Įkraunama...
Įkraunama...

Biotherm kosmetika

Esu bandzius tusa, blizgius, neblogi, bet kad labai jau verti dideles kainos nepasakyciau ax.gif man jie eiliniai tokie...
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2008 05 30, 08:35)
Esu bandzius tusa, blizgius, neblogi, bet kad labai jau verti dideles kainos nepasakyciau ax.gif man jie eiliniai tokie...

Pagal kokybe Biotherm atitinka kaip Loreal,o del kainos drinks_cheers.gif
Atsakyti
Naudoju Hydra-Detox kremuką veidui. Kol kas tikrai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2008 07 01, 20:08)
Naudoju Hydra-Detox kremuką veidui. Kol kas tikrai  thumbup.gif


Aš taip pat turėjau Hydra - detox paakių kremą. Man irgi thumbup.gif
Tik pas mus pardavime dabar tokio nėra verysad.gif Maciau, kad braškėse yra, tai tikrai užsisakysiu, kai pabaigsiu savo Shisheido bigsmile.gif
Atsakyti
Chm, pastebėjau, kad jei ilgesnį laiką panaudoju Biotherm aquasource (žalią), tai perėjus prie kito bet kokio kremo, pradžioj oda labai savotiškai reaguoja- sudirgsta ir ima šerpetot. Išbandžiau ir Clinique, ir Ana Lotan, ir Chamel. Matyt kažkokių medžiagų kremuose yra, kad oda pripranta.... g.gif
Beje, gal kuri nors ieškot prausiklio ir arba toniko?? Tokio:

user posted image user posted image

tonikas, prausiklis

Perleisčiau už protingą kainą 4u.gif
Atsakyti
Naudoju Biotherm Age Fitness. Pati nemačiau jokio pagėrėjimo. Bet mano kosmetologė pasakė, kad veidas labai pasitaisė. Muset tikrai geras g.gif
Atsakyti
Pora testeriu-dieninio ir naktinio kremu gavusi buvau-jokio ispudzio nepaliko absoliuciai schmoll.gif Blizgiai neblogi,o skaistalai-puikus,ypac dieniniam makijazui thumbup.gif
Atsakyti
Naudojau Aquasource misriai odai rinkinuka- prausiklis sausindavo oda truputeli, bet po losjono ir kremo labai malonus jausmas. Atgaivina smile.gif Manau puiku vasarai. Neseniai nusipirkau tokia lengvute biria pudra Whisper-light Aquasource Loose Powder. Tokia beveik nematoma, bet nuima blizgesi, sulygina tona, pries saulute matos kad yra subtiliu blizgiu daleliu. Nemaskuoja, na bet as to ir norejau - kad nesimatytu kaukes ant veido, tik padarytu oda subtiliai matine. Didele dezute, uzteks 5 metams smile.gif Na ji tiek negalioja, aisku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olivia* @ 2008 05 30, 09:30)
Pagal kokybe Biotherm atitinka kaip Loreal,o del kainos drinks_cheers.gif


Logiska, nes Biotherm priklauso L'Oreal'iui. smile.gif

Is Biotherm naudojau:
1) krema Biopur - netiko ir nepatiko schmoll.gif
2) veido prausikli Biosource - labai fainas thumbup.gif Uz zaliaji Vichy tikrai geresnis
3) krema Age Fitness - gal ir nieko
Atsakyti
Kol kas esu isbandziusi tik viena produkta, tai - dezodorantas. Pries tai naudojau Nivea, kuris sukele alergija blink.gif ir sita alergija isgye butent Biotherm dezodorantas. Taip kad siuo produktu esu labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Kaip tik siandien pirkau paakiu krema Biotherm Multi Recharge. Ar zinote ka nors apie si kremuka?
(Pradesiu naudoti siandien vakare, parasysiu koks bus pirmas ispudis tongue.gif )
Atsakyti
QUOTE(ruda lape @ 2008 09 04, 11:36)


Naudoju abu šiuos: ir prausiklį ir toniką.
Prausiklį perku jau antrą kartą, labai patinka, nė kiek nesausina, puikiai nuvalo makiažą, odą atgaivina.
Tonikas gaivina, bet truputį traukia odą, tad dairysiuos kito.
Dar naudoju Aquasource drėkinantį kremą normaliai/mišriai odai. Labai patinka bigsmile.gif
Atsakyti