Įkraunama...
Įkraunama...

VW New Beetle

Parduodu savo svajonių automobilį - geltoną vabaliuką (2000/12, geltonas, 2 litrai benzininis variklis) 4u.gif jei kas susidomėsit, lauksiu į AŽ.

Atsakyti
Nebrangiai parduodu ekonomišką dailų vabaliuką ( 1.9 dyzelininis variklis, 2000metų, neseniai praeitas techninę.) 4u.gif susidomėję, až.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frey: 25 rugpjūčio 2011 - 13:28
Visą savaitgalį pasivažinėjau su vabaliuku wub.gif . Man tai super thumbup.gif
Vietos automobilyje man su dviem vaikais sočiai, po miestą jis manevringas ir galingas, dėl kietumo, skonio reikalas, aišku, kad neplaukia kaip mersas, bet smagiai važiuoja. Aš likau patenkinta ir pilnai apsisprendusi įsigyti vabaliuką.


Ieškau gal kas parduoda raudoną vabaliuką maždaug nuo 1999m, benzininį, arba benzinas/ dujos, ne automatą.
Atsakyti
As irgi ieskau dyzelinio vabaliuko. Galvojau gal verta ir is Amerikos toki parsigabenti, bet ar ten tu dyzeliniu variantu yra, nes kiek ziurejau vien benzinas, o su jo kuro sanaudom dabar vazinetis tai prabanga butu smile.gif

Gal kas yra is Amerikos parsigabenusios vabaliuka? rolleyes.gif
Atsakyti
Kaip smagu, kad yra tokia tema, aš jau 2 metus važinėju su savo išsvajotu vabaliuku:) Kadangi pas mane benzininis ir aš tikrai daug važinėju, tai kuro išlaidos nemažos gaunasi, bet et:) Kita vertus, turiu mažą dukrytę ir iš tikro man didelis nepatogumas, jog mašina dvidurė , čia man vienintelis minusas, tačiau kol kas labai aktualus, kyla mintis jau ir pasikeisti automobilį į erdvesnį ir labiau tinkanti užmiesčiui (dažnai po miškus, į sodybą važiuojame).
Jei kažkam laaabai, bet labai, labai norisi geltono, benzininio vabaliuko, kreipkitės biggrin.gif
Iš tiesų tai vienas iš mano svajonių automobilių, kuriuo labai žaviuosi ir myliu:)
Atsakyti
grazus tie vabaliukai wub.gif ,bet jau ryja tai nenormaliai doh.gif zmoniskai rytu tikrai pirkciau ,vis pasiziuriu skelbimus ,bet kai pagalvoju kiek pilt reiks tai isjumgiu biggrin.gif
Atsakyti
O kaip su talpumu,ar išsitiesia,galinės sodynės???
Atsakyti
QUOTE(Teijla @ 2012 02 28, 17:38)
grazus tie vabaliukai wub.gif  ,bet jau ryja tai nenormaliai doh.gif zmoniskai rytu tikrai pirkciau ,vis pasiziuriu skelbimus ,bet kai pagalvoju kiek pilt reiks tai isjumgiu biggrin.gif

Kas nenormalaus kuro sąnaudose, jei vabaliuks su 1,9 TDI varikliuku? Nemanau, kad daugiau nei koks Golpas ryja.
Beje, Jūsų avatars liuks smile.gif
Atsakyti
Gal kas netycia zinot kur galima naujam beetlui 2007metu , priekiniu kebulo daliu gauti ?? nes kazkaip labai mazas pasirinkimas bent jau internete, laukiu ziniu !!!
Atsakyti
Gal kas galėtų man paaiškinti apie Vabaliuko raudonos spalvos atspalvius hihihi.gif Turiu tokį kvailą klausimą, nes žiūrinėjuosi mašina ir užsienio puslapiuose. Man lyg susidarė tokia nuomonė, kad būna tokios paprasto blankokos raudonos spalvos, ir sodrios ryškios gal net į perlamutrą. Gal kas žinote pavadinimus ar kaip atskirti, kad matyčiau iš karto nuotraukoje tą atspalvį smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Ieškau Klaipėdoje ar aplink išsinuomoti "vabaliuką" 1 dienai romantiškam draugės gimtadieniui tiesiog pasivažinėti (ateityje planuojame tokį įsigyti). Tačiau vargstu jau 2 savaites, randu tik Vilniuje, tad šiek tiek per toli. Gal žinote kas turi ir galėtų išnuomoti? Tortus, pyragus, mašinos nuplovimą, priežiūrą ir meilę garantuoju smile.gif
Jei žinote parašykite paštu aamondae@gmail.com
Didelis AČIŪ!
Atsakyti
Sveiki, dairausi 1.9 tdi vabaliuko, gal patarsit i ka reiketu atkreipti demesi? kokios juose problemos pasitaiko dazniausiai blush2.gif
Atsakyti