas negraužia. nekeisčiau ne į nieką bent tol kol tinka.labai noriu nusipirkti šveitiklį kokį šios firmos, gal kas jau bandė. g.gif
Atsakyti