Įkraunama...
Įkraunama...

VW New Beetle

Laba diena,

Gal galėtų kas nors išnuomoti savo vabaliuką (New Beetle) rugpjūčio 30 d, Klaipėdoje, vestuvėms arba gal turite idėjų kur rasti.
Ačiū.
Atsakyti
Sveiki,kokios spalvos noretrumete,ir kuriam laikui g.gif
Atsakyti
Laba,

Spalva dielės reikšmės neturi (mums jie visi "prie dūšios" ), nors idealiausia būtų raudonas arba juodas. Vabalioko reikėtų visai dienai nuo ryto (apie 9 val.) iki vakaro (apie 20 val.). Ačiū už viltį bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mindaugas&jurga @ 2008 08 01, 10:34)
Laba,

Spalva dielės reikšmės neturi (mums jie visi "prie dūšios" ), nors idealiausia būtų raudonas arba juodas. Vabalioko reikėtų visai dienai nuo ryto (apie 9 val.) iki vakaro (apie 20 val.). Ačiū už viltį  bigsmile.gif

Viename puslapije atgal.paziurekite mano nuotraukytes-kabrioleto wub.gif Tik noriu pasitarsti su vyru,nesu nieko niekada nuomavusi blush2.gif
Atsakyti
tobulas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mindaugas&jurga @ 2008 08 01, 16:12)

hi.gif aciu
Atsakyti

buvo toks grazus

user posted image

user posted image

taip atrodys 2010 metu naujasis vabalas.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gato negro: 06 rugsėjo 2008 - 14:06
As pusmeti vazineju su vabalu..pirmakart atsisedus uz vairo ta vadinama palange priekyje atrode daugiau nei baisiai, nepatogiai ir t.t. Dabar, bet kurioj kitoj masinoj jauciuosi ne itin jaukiai, butent del tos palanges trukumo, kazkaip viskas per arti atrodo g.gif
Masinyte nerealiai miela akiai, bet komforto labai truksta man joje. uzknisa kad jokios elektronikos, viskas ant ratuku- varztuku. verysad.gif
Apturejau avarija ir galiu pagirt vabala thumbup.gif atlaike super..i mane mikrius ivaziavo, tai tik lempa suduzo ir nusibrozdino bamberis..o va mikrius be puses snukelio liko, visokie skysciai pasipyle ir nuvilktas buvo.. lotuliukas.gif
Neuzilgo keisiu vabala, bet gerbeju klube smile.gif pasiliksiu
Atsakyti
Labukas,
aš irgi vabaliuką nusipirkau. dabar tik liko jo iš UK sulaukti, o tada jau galėsiu savo patyrimais pasidalinti smile.gif nesulaukiu prasilėkti. man persėdu iš mazda 121 tikriausiai nebus maža mašinytė, bet va reiks įprasti su vaiko sodinimu gale dvidurėje ir dar ieškoti vežimėlio kompaktiško, nes supratau iš jūsų pasikalbėjimų, kad vietos ten ne super daug wink.gif
Atsakyti
Laba diena, matau jau šioj temoj seniai bendrauta, bet .... gal atsilieps mamytes, kurios jau nusipirke vabaliuka wink.gif ar patenkintos juos? suku galva, ar man ji isigyti ar kita masinuka. aciū uz pasisakymus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos gerbiamos vairuotojos 4u.gif Aš gal ir nelalabai į temą blush2.gif , bet būčiau labai dėkinga už sugaištas kelias minutes pildant anketą
http://www.publika.l...b0e33c6f8c.html aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(JMB @ 2009 03 17, 13:09)
Sveikos gerbiamos vairuotojos  4u.gif Aš gal ir nelalabai į temą  blush2.gif , bet būčiau labai dėkinga už sugaištas kelias minutes pildant anketą
http://www.publika.l...b0e33c6f8c.html  aciuks.gif

ups, techniniai nesklandumai blink.gif , dabar gerai rolleyes.gif
http://www.publika.l...b0e33c6f8c.html
Atsakyti