Įkraunama...
Įkraunama...

VW New Beetle

nelabai turiu laiko visą temą skaityti, todė atsiprašau, jei pasikartosiu blush2.gif
kaip su vaikų sodinimu gale? na, ar įmanoma sutalpinti tokias kėdutes?
user posted image
user posted image

ar nelabai įmanoma? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 05 13, 10:26)
nelabai turiu laiko visą temą skaityti, todė atsiprašau, jei pasikartosiu  blush2.gif
kaip su vaikų sodinimu gale? na, ar įmanoma sutalpinti tokias kėdutes?
user posted image
user posted image

ar nelabai įmanoma?  unsure.gif

cia turit omenyje ar VW beetle eitu sutalpinti tokias kedutes?
eitu.jis nera toks mazas ir gale vietos pakankamai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sandraandruske @ 2009 05 13, 12:11)
cia turit omenyje ar VW  beetle eitu sutalpinti tokias kedutes?
eitu.jis nera toks mazas ir gale vietos pakankamai thumbup.gif


aciuks.gif niu, ta turiu omeny - vaikų tokios kėdutės, o kur aš be jų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 05 13, 13:14)
aciuks.gif niu, ta turiu omeny - vaikų tokios kėdutės, o kur aš be jų wub.gif

tilps,tikrai jis nera toks mazas ax.gif
Atsakyti
Vazinejausi nuo preitos vasaros su autom.kedute labai nepatuogu,tiesa pas mane kabrio 2008 metu.Itilpti tai itelpa,o kut vaikui kojas dieti doh.gif Kede prekine atstumti iki galo i preki,tada niekas neitilpa atsisesti salia vairuotojo doh.gif doh.gif doh.gif Zodziu,parduodu jau keli menesiai,tik niekam nereikia,turbu kad brangi masina g.gif
Papildyta:
QUOTE(sofili @ 2007 01 08, 19:36)
kabrio, tai is vis kazkoks nesusipratimas doh.gif , musu klimatas tikrai jiems nepritaikytas, vienas pervaziavimas mieste ir i dusa, o uz miesto, tai paskui plauku neimanoma issukuoti mirksiukas.gif

Sutinku 100%.Uzteko pasivazineti viena vasara doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(kornellita @ 2008 06 07, 10:07)
Prasom smile.gif user posted image]My Webpage[/URL]user posted image]My Webpage[/URL]

Cia as apie sia grazuole mano wub.gif
Atsakyti
Man atrodo labai miela ir moteriška mašinytė wub.gif
Atsakyti
Sveiki. Užsimaniau mašiniuko Volkswagen Beetle, dar vadinamą "Vabalu", bet deje nieko apie šią mašiną nežinau. Ar ji tik gražiai atrodo, ar ir dar nebloga. Tai būtų antra šeimos mašinytė. Vieną didelę jau turim, o vat aš norėčiau ekonomiškesnės ir mažesnės važinėti į darbą mieste. Ir mano dėmesį labai jau kausto tas "Vabaliukas". Prašau pasidalinkit žiniomis ir įspūdžiais. Ačiū.
Atsakyti
Apie kuri vabala kalbi? pirma ar antra? bet kokiu atveju nei vieno del ekonomijos nerekomenduociau.
Atsakyti
Vabalas labai neekonomiskas 12l. mieste kaip nieko , jei benzininis, teko vairuoti, tai labai nepatogu buvo ta ilga panele, kazkaip nesuzavejo jis manes ax.gif
Atsakyti
turi pažįstama...
nėra labai patenkinta, be to sakė detalės brangios 4u.gif
Atsakyti
man irgi labai meiluciai vabaliukai atrodo. bet girdejau pliotka, kad jie sunkus ir labai daug kuro ryja. ar tiesa?
Atsakyti
QUOTE(*candy* @ 2009 05 22, 18:50)
Man atrodo labai miela ir moteriška mašinytė wub.gif


thumbup.gif drinks_cheers.gif Vazineju ir as su vabaliuku...man labai patinka mirksiukas.gif
QUOTE(Lapelyte @ 2009 07 14, 15:40)
man irgi labai meiluciai vabaliukai atrodo. bet girdejau pliotka, kad jie sunkus ir labai daug kuro ryja. ar tiesa?

Taip...benzino rija dauggg.... mirksiukas.gif
Atsakyti