Įkraunama...
Įkraunama...

VW New Beetle

QUOTE(*Džela* @ 2006 12 26, 12:10)
Neblogas automobiliukas, tik senokas...
Nebarska?


Nebarška smile.gif Ieškau dabar naujesnės. Ale tik va niekaip nerandu.
Atsakyti
Naujesniu pilni salonai mirksiukas.gif
Linkiu issirinkti TIKRAI gera hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(*Džela* @ 2006 12 26, 20:17)
Naujesniu pilni salonai  mirksiukas.gif
Linkiu issirinkti TIKRAI gera  hihihi.gif


Pilni salonai? Parodyk nors vieną naudotą S8 iš salono g.gif
Atsakyti
Autoparkas ir BRC turetu prekiaut. Klok 17000 ir daugiau euru ir yra kokiu 1999-2000 meteliu audi s8 smile.gif
mano asmenine nuomone, tokiu pinigu i 7 metu senumo masina neinvestuociau. Bet cia kiekvienam pagal poreikius (t.y. argumentu, kodel Jus investuotumet man nereik - neidomu..kaip ir jum turbut vienodai, kodel as nemanau, kad tai tinkama investicija) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2006 12 27, 01:37)
Autoparkas ir BRC turetu prekiaut. Klok 17000 ir daugiau euru ir yra kokiu 1999-2000 meteliu audi s8 smile.gif
mano asmenine nuomone, tokiu pinigu i 7 metu senumo masina neinvestuociau. Bet cia kiekvienam pagal poreikius (t.y. argumentu, kodel Jus investuotumet man nereik - neidomu..kaip ir jum turbut vienodai, kodel as nemanau, kad tai tinkama investicija) smile.gif


Tai, kad mano dabartinė 2000-ųjų metų bigsmile.gif
Dabar noriu metų ar dvejų senumo. BRC neturi doh.gif O apie autoparką tai neteko girdėt g.gif
Atsakyti
100000 euru? smile.gif ieskok vokietijoj smile.gif yra ten toks autoscout atrodo (kaip musiskis autoplius)
Atsakyti
Kažko Jūs čia ryškiai ne į temą bigsmile.gif
Atsakyti
sorry, ieskom alternatyvu "sudinam" vabalui biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif+2006 12 27, 01:03-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2006 12 27, 01:03)
Tai, kad mano dabartinė 2000-ųjų metų  bigsmile.gif
Dabar noriu metų ar dvejų senumo. BRC neturi  doh.gif  O apie autoparką tai neteko girdėt  g.gif

Metu ar dvieju senumo? lotuliukas.gif lotuliukas.gif neisrankus gi "sudu" zinovas lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Džela* @ 2006 12 28, 18:23)
Metu ar dvieju senumo?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif neisrankus gi "sudu" zinovas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

prasyciau i tema... ir apie vabala...
o as auto jau turiu...
Atsakyti
O kaip saunu!! thumbup.gif
Prasom placiau papasakoti.
Atsakyti


visada norejau vabalo, bet kai galejau sau ji leisti, nusprendziau kad jis per daug brangus, tad dar dasidejau bapkiu ir nusipirkau dideli dzipa biggrin.gif
bet man vis tiek ji dar labai patinka..

tik mieliau vazineju su didele ir saugesne masina 4u.gif
Atsakyti