Įkraunama...
Įkraunama...

Biotherm kosmetika

jo jo, per jas.... biggrin.gif Nes tuose pardose kur siunčia į Lt arba nėra pasirinkimo, arba kainos gaunasi vos ne kaip LT 4u.gif
Atsakyti
visgi neatsilaikiau pagundai ir įsigyjau šiuos

user posted image
tai vis dar patinka, oda gražėja, kas labiausiai patinka kad oda būna pamaitinta, turbūt taip reiktu išsireikšti bet pats veidas nejaučia nei riebumo nei apsunkimo, toks labai malonus jausmas, toks lengvas. Nežinau ar paksui nepakeisiu nuomonės bet po kol kas turbūt vienas labiausiai mano odai patikusių produktų
Atsakyti
Visus tris įsigijot bigsmile.gif
Kur pirkot, LT? Kiek kaštavo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2011 09 24, 13:15)
Visus tris įsigijot  bigsmile.gif 
Kur pirkot, LT? Kiek kaštavo  ax.gif

aha visus tris, bet kremukus iš sm išparduotuvės nugriebiau po 15ml(tai manau nuskilo nes pilnus kiekius visko įsigyti nemaža suma susidaro smile.gif ) . O seruma pilna pakuote, sarmoj pirkau man atrodo mokėjau 168 Lt. Kol kas nesigailiu
Atsakyti
Man labai patinka Biothermo šveitiklis, (biotherm clarifying exfoliating gel) rodos sau tinkantį produktą atradau, oda tokia švelni po jo palieka, ir neišsausina per daug pirmas toks man labai patinkantis smile.gif
user posted image
Atsakyti
jei randi parduotuvę, kur kaina nebloga, tai shipas didelis į LT siunčiant. doh.gif
Atsakyti
Ga kas užmatėt tokius blizgius kur pirkt? kažkada turėjau, man patiko. Siunčiausia iš strawberrynet.com ax.gif bet dabar jų nebėra g.gif
user posted image
Atsakyti
taip mergaitės galiu pritarti jums, kad BIOTHERM veido priežiūros priemonės, konkrečiai sausai odai tai nerealūs thumbup.gif wub.gif kiek ką daug naudojau kokius 5 metus, tai dešimt balų thumbup.gif ir drėkina gerai wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ir as prisidedu prie jusu plepalu smile.gif Pastaruoju metu naudoju VICHY normaderm zalia linija prausikli+krema. Mano oda yra misri, T zona poreta, kartais zanduku apatine dali pameto rausvais spuogais, uzsitepus krempudra po poros val mane papuosia riebaliuku plevele... Na kiek zinau daug merginu turi tokia oda smile.gif Zodziu, siandien uzejau i BOOT'sa ir pasilepinau smile.gif Biotherm konsultante patikrino mano oda, pakonsultavo ir artejanciu kaledu proga nusipirkau sau BIOTHERM SOURCE THERAPIE GIFT SET uz 37 svarus http://www.boots.com...ft-Set_1219242/ clap.gif Priedo gavau 20ml kremuka tos pacios linijos ir akiu valikli wub.gif Zodziu pasilepinau... Tikiuosi mano veidas man padekos smile.gif
ax.gif
Papildyta:
Tiesa, gal kas bandete matini kremuka T zonai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bambyziukas: 10 lapkričio 2011 - 19:44
QUOTE(vienintelė @ 2011 09 23, 22:04)
visgi neatsilaikiau pagundai ir įsigyjau šiuos

user posted image
tai vis dar patinka, oda gražėja, kas labiausiai patinka kad oda būna pamaitinta, turbūt taip reiktu išsireikšti bet pats veidas nejaučia nei riebumo nei apsunkimo, toks labai malonus jausmas, toks lengvas. Nežinau ar paksui nepakeisiu nuomonės bet po kol kas turbūt vienas labiausiai mano odai patikusių produktų


Labai domina atsiliepimai apie serumą ir dieninį kremą po ilgesnio naudojimo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aveiieva: 25 sausio 2012 - 17:40
QUOTE(aveiieva @ 2012 01 25, 17:36)
Labai domina atsiliepimai apie serumą ir dieninį kremą po ilgesnio naudojimo  ax.gif

šiaip jie puikūs, bent jau mano odai labai patiko, bet... jie mano odai netinkami žiemos laikotarpiu, nes reikia daugiau drėkinimo, todėl jei oda sausoka arba linkusi sausėti žiemai jų nesiūlau, bet kitu laiku tikrai manau turėtu patikti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aveiieva @ 2012 01 25, 18:36)
Labai domina atsiliepimai apie serumą ir dieninį kremą po ilgesnio naudojimo  ax.gif

labai lengvi ir savo tekstura, ir sudetimi,odai,kuri neturi jokiu priekaistu ,jaunai,ir po ilgesnio laiko nieko kazko isskirtinio nepastebesite
Atsakyti