Įkraunama...
Įkraunama...

Biotherm kosmetika

as turiu biotherm ta zalia serija tai tikrai super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif !!! labai maloniai atgaiwina lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal galite pasakyti kur isigyti sios firmos dekoratyvines kosmetikos? Nes pati turiu lupu blizgesi parvezta is Amerikos ir esu labai juo patenkinta. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(muskietininke @ 2007 01 23, 17:49)
Gal galite pasakyti kur isigyti sios firmos dekoratyvines kosmetikos? Nes pati turiu lupu blizgesi parvezta is Amerikos ir esu labai juo patenkinta.  bigsmile.gif


Vilniuje yra Europos Sarmoje, dar lygtai maciau ir Akropolio Sarmoje smile.gif
Atsakyti
Gal kas nors naudot Biotherm calming eye cream?
Atsakyti
kazkada turejau biotherm tankinanti tusa tai labai buvau patenkinta efektu ir laikesi ilgai vos ne para akys atrode lyg katik padazytos vienu zodziu geras tusas dabar bandau skirtingus is pigesniu bet veliau vel ketinu toki pati isigyt thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mari21: 09 rugsėjo 2007 - 18:17
man labai patinka sios firmos blizgesiukai lupoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ramintele22 @ 2007 09 09, 20:34)
man labai patinka sios firmos blizgesiukai lupoms smile.gif


ir man:) labai kvepia, ilgai issilaiko, drekina lupas, patogus sepetelis, grazios spalvytes
Atsakyti
Parduodu nauja kremuka Biotherm age fitness sausai odytei. 140 Lt, Sarmoje kainuoja 180 Lt

user posted image
Atsakyti
o gal zinot kur buna pirkti krempudros Mat sense? girdejau daug geru atsiliepimu ax.gif
gal yra ir bandziusiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2007 11 02, 22:37)
o gal zinot kur buna pirkti krempudros Mat sense? girdejau daug geru atsiliepimu  ax.gif
gal yra ir bandziusiu  bigsmile.gif


esu ja nusiziurejusi. Pardavineja Akropolio Sarma.
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 11 02, 20:40)
esu ja nusiziurejusi. Pardavineja Akropolio Sarma.

gal kaina apytiksle pameni? dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2007 11 02, 22:44)
gal kaina apytiksle pameni? dekui  4u.gif


jei neklystu, atrodo, kad 139 Lt
Atsakyti