Įkraunama...
Įkraunama...

Biotherm kosmetika

QUOTE(aveiieva @ 2012 02 20, 22:54)
Jau mačiau, kaip perku  lotuliukas.gif Mano normaliai - mišriai odai manau būtų gerai  ax.gif

bigsmile.gif Naudojau Skin*Ergetic serumą labai super thumbup.gif Buvo pavargusi,papilkavusi oda tai naudojant atsigavo.Dabar turiu Skin Vivo serumą irgi super thumbup.gif
Atsakyti
Biotherm drekinamieji geliai man nepamainomi vasara, naudoju aquasource zalia misriai ir riebiai odai. Drekina ir atgaivina oda, minusas tik toks, kad neturi apsaugos nuo saules, o taip nesinori tepti to filtro atskirai, tepuosi, jei planuoju ilgiau pabuti lauke... Nesinori kai silta apsunkinti odos, nes maniskei labai greitai blizgesys pasirodo. Dairiausi ir as i ta brokoliu ekologiska seruma, bet nesurizikavau pirkt del trumpo (3 men) galiojimo laiko, be to konsultante perspejo, kad negalima ir per siltai laikyti jo, nes gali savybes prarasti....
Atsakyti
ateinu su atsiliepimais :
user posted image
skin energetic serum- labai intensyviai drekinantis, naudoju nakciai, ryte oda tikrai pridrekinta.Isigeria lengvai, tik turi gana stipru kvapa- man primena obuolius. Kaip raso, produktas is 97.5% naturalios kilmes ingiridientu. Pries naudojant reikia suberti miltelius- aktyvuoti ir naudoti 3 men.

user posted image
Biotherm Source Therapie 7 Perfection Catalyzing Serum - Labai lengvos teksturos, isigeria labai lengvai , uz skin energetic lengvesnis. Nepalieka jokio blizgumo, mano misriai odai pliusas. Jis labai tinkamas naudoti pries kita priemone.

Abi priemoens tiko, svarbiausia ,jog nekemsa poru, nepalieka riebaus veido, taciau intensyviai drekina. Skin energetic naudoju skruostams, nes t zonai man per intensyvus.
Siaip paskutiniu metu labai pagerejo oda, tai tikriausiai cia source therapie nuopelnas, ji naudojau dazniau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Feline: 30 birželio 2012 - 12:23
QUOTE(Feline @ 2012 06 30, 13:22)
ateinu su atsiliepimais :
skin energetic serum- labai intensyviai drekinantis, naudoju nakciai,

O tai po serumo daugiau jokiu kremu nenaudojat? Ta prasme vien serumo uztenka?
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2012 06 30, 21:18)
O tai po serumo daugiau jokiu kremu nenaudojat? Ta prasme vien serumo uztenka?

mano oda jauna tai to serumo intensyvumo per akis, o ir drekinimo vien tik nuo jo uztenka thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas bandet bio-effet ampules, jos atrodo nuo raukšlių. Gavau dovanų, bet nera lietuvisko aprasymo, kaip su jom elgtis ar issitept ir palikt ar po kiek laiko nusipraust g.gif
Atsakyti
QUOTE(Feline @ 2012 06 30, 20:42)
mano oda jauna tai to serumo intensyvumo per akis, o ir drekinimo vien tik nuo jo uztenka  thumbup.gif

O kaip tas zydroj bonkutej, ar pakankamai padrekina, jei tepat viena dienai? Ar neparyskina kokiu pasausejimu (jei tokiu buna jums)?
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2012 07 02, 15:48)
O kaip tas zydroj bonkutej, ar pakankamai padrekina, jei tepat viena dienai? Ar neparyskina kokiu pasausejimu (jei tokiu buna jums)?

Nors tekstura labai lengva, bet man dienai drekinimo pakanka, nes oda misri.Kakta problematiska , nes oda dehidratuota reikia intensyvaus drekinimo, taciau tuo paciu linkusi pasiriebaluot. Sitas serumas ne tik drekina, bet ir matizuoja. Dar turbut tik siek tiek ilgiau nei savaite naudoju, bet kuo toliau , tuo labiau man jis patinka.Oda seniai tokia grazi buvo wub.gif pridrekinta, nebeliko serpetojimu(kas man buvo didele problema) , taciau tuo paciu matine, kas labiausiai stebina. Kainos tikrai vertas, nes lukescius pranoko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Feline @ 2012 07 02, 15:28)
Nors tekstura labai lengva, bet man dienai drekinimo pakanka, nes oda misri.Kakta problematiska , nes oda dehidratuota reikia intensyvaus drekinimo, taciau tuo paciu linkusi pasiriebaluot. Sitas serumas ne tik drekina, bet ir matizuoja. Dar turbut tik siek tiek ilgiau nei savaite naudoju, bet kuo toliau , tuo labiau man jis patinka.Oda seniai tokia grazi buvo  wub.gif  pridrekinta, nebeliko serpetojimu(kas man buvo didele problema) , taciau tuo paciu matine, kas labiausiai stebina. Kainos tikrai vertas, nes lukescius pranoko  thumbup.gif

kaip smagu skaityt Jūsų atsiliepimus, aš jį taip pat atsimenu su labai gerais atsiliepimais wub.gif , reiks dar kart pirkt
Atsakyti
QUOTE(Feline @ 2012 07 02, 15:28)
Nors tekstura labai lengva, bet man dienai drekinimo pakanka, nes oda misri.Kakta problematiska , nes oda dehidratuota reikia intensyvaus drekinimo, taciau tuo paciu linkusi pasiriebaluot. Sitas serumas ne tik drekina, bet ir matizuoja. Dar turbut tik siek tiek ilgiau nei savaite naudoju, bet kuo toliau , tuo labiau man jis patinka.Oda seniai tokia grazi buvo  wub.gif  pridrekinta, nebeliko serpetojimu(kas man buvo didele problema) , taciau tuo paciu matine, kas labiausiai stebina. Kainos tikrai vertas, nes lukescius pranoko  thumbup.gif

O kur pirkot? Lt? Douglase jo neturejo.
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2012 07 04, 10:31)
O kur pirkot? Lt? Douglase jo neturejo.

is feelunique, perkant virs 50 svaru, duoda 15 ml aquasource gelio megineli
Atsakyti
QUOTE(rusnialka @ 2012 06 13, 11:28)
.Dabar turiu Skin Vivo serumą irgi super thumbup.gif

Gerai drekina? O po jo dar kremuka tepate?
Atsakyti