Įkraunama...
Įkraunama...

VW New Beetle

QUOTE(skeptikas @ 2009 12 17, 01:50)
is dalies sutinku,kad imanoma tilpti i 3l. itikinai. schmoll.gif  bet tam jau reikia vos ne spec salygu. ta prasme vaziuodamas turi galvoti-kaip neijungus kondicionieriaus,radijos,neatidaryti lango,neimti pakeleiviu,apie staigesni lenkima uzmirsti... dar klausimas,ar eksperimenta atliko vaziuodamas ijungtomis sviesomis? kadangi mazi kiekiai,tai reikia net tai ivertinti.

Vasara laisvai 3.4l su VW Lupo 1.2 TDI. Tuo metu ir kondic. ijungtas, radijas. Praktika.
Atsakyti
QUOTE(Dryžuota @ 2010 03 13, 11:06)
prisijungiu prie vabaliuku.turiu raudona zavinga daikta  wub.gif  kad kietokas sutinku, mieste duobes jauciasi, taciau ne taip labai kaip pvz su clio, kiek mazoka manevringumo, gale sedet taip pat ne dziaugsmas. bet sedet priekyje ir lekt autostrada - super.. ekonomiskas, greitas, stabilus. apsipatenkinus kol kas.

tiesa, gal kas zinot kaip atjungt priekines oro pagalves?



o kam jas atjungt? blush2.gif
Atsakyti
Brangiosios gal žinote kiek kainuotų ir kur galima perdažyti kėbulą? Nes manasis zuikis nemenkai susibražė.wink.gif)
Atsakyti
Kieta (nors 4 golfo bazė, bet net nėra ką lyginti doh.gif ), neekonomiška (turėjau benziną, gal su dyzeliu kitaip, bet tas "pukšėjimas" mane veiktų nerviškai biggrin.gif ), labai žema (aš nei karto šaligatvių neužkabinau, bet vos daviau draugei tai visas slenkstis buvo nubraukytas), ir aišku pūva kaip pasiutus! Kaip pirksit žiūrėkit po apačia po slenksčiais doh.gif Jei pastebėjot, turguose jos visada būna nukeltos nuo tralų, kad nepažiūrėtumėt apačios, kiek aš jų mačiau tai iš penkių, trys/keturi su skylėm po šoniniais slenksčiais. Dizainas super wub.gif Moteriškas, pakankamai manevringas, labai erdvus viduje (sėdint priekyje biggrin.gif ) ir šiaip išskirtinis miesto automobiliukas thumbup.gif
Atsakyti
Aš patenkinta savo bumbulu, bet dabar tikriausiai imčiau dyzeliuką, nes benzo gerai paėda, o kai dar kainos taip šoktelėjo, tai visai atrodo, kad kaip žvėris kerta biggrin.gif vaikam gale vietos su autokėdutėm sotu, manevringa, stilinga. Na, aišku kietoka, bet kai tik ja važinėji, viskas ok. o prie tos panelės pripratus atrodo, kad kitose maškėse per mažos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Arrivederici @ 2010 06 23, 21:41)
o kam jas atjungt?  blush2.gif

Gal vaika priekyje autokeduteje nori vezioti mirksiukas.gif g.gif
Atsakyti
Buvau užsidegus pirkti, be galo norėjau vabaliuko, labai ieškojau, bet tik dyzelinio. tačiaaau... tik įsėdus ir pavažavus iškart praėjo noras. Iš šono pažiūrėt tai jis fainas, mielas mašiniukas, bet man pradėjus vairuot pasirodė tookia gelda jis doh.gif Toks sunkus, žemas, viduj ta VW apdaila tokia jau vokiška 'seniena' pasirodė. Kažkaip nesužavėjo. Nors iš išorės man iki šiol jis lb gražus, bet jau NEBENORIU biggrin.gif
Atsakyti
norejau paklausti vazinejanciu vabaliukais mamyciu. Ar nors koks vaikiskas vezimelis telpa i vabalo bagazine? Gal zinote, koks vezimeliu modelis telpa?

kur vezates vaikeli, priekyje ar gale ?

Nejaugi teks del to keisti masina..? unsure.gif
Atsakyti
Superine masinyte, jau seniai varvinau seile ziuredama i sias grazuolytes ir neseniai isigijom. Esu labai patenkinta wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(NORA* @ 2010 12 20, 17:46)
norejau paklausti vazinejanciu vabaliukais mamyciu.  Ar nors koks vaikiskas vezimelis telpa i vabalo bagazine? Gal zinote, koks vezimeliu modelis telpa?

kur vezates vaikeli, priekyje ar gale ?

Nejaugi teks del to keisti masina..? unsure.gif


Jane Nomad mes veziojomes, tik reikedavo galinius ratus nuimti (vieno mygtuko paspaudimas). Issirinkit kelis modelius, kurie patinka, ir pabandykit prie parduotuves delioti i bagazine. Nera ji jau tokia miniatiurine - tikrai bus telpanciu.
Atsakyti
Užsimaniau ir aš vabaliuko, jau toks simpatiškas šis automobilis smile.gif Ieškosiu dyzelio, 2000-2004, ką žiūrėti perkant?
Atsakyti
Senai varvinau seile i si grozi. Dabar jau rimtai pradejau dometis. Is pradziu ziurejau i 1999m, bet po to nusprendem kad vertesnis saugesnis ir geresnis variantas bus 2003m., dyzeliukas, ne automatas. Minusus vardinot: kietumas, neperdidziausias ekonomiskumas. Tiesiog negali ivertinti neisbandes, todel nusprendziau toki grozi issinuomuoti savaitgaliui. Tada ir bus aisku, ar as tikrai jo noriu smile.gif
Atsakyti