Įkraunama...
Įkraunama...

Biotherm kosmetika

QUOTE(Apvalute @ 2007 11 02, 22:09)
jei neklystu, atrodo, kad 139 Lt

kad man atrodo Biotherm pudros pigesnes, as pernai rudeny pirkau Biotherm Sense krempudra, tai mokejau apie 90 lt kiek prisimenu g.gif
Atsakyti
na as turiu biotherm melyna biopur mini rinkinuka, labai nusivyliau, nieko gero schmoll.gif gal kokia kita serija geresne blush2.gif mane domina atsiliepimai apie aquasource dienini krema misriia odai jei kas naudojat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 11 03, 13:10)
na as turiu biotherm melyna biopur mini rinkinuka, labai nusivyliau, nieko gero  schmoll.gif gal kokia kita serija geresne  blush2.gif mane domina atsiliepimai apie aquasource dienini krema misriia odai jei kas naudojat  4u.gif

kuo nepatiko? as turejau tai man patiko smile.gif
Atsakyti
prausiklis skalsus, nedaug reikia, gerai nuplauna, bet sausina, kremas tikrai nepakankamai drekina, o tonikas man kaip vanduo. riebia/misria odele irgi reikia drekinti
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 11 03, 13:10)
na as turiu biotherm melyna biopur mini rinkinuka, labai nusivyliau, nieko gero  schmoll.gif gal kokia kita serija geresne  blush2.gif mane domina atsiliepimai apie aquasource dienini krema misriia odai jei kas naudojat  4u.gif

na pabandyk geli man patiko
Papildyta:
gal kas bandete is biotherm krema nuo celiulito?
Atsakyti
QUOTE(Seeme @ 2006 05 28, 20:31)
Abrikosinis losjonas kunui (sausai odai) man nepatinka visai, nezinau kaip "damusti", ismesti gaila.
Ranku kremas neblogas.


O man labai patinka sitas kremas, jau trecia 400ml buteliuka naudoju. Paprastai esu alergiska, o sitas labai tinka ir oda po to labai svelni lieka. Ir kvapas neikyrus thumbup.gif

Valiklis akims visai geras, labai skalsus. Ranku kremas toks siaip sau, antro nepirksiu
Atsakyti
Merginos, gal galetumet koki Biotherm dienini kremuka parekomenduot jautriai misriai i sausuma odytei? rolleyes.gif Gal kuri naudojat/bandet?
Atsakyti
Aš vis gundaus BIOTHERM firmos kremukus išbandyti rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti
ar esat kuri bandziusi Nutrisource kremuka? bandziau megineli, bet ne ka is jo tesupratau, aisku, tik kad manes tfu tfu nesualergizavo thumbup.gif dabar mastau ar pirkt ar ne...koks poveikis ilgiau panaudojus g.gif paglaiua net nenumanau kokia gali but jo kaina blush2.gif gal kuri galit padet? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 11 15, 14:45)
ar esat kuri bandziusi Nutrisource kremuka? bandziau megineli, bet ne ka is jo tesupratau, aisku, tik kad manes tfu tfu nesualergizavo thumbup.gif dabar mastau ar pirkt ar ne...koks poveikis ilgiau panaudojus g.gif paglaiua net nenumanau kokia gali but jo kaina blush2.gif gal kuri galit padet? blush2.gif

as manau kad be minimum 100-150 lt neissisuksi rolleyes.gif
Atsakyti
As esu turejus kremuka aquasorce kazkaip panasiai vadinas tokioj ruzavoj bonkutei.tai sakyciau kad jis man siaip sau, na tiesiog kazkaip nepajutau kad labai jis man drekintu.o prausiklis tokios pacios linijos tai visai nieko.
Atsakyti
gal kas turit atsiliepimu apie aquasource kremus ax.gif 4u.gif
Atsakyti