Įkraunama...
Įkraunama...

Biotherm kosmetika

QUOTE(Eveliina @ 2007 11 16, 12:08)
gal kas turit atsiliepimu apie aquasource kremus  ax.gif  4u.gif

na man jie patinka gerai drekina ir oda tikrai svelni thumbup.gif ,bet ziemai noretusi truputi riebesnio
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 11 16, 11:08)
gal kas turit atsiliepimu apie aquasource kremus  ax.gif  4u.gif

dabar kaip tik meginu-man nelabai patinka kad jie letai geriasi, noretus kad susigertu kiek greiciau. O siaip nieko blogo pasakyt negaliu, kaip ir nieko labai gero smile.gif
Atsakyti
Naudoju savaiminio idegio krema veidui, is Biotherm, ir esu patenkinta... Rudumas greit atsiranda, graziai atrodo..
Atsakyti
Dabar kaip tik Sarmoje atkeliavo Biotherm rinkiniai, kuriu pagalba visad sutaupau arti 100 lt (kremas veidui, losjonas ir prausiklis..) yra ir normaliai/misriai ir jautriai/sausai..macau yra rinkiniai ir senesnei odai...
Siaip vien kremas kainuoja 140 regis...o dabar uz tokia kaina gauni ir prausikli veidui ir losjona:)
Atsakyti
QUOTE(Gaudre7 @ 2007 11 27, 19:49)
Dabar kaip tik Sarmoje atkeliavo Biotherm rinkiniai, kuriu pagalba visad sutaupau arti 100 lt (kremas veidui, losjonas ir prausiklis..) yra ir normaliai/misriai ir jautriai/sausai..macau yra rinkiniai ir senesnei odai...
Siaip vien kremas kainuoja 140 regis...o dabar uz tokia kaina gauni ir prausikli veidui ir losjona:)


o rinkiniai su kremais ar fluidais?
Atsakyti
oi...ten visokiu yra...maciau pagrinde su kremais..dar geliniais kremais..
o kitu rusiu (kur pirmoms raukslelems, ar matinantis labiau) neziurejau as..sad.gif
Atsakyti
Parduodu nauja naktini Biotherm , supakuota kremuka Age fitness nuit, normaliai ir misriai odai. 150 Lt, Kristianoje 199 Lt
user posted image
Atsakyti
Kremu nesu bandziusi, bet turiu is dekoratyvines kremine pudryte, tai man ji ideali, nes nesimato , kad uzsitepus pudra veida, labai naturaliai lygiai atrodo oda.
Atsakyti
QUOTE(prettiness @ 2007 12 10, 12:06)
Kremu nesu bandziusi, bet turiu is dekoratyvines kremine pudryte, tai man ji ideali, nes nesimato , kad uzsitepus pudra veida, labai naturaliai lygiai atrodo oda.


apie kokia konkreciai kalbi?
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 12 10, 12:31)
apie kokia konkreciai kalbi?


Dabar su savimi neturiu, vakare parasysiu tiksliai, nes bandziau pirkdama keleta, tai si man labiausiai patiko.
Atsakyti
QUOTE(prettiness @ 2007 12 10, 12:46)
Dabar su savimi neturiu, vakare parasysiu tiksliai, nes bandziau pirkdama keleta, tai si man labiausiai patiko.


SENSE MATE 4u.gif
Atsakyti
Turiu BIOTHERM savaiminio įdegio gelį kojoms,tai galiu pasakyti ,kad jis toks šventinis ,su blizgučiais wub.gif Iš karto yra su spalva ,tai išsitepa lygiai ,oda spindi ir blizga thumbup.gif Kasdienai tai nelabai ,o šventėms ,progoms kokioms thumbup.gif
O įdegis nėra labai intensyvus ,nebent turėtum dažnai tept.
Nusiplauna taip pat greitai kaip ir visi kiti ax.gif Kvapas kitoks nei pigesnių savaiminio įdegio priemonių ,tačiau yra toks specifinis doh.gif Tai geriau išsitepti iš anksto ,kad spėtų išgaruot 4u.gif
Atsakyti