Įkraunama...
Įkraunama...

VW New Beetle

QUOTE(kornellita @ 2008 06 06, 16:03)
Aisku,nesupratau tongue.gif Pigiai todel,kad vyras uzsiima masinu pargabenimu is JAV,ji buvo nedaug dauzta,pirkta aukcione,po to laukiau apie pora men.kol pargabeno,suremontavo.O rinkos kaina tokios-apie-50.000 lt.Vakare ikelsiu foto mirksiukas.gif

lauksim.. tongue.gif
Atsakyti
Prasom smile.gif user posted image]My Webpage[/URL]user posted image]My Webpage[/URL]
Atsakyti
QUOTE(kornellita @ 2008 06 07, 09:07)
Prasom smile.gif user posted image]My Webpage[/URL]user posted image]My Webpage[/URL]


Na labai grazus kabriukas wub.gif tokiu oru, uoj kaip man reiketu tokio.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnia @ 2008 06 07, 13:56)
Na labai grazus kabriukas wub.gif  tokiu oru, uoj kaip man reiketu tokio.. 4u.gif

Tai,jug parasiau-PRASOM tongue.gif aS VIS PAGALVOJU APIE MERSEDES B klases,nauja g.gif Vizgi,man su dveis pipirais,reiketu kazka didesnio,praktiskesnio ir solidesnio(kaip,mano mama sako) tongue.gif
Atsakyti
Ir kokios kainytes ju dabar?vasarai tokio labai noreciau wub.gif o tai su saviske labai jau karsta vazinet,o su kondicionierium per salta doh.gif norisi ta vasaros vejeli ir saulyte gaudyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kiaune007 @ 2008 06 07, 15:34)
Ir kokios kainytes ju dabar?vasarai tokio labai noreciau wub.gif o tai su saviske labai jau karsta vazinet,o su kondicionierium per salta doh.gif norisi ta vasaros vejeli ir saulyte gaudyt mirksiukas.gif

Manojo kainyte-50.000 lt. sunglasses2.gif
Atsakyti
Na va,jauciu reikia toki varianta apgalvoti:0tik as noriu ruzavo arba zydro kabrikelio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kiaune007 @ 2008 06 07, 16:23)
Na va,jauciu reikia toki varianta apgalvoti:0tik as noriu ruzavo arba zydro kabrikelio 4u.gif

Ruzavas butu kazkas toookio wub.gif wub.gif wub.gif Bet,neteko matyti g.gif Siandiena vaziosiu i teatra su savo kabriuku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kornellita @ 2008 06 07, 17:32)
Ruzavas butu kazkas toookio wub.gif  wub.gif  wub.gif Bet,neteko matyti g.gif Siandiena vaziosiu i teatra su savo kabriuku wub.gif

as ziurejau amerikej buvo ruzavas,bet ta ruzava tokia svelni spalvyte.ir ta zydra tokia pati,man labai grazu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Jau savaite,kaip pardavineju-nei vieno skambucio dar nesulaukiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kornellita @ 2008 06 07, 09:07)
Prasom smile.gif user posted image]My Webpage[/URL]user posted image]My Webpage[/URL]

Uau koks masiniukas fainas thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitav @ 2008 07 21, 01:45)
Uau koks masiniukas fainas  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif

Aciu 4u.gif Man irgi labai patinka,nors pradzioje buvau nusivilusi,kad per maza. wub.gif
Atsakyti