Įkraunama...
Įkraunama...

Biotherm kosmetika

QUOTE(jurgutele @ 2006 03 04, 00:33)
O man tai labai patiko lūpų blizgesiai, puoselėjantys lūpas(drėkina, nesausina lūpų, neišsilieja, ilgai blizga). Super:) siūlau pabandyt, tikrai nenusivilsit. Esu išbandžiusi įvairiausių, bet šie patys pačiausi smile.gif)


gal galit kainą pasakyti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(CrazySun @ 2006 03 06, 20:10)
gal galit kainą pasakyti? 4u.gif


Jei neklystu - 59 Lt.
Atsakyti
na pas mane gan misri oda(seip ir pas mano vyra taip pat,tik pas jy jau kur riebios vietos tai jau super riebios,kur sausos tai super sausos...napasakau nes mes abu renkames veido priemones sios firmos)
man labai geras tonicas sios firmos...as pineliu negaliu naudot visiskai,tonicu kai kuriu irgi,elergizuoja akys daznai,bet sis man tiko nes su juo pagrinde valau veida ...
taip pat patiko valomosios veido putos,jauciasi kuomet issitepi kad truputy traukia bet juk valomoji kosmetika visa jeigu tinka ,jauti kad truputy grauzia ar kaskaip panasiai apibudinciau,bet zinoma kad truputy, o ne degina kad iskest negali.... smile.gif
mums tikrai per dauk neissausina odos....
tikrai esu patenkinta sia produkcija,bent jau siuo pora produktu... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(anna @ 2006 03 02, 11:57)
Jų yra super lūpų blizgesys,  thumbup.gif geresnio nesu radusi,mano lūpos sausos,ir aš visada prieš tepdmaa blizgesius turėdavau dar naudot kokį balzamą (sebamedo arba eucerino dažniausiai), šitas blizgesys drėkina lūpas,atrodo labai gražiai ir niekada niekas nenubėga,nesmirda,nelimpa
štai kalbu apie šitą:
Biotherm

bet kaina kokia super - 11$. o LT 60 litu.....
man jau kirba mintis prisiregistruoti tame www ir bandyti pirkti tiesiai is ten
Atsakyti
Bet tame puslapyje "shipinimas" kainuoja, taip kad dar prie kainos 4-5 doleriai prisideda. ax.gif O strawberrynet.com. kur siuntimas nemokamas, tokio blizgesio nėra, nes "Biotherm" dekoratyvinės kosmetikos šiuo metu ten apskritai nėra. ax.gif
Atsakyti
4-5 $ dar normaliai
ebajui buna kartais net 7 svarai...
Atsakyti
noriu paklausti dirbanciu su sia kosmetika arba ja naudojanciu. busiu dekinga jeigu atsakysit 4u.gif
nusipirkau krema normaliai - misriai odai: HYDRA-DETOX. mano oda linkusi i riebuma, truputi issausejusi. pasitepus siuo kremu, jauciu lyg badyma ar grauzima. jis trunka vos minute, paskui viskas praeina ir nera jokiu paraudimu ar pan.
ar taip turi buti? ar cia man tas kremas netinka? ir dar: praduotuveje sake, kad si krema galiu naudoti ir nakciai. atsikras naktinis butu tik siek tiek riebesnis, nes praktiskai jokio skirtumo nera. ar tai tiesa?





Atsakyti
O man tai ispudzio nepaliko. patiko tik purskiamas veido tonikas.
Atsakyti
Aš tai va tokį veido kremą (tik su SPF 8, o ne su SPF 15, kaip nuotraukoje) nusipirkau, tai man irgi oda truputį paraudonuoja ir traukia unsure.gif

user posted image
Atsakyti
gal kuri bandete sios firmos age - fitness kremus veidui? noreciau pabandyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katyte1977 @ 2006 05 13, 12:56)
gal kuri bandete sios firmos age - fitness kremus veidui? noreciau pabandyt 4u.gif

Esu turejus, pakankamai neblogas buvo. Tik pagal mane dabar jie pasikeite, nes kai as pirkau, tai naktinio nebuvo, o buvo vienas ir dienai ir nakciai, jei neklystu g.gif Nors siaip kiek esu turejus kremu ivairiu, tai didziausia ispudi paliko Dior energy thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ESLAUDA: 14 gegužės 2006 - 15:24
niekas man neatsake, tai pai atsakysiu savo pastebejimus, gal kam pravers cool.gif
tai va:)
naudoju ta krema ir jis man l. tinka. oda buvo jau nuo nuovargio, streso, ne tik kad papilkejusi, bet visai varganai atrode. dabar l. efektas matosi - sveikai rausva. dilkciojimo praktiskai nebejauciu smile.gif siaip rekomenduociau:)
sekmes:)
Atsakyti