Įkraunama...
Įkraunama...

Biotherm kosmetika

Ka tik baigiau drekinancio akiu kremo tubele aqua source tai efekto jokio, na blogiau nebuvo, bet mimikines kaip randas taip randas.gerai geresi, tepesi. tepiau saziningai rytais ir vakarais.
Atsakyti
Turiu "Detoxifying cleansing foam" - naudoju itin retai, nes su oda ypatingu problemu neturiu. Bet efektas galingas - manau riebiai odai laaaabai tiktu thumbup.gif
Atsakyti
O gal zinot koks naktinis kremas is Biotherm tiktu nuo 25m? Nenoriu pirkti labai galingo, nes rauksliu nera, bet jau laikas susimastyti apie tai wink.gif
Atsakyti
mane labai domina sitas fluidas
user posted image
gal kas nors turite atsiliepimu? bigsmile.gif
ir dar kuo jums patiko detox priemones?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pramones prospektas: 23 gruodžio 2006 - 22:54
QUOTE(Simbalia @ 2006 12 22, 09:08)
O gal zinot koks naktinis kremas is Biotherm tiktu nuo 25m? Nenoriu pirkti labai galingo, nes rauksliu nera, bet jau laikas susimastyti apie tai wink.gif

tiktu age fitness linija su alyvuogiemis, pati ja naudoju, labai patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2006 12 24, 00:54)
mane labai domina sitas fluidas
user posted image
gal kas nors turite atsiliepimu? bigsmile.gif
ir dar kuo jums patiko detox priemones?



Cia tonikas? jei taip, tai as dabar pati toki naudoju. Na man tai fainas- nei tempia odos, nei sausina, gerai atgaivina ir nuvalo smile.gif Beje, mano oda misri smile.gif
Atsakyti
as kaip suprantu cia ne tonikas bet lengvas kremukas g.gif kas tas fluidas?
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2006 12 27, 13:59)
as kaip suprantu cia ne tonikas bet lengvas kremukas g.gif kas tas fluidas?


fluidas - tai lengvas kremukas smile.gif as turejau misriai-riebiai odai fluida, tonika ir prausikli.. labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2006 12 27, 19:47)
fluidas - tai lengvas kremukas smile.gif as turejau misriai-riebiai odai fluida, tonika ir prausikli.. labai patiko  thumbup.gif


Gavau tokį rinkinuką Kalėdoms dovanų - tai jau pasiskaičiusi atsiliepimus, su malonumu naudosiu. tongue.gif O ką gero naudojate paakiams? Kremai man per riebūs, paprastai perku žėliukus, gal kažkas tokio ir šitos firmos yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2006 12 28, 12:17)
Gavau tokį rinkinuką Kalėdoms dovanų - tai jau pasiskaičiusi atsiliepimus, su malonumu naudosiu.  tongue.gif O ką gero naudojate paakiams? Kremai man per riebūs, paprastai perku žėliukus, gal kažkas tokio ir šitos firmos yra? g.gif

As naudoju Hydra detox, visai nieko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2006 12 28, 11:36)
As naudoju Hydra detox, visai nieko bigsmile.gif

o man geras age fitness, gelio konsistencijos ir labai patogus buteliukas su dozatoriumi
Atsakyti
QUOTE(Katyte1977 @ 2006 12 29, 22:57)
o man geras age fitness, gelio konsistencijos ir labai patogus buteliukas su dozatoriumi

Mano taip pat labai patogus, su dozatorium. Age fitness man visai patiko naktinis kremas misriai odytei, bet kadangi mano oda labai reaguoja i kvapus, tai po savaites naudojimo, as jo jau negalejau teptis , nes kvapas labai aitrus blink.gif nors raso jautriai tinka,bet nuo to kvapo, man net akis pradejo grauzt doh.gif bigsmile.gif
Atsakyti