Įkraunama...
Įkraunama...

VW New Beetle

"Apie kuri vabala kalbi? pirma ar antra? bet kokiu atveju nei vieno del ekonomijos nerekomenduociau. "


Kalbu apie antra vabala. Labai liudna, kad neekonomiskas
Papildyta:
QUOTE(Karmen @ 2009 07 13, 10:07)
Vabalas labai neekonomiskas  12l. mieste kaip nieko , jei benzininis, teko vairuoti, tai labai nepatogu buvo ta ilga panele, kazkaip nesuzavejo jis manes ax.gif



o is isores atrodo taip fainai. Nesu jo vairavus. Aciu uz komentarus
Papildyta:
QUOTE(Menulio sviesa @ 2009 07 13, 11:23)
turi pažįstama...
nėra labai patenkinta, be to sakė detalės brangios 4u.gif



o kad dar ir detales brangios, tai visai atsoko fantazija.Matyt reiks i kazka kita dairytis. Aciu uz komentara
Atsakyti
Tikrai yra didelis pasirinkimas dabar, sekmes paieskose 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 01 07, 03:37-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 01 07, 03:37)
Subinėn tą vabalą. Atsiprašau už išsireiškimą -- tačiau pamatysite koks "malonumas" jį vairuoti.

na subinen tai tik savo galit pabandyt.vairuoju audi ,taciau zmonai pirksiu new beatle dyzeliuka.tik raudono nerandu. smile.gif
Atsakyti
o kiek ryja mazdaug? smalsu
Atsakyti
QUOTE(Lapelyte @ 2009 09 09, 12:50)
o kiek ryja mazdaug? smalsu

benzinas mieste apie 10-12,uzmiestyje -apie-7.Dyzelinis-8,uzmiesto-5-6.
Atsakyti
QUOTE(rickus @ 2009 09 10, 08:14)
benzinas mieste apie 10-12,uzmiestyje -apie-7.Dyzelinis-8,uzmiesto-5-6.

drauge mersiuka turi, irgi panasiai ryja
Atsakyti
QUOTE(Guodute @ 2009 09 10, 18:20)
drauge mersiuka turi, irgi panasiai ryja

gal as ir neteisus,taciau vabalas tai golfas.tik dizainas kitas smile.gif .taciau eksplotacija paprastesne,detaliu visur ir visada gali rast.nera brangu.mersiuko manyciau brangesne eksplotacija,sunkiau su detalem.kiek skaitinejau tai kartais ,jei reik dirza ar dar ka pakeist variklio skyriuje, reik varikli lauk isimt.nes nera tai atlikt. vietos.taciau as uz vabala.(raudona) thumbup.gif
Atsakyti
Labai grazaus dizaino masiniukas.Ypac sviesiai zalios spalvos. Ir vietos jame is tikruju daugiau, nei atrodo, ir vairuojasi jis smagiai. Tik "valgo" tai nepasakyciau, kad pagal save. Tokia masinyte galetu ir maziau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(miix @ 2009 09 12, 09:17)
Labai grazaus dizaino masiniukas.Ypac sviesiai zalios spalvos. Ir vietos jame is tikruju daugiau, nei atrodo, ir vairuojasi jis smagiai. Tik "valgo" tai nepasakyciau, kad pagal save. Tokia masinyte galetu ir maziau bigsmile.gif

na yra tokia wolkvageniukas su 1.2 cm tdi varikliuku.na labai mazyte.taciau kiaule taupykle.apie 3 litriukai dyzelio reik 100 km. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(miix @ 2009 09 12, 08:17)
Labai grazaus dizaino masiniukas.Ypac sviesiai zalios spalvos. Ir vietos jame is tikruju daugiau, nei atrodo, ir vairuojasi jis smagiai. Tik "valgo" tai nepasakyciau, kad pagal save. Tokia masinyte galetu ir maziau bigsmile.gif


pritariu 100% drinks_cheers.gif katik isigijau sviesiai zalia bitliuka, na toks jisai man mielas, ir man atrodo tinka man tokia masina nes as irgi labai nedidelis zmogelis biggrin.gif ir dar susilaukiu tiek komplimentu, kiek nesu sulaukusi su jokia kita masina rolleyes.gif taigi isvada tokia, kad man labai patinka sitas masiniukas wub.gif
Atsakyti
Mano svajonė wub.gif Bet ko gero sau galėsiu leisti tik po kokių 15 metų doh.gif
Atsakyti
del kuro rijimo kitaip ir negali buti. masina sveria vos ne 2t. oru nevaziuosi smile.gif
o pasakymai kad buna auto kur eda 3l/100km daugiau nei juokingi smile.gif o nebuna kad pvz masina pagamintu 3l kuro nuvaziavus 100km? lotuliukas.gif
Atsakyti