Įkraunama...
Įkraunama...

Biotherm kosmetika

QUOTE(TipuTapu @ 2009 09 01, 21:34)
Kokios butu nuomones apie zalios serijos Aquasource kremuka misriai odai? Gundausi isigyti  smile.gif

labai fainas tikrai rekuomenduociau,tik jis labai lengvas,tik drekina,maloni tekstura tokia vandeninga,gaivi,greit susigeria
Atsakyti
o as turiu labai labai sausa oda ir galvoju ar pabandyt biotherm ruzava kremuka, nes kai buvau douglas tai labai man ji isgyre, ka manot?
Atsakyti
QUOTE(vaidicita @ 2009 10 01, 23:23)
o as turiu labai labai sausa oda ir galvoju ar pabandyt biotherm ruzava kremuka, nes kai buvau douglas tai labai man ji isgyre, ka manot?

na,jei ji labai labai sausa,gal bus per mazai,siaip jis geras sausai odai,bet tokiai odai manau jau kazka spec reiketu naudoti
Atsakyti
Man superinis biotherm aliejinis valiklis akims thumbup.gif
Atsakyti
nusipirkau kremine pudra (jei teisingai pavadinau ax.gif ) Light! Aquaradiane. galkuri bandete?
Atsakyti
QUOTE(ausrikeb @ 2009 05 19, 12:36)
sveikutes.as pries pora dienu nusipirkau paakiu kremuka nutrisource yeux,nu ka galiu pasakyti, thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif dar tokio fainuolio neteko tureti,labai malonus ir tepasi labai skalsiai,zodziu fainuolis  wub.gif dabar butinai noriu isbandyti ir veido kremukus.


labas,va biothermo paakiu kremukas ir man laaabai pritiko,tik pas mane ginseng vite yeux...mano didziausia problema-ryte paburke paakiai...labai greit patinima nuima thumbup.gif
pirkau aliejini akiu makiazo valikli,tai teko mamai atiduoti...gal tiesiog netinka man ,kad aliejinis...uz lancome valikli kol kas nieko geresnio neradau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2009 09 02, 10:26)
labai fainas tikrai rekuomenduociau,tik jis labai lengvas,tik drekina,maloni tekstura tokia vandeninga,gaivi,greit susigeria

turiu si aquasource zalia,man jis nelabai,siaip gan gerai susigeria,bet nepatinka aitrokas kvapas ir uzsitepus jauciu siek tiek perstejima pacioje pradzioje.Antra karta nepirkciau.
Atsakyti
QUOTE(ausrikeb @ 2009 05 19, 13:36)
sveikutes.as pries pora dienu nusipirkau paakiu kremuka nutrisource yeux,nu ka galiu pasakyti, thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif dar tokio fainuolio neteko tureti,labai malonus ir tepasi labai skalsiai,zodziu fainuolis  wub.gif dabar butinai noriu isbandyti ir veido kremukus.


O kokia jo paskirtis? nuo raukleliu, pajuodusiu ar patinusiu paakiu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2009 10 18, 20:50)
turiu si aquasource zalia,man jis nelabai,siaip gan gerai susigeria,bet nepatinka aitrokas kvapas ir uzsitepus jauciu siek tiek perstejima pacioje pradzioje.Antra karta nepirkciau.

atrodytu ne savo odos tipui naudojot
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2009 10 19, 09:30)
atrodytu ne savo odos tipui naudojot



Sutinku, nes man zalias Aquasource - tikras atradimas thumbup.gif Mano oda labai sausa, jautri. Tepuosi nakciai si seruma, ir kaip parekomendavo kosmetologe, ant virsaus papildomai reik tepti koki drekinama kremuka.
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2009 10 19, 10:30)
atrodytu ne savo odos tipui naudojot

savo tipui,mano oda misri.Taciau ir geriausiu firmu kosmetika ne visoms vienodai tinka.
O kadangi cia forumas,tai galima isreiksti ir ne tik teigiama nuomone.

QUOTE(Vaida` @ 2009 10 19, 20:36)
Sutinku, nes man zalias Aquasource - tikras atradimas  thumbup.gif  Mano oda labai sausa, jautri. Tepuosi nakciai si seruma, ir kaip parekomendavo kosmetologe, ant virsaus papildomai reik tepti koki drekinama kremuka.

kiek zinau,zalias aquasource nera skirtas sausai ir jautriai odai,o normaliai ir misriai.
Jums tiktu ruzavas:
http://www.kosmetika...kin.html?lang=2
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xde: 19 spalio 2009 - 21:19
QUOTE(xde @ 2009 10 19, 21:16)
savo tipui,mano oda misri.Taciau ir geriausiu firmu kosmetika ne visoms vienodai tinka.
O kadangi cia forumas,tai galima isreiksti ir ne tik teigiama nuomone.
kiek zinau,zalias aquasource nera skirtas sausai ir jautriai odai,o normaliai ir misriai.
Jums tiktu ruzavas:
http://www.kosmetika...kin.html?lang=2



Greičiausiai būsim nesusišnekėjusios biggrin.gif Aš kalbėjau apie aquasourse serumą, o ne kremuką. Serumas yra žalias, štai toks

http://www.biotherm-...a...UMS_Serums

Atsakyti