Įkraunama...
Įkraunama...

Biotherm kosmetika

O man tas "aquasource" nieko ypatinga. visiskai nedaug kuo skiriasi nuo Garnier tokio paties kremuko. na, turint omeny, kad gamintojas tas pats, tai sakyčiau nelabai verta pirkti brangiau
O štai Biotherm'o lūpų blizgiai išties superiniai.
Atsakyti
QUOTE(Zhani @ 2008 02 13, 19:03)
O man tas "aquasource" nieko ypatinga. visiskai nedaug kuo skiriasi nuo Garnier tokio paties kremuko. na, turint omeny, kad gamintojas tas pats, tai sakyčiau nelabai verta pirkti brangiau
O štai Biotherm'o lūpų blizgiai išties superiniai.

Mersas ir smartas arba fordas ir mazda irgi tas pats gamintojas, o kokybe ne tapati lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikiukstis @ 2008 02 13, 17:30)
aš ir naudoju rinkinuką Aquasource ružavą. Tai man superinis irgi nosytę susitvarkiau ir inkštyrai dingo. Man niekas negraužia. nekeisčiau ne į nieką bent tol kol tinka.labai noriu nusipirkti šveitiklį kokį šios firmos, gal kas jau bandė. g.gif

o ka daro ruzava serija, kokiai odai skirta?
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2008 02 14, 07:02)
o ka daro ruzava serija, kokiai odai skirta?

sausai odai ji skirta.as tai negaliu atsidziaugt zalia age fitness linija, jau tiek visokiu kremu isbandzius tai sitam tikrai nera lygiu...Is ruzavu naudoju pieneli irgi labai patiko mano sausai odai.
Atsakyti
Man patinka serija riebiai/misriai odai ax.gif O dar lupu dazai thumbup.gif
Atsakyti
as turiu biotherm krema krutines odai stangrinti. BUST UP vadinasi,naudoju jau 2 savaites,bet nieko negaliu pasakyti kol kas,jokio efekto schmoll.gif kiek skaiciau,kai uztepi,jauciasi tempimo efektas,bet niekada to nepastebejau unsure.gif ir nadoti ji galima tik viena menesi 1-2 kartus per metus.na paziuresim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alionchik @ 2008 02 22, 18:14)
as turiu biotherm krema krutines odai stangrinti. BUST UP vadinasi,naudoju jau 2 savaites,bet nieko negaliu pasakyti kol kas,jokio efekto schmoll.gif kiek skaiciau,kai uztepi,jauciasi tempimo efektas,bet niekada to nepastebejau unsure.gif ir nadoti ji galima tik viena menesi  1-2 kartus per metus.na paziuresim biggrin.gif


labai lauksiu tolimesniu atsiliepimu, nes domina krutines kremukai.Esu isbandziusi galenic, clarins, estee lauder, orlane, lierac. Turbut ir biotherm ateis eile bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 02 28, 02:09)
labai lauksiu tolimesniu atsiliepimu, nes domina krutines kremukai.Esu isbandziusi galenic, clarins, estee lauder, orlane, lierac. Turbut ir biotherm ateis eile bigsmile.gif

baigiau ta krema, jo tik vienam menesiui ir teuzteko,nedaug jo yra....nu bet isvis nieko!!!nei kiek oda nesustangrejo blink.gif .As suprantu,kad stebuklu laukti yra juokinga,bet nors kazkas pasikeistu,nors bent kiek oda elastingesne taptu,bet ne schmoll.gif o ir kainuoja kristianoj 150 lt,nu nemazai pasakyciau.
o tu patenkinta kokiu nors kremuku,kuri naudojai? 4u.gif gal patarsi ka nors? blush2.gif
Atsakyti
turejau sios firmos paakiu krema, tonika, krema misriai odai, prausikli. labai patiko viskas. dabar zadu isigyti drekinamaji lengva geli vasarai smile.gif
Atsakyti
Patinka labai age fitness dieninis ir naktinis kremukai, paakiu kremukas, ruzavos serijos veido prausiklis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryna: 28 balandžio 2008 - 13:45
nusipirkau vakar kremine pudryte, kazkokia nauja atsiradusi misriai-riebiai odai - Matte pur - siandien isbandziau - FANTASTIKA!!! Labai gerai maskuoja, spalvyte attitaikiau idealiai, ziuresim kaip su blizgesiuku bus, tepasi sunkokai, bet su sepeteliu - thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Alionchik @ 2008 03 17, 21:56)
baigiau ta krema, jo tik vienam menesiui ir teuzteko,nedaug jo yra....nu bet isvis nieko!!!nei kiek oda nesustangrejo blink.gif .As suprantu,kad stebuklu laukti yra juokinga,bet nors kazkas pasikeistu,nors bent kiek oda elastingesne taptu,bet ne schmoll.gif  o ir kainuoja kristianoj 150 lt,nu nemazai pasakyciau.
o tu patenkinta kokiu nors kremuku,kuri naudojai? 4u.gif gal patarsi ka nors? blush2.gif

Biothermo anticeliulitiniu-stangrinanciu kremu ir tt. tik reklama grazi,o kiek pirkau-effekto nulis.Bendrai ir kremai veidui nepatinka,neatitinka kainai,as kalbu apie Age fitness.Is deko patiko vienas lupdazis ne pagal kokybe o spalva man grazi,nupirkau kita-***. Tusu kokybe pasikeite ne i geraja puse.. o gamintojas Biotherm ( Loreal kaip ir Lancome )
Atsakyti