Įkraunama...
Įkraunama...

Biotherm kosmetika

QUOTE(gizma @ 2008 12 31, 11:43)
O jus irgi pasidomekite!
Citata is rusisko puslapio:
Например, косметическая корпорация The Estée Lauder Companies производит косметику под такими торговыми марками или брендами: Estée Lauder, Aramis, Clinique, Prescriptives, Origins, M-A-C, La Mer, Bobbi Brown, Tommy Hilfiger, jane, Donna Karan, Aveda, Stila, Jo Malone, Bumble and bumble, Kate Spade Beauty, Darphin, Michael Kors, Rodan and Fields.
Gaila, nerandu to sakinio kur parasyta apie L'oreal, bet cia seniai visiems zinoma, kad tai irgi didele kompanija, kuriai priklauso daug skirtingu pavadinimu produktu liniju. Tas pats su La Praire  rolleyes.gif

Tai kreipinys i mane? Jei taip, tai nesupratau loginio rysio tarp mano posto ir sio kreipinio. Juk cia diskutuojame ne apie Estée Lauder kompanija. Beje, ka apie ja parasete, man nera naujiena.
Ir, nors ir visiems seniai zinoma, jog L'oréal koncernas valdo daugybe ivairiu brand'u, nereiskia, kad ju visu gaminiai yra tokios pacios kokybes.
doh.gif
Atsakyti
QUOTE(oriole @ 2008 12 31, 12:02)
Tai kreipinys i mane? Jei taip, tai nesupratau loginio rysio tarp mano posto ir sio kreipinio. Juk cia diskutuojame ne apie Estée Lauder kompanija. Beje, ka apie ja parasete, man nera naujiena.
Ir, nors ir visiems seniai zinoma, jog L'oréal koncernas valdo daugybe ivairiu brand'u, nereiskia, kad ju visu gaminiai yra tokios pacios kokybes.
doh.gif

Sorry, bet neradau pastraipos apie L'oreal. Tiesiog norejau parasyti, kad dauguma brangiu produktu priklauso kazkuriam vienam gigantui. O kokybe - spresti paciam. Palyginkite bet kokio biotherm kremo sudeti su L'oreal - pamatysit, kad tas pats.
As nieko neizeidziu, tiesiog perskaiciau Jusu posta ir prisiminiau, kad buvau skaicius, kokiais pavadinimais gamina L'oreal, estee lauder ir la praire kompanijos. Tik tiek 4u.gif
Linksmo Naujuju sutikimo!!!
Atsakyti
QUOTE(Orchideja85 @ 2008 12 12, 18:18)
Todel snd nusipirkau veido prausikli va toki:user posted image
ir va toki krema:
user posted image
Kai pabaigsiu turima tonika ir sveitikli irgi pabandysiu sitos firmos skirtus riebiai odai g.gif


Atsiliepimai
Prausiklis skalsus, maloniai kvepia, jokio tempimo pojucio nusiprausus. Zodziu patiko thumbup.gif
Kremas irgi patiko, malonus kvapas, greit susigeria, lengvas. Aisku stebuklu nedaro, nes blizgesys islenda po kiek laiko, bet as jais ir netikiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Orchideja85: 23 sausio 2009 - 18:12
Aš tai šituo kūno losjonu sužavėta,geresnio dar neteko išmėgint thumbup.gif Kvapas super,susigeria puikiai ir oda aksominė. Žodžiu superinis dalykas thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
O šioje kosmetikoje yra ko nors negero? Kokių parabenų ar silikonų?
Atsakyti
QUOTE(fresh @ 2009 03 14, 19:22)
O šioje kosmetikoje yra ko nors negero? Kokių parabenų ar silikonų?


Greičiausiai kad yra- jie niekur nesiskelbia, kad gamintų įtin "žalią" produkciją. Bet produktų kokybės ir gerumo tai tikrai nesumažina, kiek bandžiau- viskas thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes.as pries pora dienu nusipirkau paakiu kremuka nutrisource yeux,nu ka galiu pasakyti, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif dar tokio fainuolio neteko tureti,labai malonus ir tepasi labai skalsiai,zodziu fainuolis wub.gif dabar butinai noriu isbandyti ir veido kremukus.
Atsakyti
QUOTE(gizma @ 2008 12 31, 14:32)
Palyginkite bet kokio biotherm kremo sudeti su L'oreal - pamatysit, kad tas pats.

Tikrai ne tas pats schmoll.gif Be to, nuo Loreal kremo (bandžiau Happyderm, dar keletą) mano veidą išberia tokiais skausmingais spuogais, o nuo Biotherm kremų (sunaudojau Hydra Detox dvi pakuotes)- ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 24 gegužės 2009 - 14:51
Gal kuri bandet sita pieneli veidui?

user posted image
Atsakyti
Drauges parekomenduota nusipirkau BIOTHER rutulini dezodoranta, Stai si:

http://www.biotherm....prdcode=PF25001

Man asmeniskai tai pats geriausias is mano turetu!
Kaina truputeli kandziojasi, taciau kokybe - liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutelia @ 2009 06 15, 19:45)
Gal kuri bandet sita pieneli veidui?

user posted image


Bandžiau- turiu. Labai liux, nuvalo gražiai makiažą, nepalieka riebumo ant veido thumbup.gif Subjektyviai dar sakyčiau kad drėkinantį poveikį turi. Rašo, kad bekvapis, tai jis man tokį vandens kvapą turi, labai lengvą. Jei nori, galiu perleist, nes ilgą laiką naudojau makiažo valymo vandenėlius, ir niekaip prie pienelio konsistencijos negaliu priprast biggrin.gif
Atsakyti
Kokios butu nuomones apie zalios serijos Aquasource kremuka misriai odai? Gundausi isigyti smile.gif
Atsakyti