Įkraunama...
Įkraunama...

Biotherm kosmetika

As naudojau Biotherm prasuikli Acne Care lyg ir, skirtas riebiai odai, su spuogeliais. Tai zinokit padejo visai jis man, su grudeliais buvo, gerai inkstirus vale, tikrai vienas geresniu prausikliu riebiai odai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelė Rožė @ 2008 11 18, 19:55)
Naudoju abu šiuos: ir prausiklį ir toniką.
Prausiklį perku jau antrą kartą, labai patinka, nė kiek nesausina, puikiai nuvalo makiažą, odą atgaivina.
Tonikas gaivina, bet truputį traukia odą, tad dairysiuos kito.
Dar naudoju Aquasource drėkinantį kremą normaliai/mišriai odai. Labai patinka  bigsmile.gif

o man nuo to kremo oda blizgedavo labai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2008 11 18, 20:04)
o man nuo to kremo oda blizgedavo labai  doh.gif


Man šaltuoju metų laiku, kai noris riebesnio kremo, tai patinka.
Pastebėjau, kad kitu metų laiku man irgi riebina g.gif
O kokį naudoji, kad tą blizgesį nuimtų visiškai? unsure.gif
Atsakyti
Nesenai nusipirkau sios firmos prausikli riebiai - misriai orai toki zele pavidalu, na kol kas tai didelio ispudzio nepadare, pastebejau kad jis maziau koncentruotas todel greitai naudojasi
Atsakyti
Sveikos,gal galėtumet pasakyt atsiliepimus apie Biotherm lūpų balzamą?norėčiau išbandyt bet labai jau brangus,tai kaži ar vertas tokios kainos g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kasnors bande biotherm White detox cure sviesinamaja zele?
Atsakyti
Paskutiniu metu buvau pasinesus ant Clarins,bet kai pasikeite riebiai bei misriai odai skirtu kremu serija,man jie pradejo nebepatikt...Todel snd nusipirkau veido prausikli va toki:user posted image
ir va toki krema:
user posted image
Kai pabaigsiu turima tonika ir sveitikli irgi pabandysiu sitos firmos skirtus riebiai odai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Orchideja85 @ 2008 12 12, 20:18)
Paskutiniu metu buvau pasinesus ant Clarins,bet kai pasikeite riebiai bei misriai odai skirtu kremu serija,man jie pradejo nebepatikt...Todel snd nusipirkau veido prausikli va toki


Labai idomu atsiliepimai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2008 12 12, 18:51)
Labai idomu atsiliepimai  bigsmile.gif

Snd tik nusipirkau,tai dar nieko negaliu pasakyti...Kai isbandysiu butinai parasysiu!
Atsakyti
Galiu pasakyt, tai yra labai gera kosmetika. Pats naudoju isskirtinai tik sios firmos vyriska kosmetika,stai ka turiu: prausikli veidui 15eur, skutimosi putas 15eur, peelingo krema veidui Hydra detox 35 eur., dienini krema Age fitness 40eur, naktini krema age fitness 45eur, seruma energietini veidui High recharge 40eur, piestuka paakiams High recharge 25eur., sampuna plaukams 15eur, kuno zele Body fitness 25eur.. nepigu, bet rimta kosmetika, siaip perku kanaru salose, nes gyvenu ten daznai, ten pigiau. Ka dar patartumet merginos isigyt, papildyt kolekcija??
Atsakyti
QUOTE(Olivia* @ 2008 05 30, 08:30)
Pagal kokybe Biotherm atitinka kaip Loreal,o del kainos drinks_cheers.gif


QUOTE(EvelinaM @ 2008 11 08, 19:50)
Logiska, nes Biotherm priklauso L'Oreal'iui.  smile.gif

Is Biotherm naudojau:
1) krema Biopur - netiko ir nepatiko  schmoll.gif
2) veido prausikli Biosource - labai fainas  thumbup.gif  Uz zaliaji Vichy tikrai geresnis
3) krema Age Fitness - gal ir nieko


Nu kas cia per pareiskimai doh.gif
Pagal tai iseina, jog visu siu firmu:

L“oréal Paris
Biotherm
Cacharel
Diesel
Garnier
Giorgio Armani
Helena Rubinstein
Inneov
Kerastase
Kiehl's
Lancôme
La Rocher Posay
L“oréal Professionnel
Le Club Des Créateurs De Beauté
Maybelline NY
Mizani
Ralph Lauren
Redken
Sanoflore
Shu Uemura
Skin Ceuticals
Soft Sheen Carson
The Body Shop
Vichy
Victor & Rolf
ir t.t.

gaminiu kokybe visiskai vienoda?

Pries rasydamos pasidomekite apie ka rasote. Kad neklaidintumet kitu forumo lankytoju.

Atsakyti
QUOTE(oriole @ 2008 12 31, 01:53)
Nu kas cia per pareiskimai  doh.gif
Pagal tai iseina, jog visu siu firmu:

L“oréal Paris
Biotherm
Cacharel
Diesel
Garnier
Giorgio Armani
Helena Rubinstein
Inneov
Kerastase
Kiehl's
Lancôme
La Rocher Posay
L“oréal Professionnel
Le Club Des Créateurs De Beauté
Maybelline NY
Mizani
Ralph Lauren
Redken
Sanoflore
Shu Uemura
Skin Ceuticals
Soft Sheen Carson
The Body Shop
Vichy
Victor & Rolf
ir t.t.

gaminiu kokybe visiskai vienoda?

Pries rasydamos pasidomekite apie ka rasote. Kad neklaidintumet kitu forumo lankytoju.

O jus irgi pasidomekite!
Citata is rusisko puslapio:
Например, косметическая корпорация The Estée Lauder Companies производит косметику под такими торговыми марками или брендами: Estée Lauder, Aramis, Clinique, Prescriptives, Origins, M-A-C, La Mer, Bobbi Brown, Tommy Hilfiger, jane, Donna Karan, Aveda, Stila, Jo Malone, Bumble and bumble, Kate Spade Beauty, Darphin, Michael Kors, Rodan and Fields.
Gaila, nerandu to sakinio kur parasyta apie L'oreal, bet cia seniai visiems zinoma, kad tai irgi didele kompanija, kuriai priklauso daug skirtingu pavadinimu produktu liniju. Tas pats su La Praire rolleyes.gif
Atsakyti