Įkraunama...
Įkraunama...

VW New Beetle

ir ankšta. ypač keleiviams nėra kur kojų susidėti biggrin.gif
Atsakyti
masiniukas tikrai grazus, moteriskas, bet as asmeniskai tokio esirinkciau... mazokas gan ir siaip toks mazas kibiriukas.... doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
man irgi labai fainas. Is vis jei pirkciau masinyte tai labai labai maza arba labai labai didele. Tarp tos mazos butu arba vabalas arba mini cooper. ax.gif
Atsakyti
cia tos, kurios raset, kad "kibirelis" tai pacios vazinejat ar tik del klases taip manot? o vietos tai man daug nereikia dazniausiai vazineju viena, o blogiausiu atveju pasiimti galima vyro masina arba keleiviai lai ant ausu kojas kabinasi smile.gif))))))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mng: 21 rugpjūčio 2006 - 10:37
QUOTE(mng @ 2006 08 21, 10:33)
cia tos, kurios raset, kad "kibirelis" tai pacios vazinejat ar tik del klases taip manot? o vietos tai man daug nereikia dazniausiai vazineju viena, o blogiausiu atveju pasiimti galima vyro masina arba keleiviai lai ant ausu kojas kabinasi smile.gif))))))

hihihi.gif hihihi.gif gerai čia pasakyta lotuliukas.gif
Atsakyti
Masina didis.gif didis.gif didis.gif
Greita, manevringa assa.gif , vazineju ir esu labai patenkinta nail.gif
Atsakyti
QUOTE(*Džela* @ 2006 11 01, 20:08)
Masina  didis.gif  didis.gif  didis.gif
Greita, manevringa  assa.gif , vazineju ir esu labai patenkinta  nail.gif

Papasakok daugiau apie kokias ypatybes bigsmile.gif

Aš įsivaizduoju, kad turėtų būt labai minkšta miela mašinikė.. O kaip su patirčia, ją vairuojant (o ne svajojant) ? 4u.gif
Atsakyti
Siaip jau ji ypatinga tuo, kad yra smarkiai kitokia nei iprastos masinytes hihihi.gif
Man patinka, kad priekine panele yra didele, kas suteikia masinos viduje daug erdves. Vabaliuku dazniausiai vazineju su dukryte- cia musu masina biggrin.gif I tolimas keliones leidziames su vyro minivenu irnesakyk.gif vacation4.gif
As manau, kad tai miesto masina, nes ji labai manevringa. Pas mane automatas, benzinas 1.8 turbina- tai tiesiog malonumas, o ne vaziavimas nail.gif
Atsakyti
Didžiausias minusas - baisiai kieta važiuoklė. Teko porą kartų važiuoti duobėtu keliu, tai keikiausi dantis sukandęs.
Atsakyti
Cia ne limuzinas nono.gif
O vaziuot duobetu keliu- menkas malonumas su bet kokia masina sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Džela* @ 2006 11 03, 00:07)
Cia ne limuzinas  nono.gif
O vaziuot duobetu keliu- menkas malonumas su bet kokia masina  sunglasses2.gif


Puikiai žinau, kad malonumo tikėtis nereikia, bet VW Polo kone 10 kartų mieliau važiuoja duobėtu keliu rolleyes.gif
Atsakyti
Kuo nuosirdziausiai nesutinku schmoll.gif mirksiukas.gif
Atsakyti