Įkraunama...
Įkraunama...

Biotherm kosmetika

QUOTE(nancy @ 2006 08 22, 11:59)
o kokia prasiklio tekstura? kreminis ar zelinis? ir koks madaug siu priemoniu kvapas?  4u.gif


prausiklis zelinis.. kvepia man gaiviai taip... man patinka kvapas smile.gif is mano naudotu prausikliu tai sis man labiausiai patiko
jau va puse dienos praejo, o mano veidas sveikai spindi, o neblizga kaip sviestu isteptas... aisku cia gi ne tik vien prausiklio nuopelnas, + valiau veida toniku ir tepiau ta fluida...
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2006 08 22, 15:02)
prausiklis zelinis.. kvepia man gaiviai taip... man patinka kvapas smile.gif is mano naudotu prausikliu tai sis man labiausiai patiko
jau va puse dienos praejo, o mano veidas sveikai spindi, o neblizga kaip sviestu isteptas... aisku cia gi ne tik vien prausiklio nuopelnas, + valiau veida toniku ir tepiau ta fluida...


nu kolkas dar turiu savo priemoniu tai pries pirkdama si dar galesiu paskaityti jusu atsiliepimus visas sias priemones gal net isnaudojus ax.gif bigsmile.gif
o jusu oda tik riebi yra ar dar ir spuogeliu pakyla? (jei pastarasis variantas tai ar padeda ka nors?)
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2006 08 22, 20:03)
nu kolkas dar turiu savo priemoniu tai pries pirkdama si dar galesiu paskaityti jusu atsiliepimus visas sias priemones gal net isnaudojus ax.gif  bigsmile.gif
o jusu oda tik riebi yra ar dar ir spuogeliu pakyla? (jei pastarasis variantas tai ar padeda ka nors?)


mano oda taip riebi verysad.gif o spuogeliu tai retkarciais iskyla vienas kitas... uzsirasiau po savaites darytis veido valyma (nes tikrai reikia sios proceduros, labai poros uzsikimsusios), tai po valymo ir ziuresiu kaip cia veikia priemones (ar neuzsikimsines poros)... ir seip as tik vakar nusipirkau blush2.gif tai rasiau savo pirmus ispudzius, kurie man thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2006 08 22, 21:40)
mano oda taip riebi  verysad.gif  o spuogeliu tai retkarciais iskyla vienas kitas... uzsirasiau po savaites darytis veido valyma (nes tikrai reikia sios proceduros, labai poros uzsikimsusios), tai po valymo ir ziuresiu kaip cia veikia priemones (ar neuzsikimsines poros)... ir seip as tik vakar nusipirkau  blush2.gif tai rasiau savo pirmus ispudzius, kurie  man  thumbup.gif

o kiek kainavo ir kur pirkai?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2006 08 22, 21:12)
o kiek kainavo ir kur pirkai?smile.gif


mano planas buvo nusipirkti tik koki nors kremuka tinkanti mano odai, tai sarmos (europoje) konsultante pasiule man biotherm, matis ir clinique kremukus, man labiausiai patiko fluidas is biotherm, pasirode toks lengvas, gaivus... tai ir issirinkau ji... tai man konsultante sako, kad jei noriu galiu pirkti rinkinuka, kuriame yra sis fluidas, prausiklis ir tonikas, o kaina tai 101 lt, nesvarbu ar perki tik fluida, ar visa komlekta... tai as ilgai net nesvarsciau lotuliukas.gif pirkau komplekta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2006 08 22, 22:22)
mano planas buvo nusipirkti tik koki nors kremuka tinkanti mano odai, tai sarmos (europoje) konsultante pasiule man biotherm, matis ir clinique kremukus, man labiausiai patiko fluidas is biotherm, pasirode toks lengvas, gaivus... tai ir issirinkau ji... tai man konsultante sako, kad jei noriu galiu pirkti rinkinuka, kuriame yra sis fluidas, prausiklis ir tonikas, o kaina tai 101 lt, nesvarbu ar perki tik fluida, ar visa komlekta... tai as ilgai net nesvarsciau  lotuliukas.gif  pirkau komplekta  thumbup.gif

aisku:)
o po kiek ml ten tu dalyku yra?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2006 08 23, 10:16)
aisku:)
o po kiek ml ten tu dalyku yra?smile.gif


fluidas - 50 ml
prausiklis - 50 ml (atskirai perkant prausikli, tai jo turis didesnis, man atrodo 150 ml)
tonikas - 200 ml
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2006 08 23, 15:31)
fluidas - 50 ml
prausiklis - 50 ml (atskirai perkant prausikli, tai jo turis didesnis, man atrodo 150 ml)
tonikas - 200 ml

tai nebrangiai gavosi palyginus su lietuvos 100 proc. antkainiais
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2006 08 23, 17:08)
tai nebrangiai gavosi palyginus su lietuvos 100 proc. antkainiais


taip thumbup.gif esu patenkinta savo pirkiniu smile.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image

fainos pudrytes thumbup.gif ir spalva pataikiau issirinkt thumbup.gif
Atsakyti
Praeita savaite nusipirkau sios firmos skaistalus Blush!Smooth powder blush Nr.10-sviesiai ruzava spalvyte thumbup.gif thumbup.gif Labai patenkinta esu.Lengvi tokie-dieniniai labiau,sakyciau.Graziai gula ant skruostu,ilgai islieka.Tai,beje,pirmas sios firmos produktas,kuri as naudoju.Dar pabandziau lupu blizgesi-paliko gera ispudi-nelipnus ir ilgai isliko smile.gif
Atsakyti
naudoju sios firmos paakiu krema age fitness, man jis super
Atsakyti