Įkraunama...
Įkraunama...

VW New Beetle

Nesupratau blink.gif kodel i Tavo darzeli? As nesmerkiu zmoniu, vairuojanciu mazas masinytes...man tiesiog jos nepatinka. Bet tai dar nereiskia, kad turi nepatikt kitiems smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mng @ 2007 01 09, 23:14)
kodel tik geguze?

Na dabar su kabrio vazinet nera tikslo,tai atsius geguzi.O vabaliuka noriu isigyt nors tu ka,ir kas ka sako,man vis vien.Aisku,protingi mokosi is kitu klaidu,bet... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2007 01 10, 01:30)
Nesupratau  blink.gif kodel i Tavo darzeli? As nesmerkiu zmoniu, vairuojanciu mazas masinytes...man tiesiog jos nepatinka. Bet tai dar nereiskia, kad turi nepatikt kitiems smile.gif


Ne as nevazineju su maza masina, as vazineju su Suzuki visureigiu ax.gif na as rasiau kad mane purto nuo vabalu, o tave nuo suskishku Suzukiu ir pan...... biggrin.gif zodziu turbut nesusipratimas... biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
sorry, tikrai nezinojau 4u.gif
P.S. visureigiai nepriklauso suskishkai klasei... turejau omeny mazus suzuki
Atsakyti
Parduodu New Beetle 2004 metu 8500eur

861017716
Atsakyti
Parduodu New Beetle 2004 metu 8500eur


861017716
Atsakyti
Ar nebeliko vazinejanciu vabalais? smile.gif
Atsakyti
Vakar gavau nuo vyro dovana-naujausio modelio vabala,kabrioleta blink.gif Iduomu buvo paskaititi nuomones,ziuresime kaip man seksis,atvirai biski ne mano skonio blush2.gif
Atsakyti
Gal kas zino kaip atsisuka ar nusiema beetlo tas begiu rankenos bumbulas? nes noreciau pakeisti ta uzvalkala nauju.. o niekaip man neiseina jo nuimti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugnia: 02 gegužės 2008 - 16:02
QUOTE(Jaura @ 2006 02 26, 14:03)
Sweiki,
Man vabalas grazus. Isore padaryta liux, tik va viduj nepatiko plati priekines paneles palange. Bet siaip patinka man tas automobiliukas. Visada palydziu akimis.

Panele kaip tik superinė. Visą vaišių stalą galima paserviruoti. essen.gif

Rinkaus tarp Beetle ir Mercedes A. Vabalas laimėjo dėl interjero.

Tikliau dar nenusipirkau, bet ieškau, ieškau wub.gif
Atsakyti
Pagaliau ir as turiu savo issvajotaji vabaliuka wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lulutu @ 2008 05 12, 21:45)
Pagaliau ir as turiu savo issvajotaji vabaliuka  wub.gif  thumbup.gif



Na tai atskleisk paslaipti biggrin.gif koks ir uz kiek siais laikais isiperka ???

thumbup.gif
Atsakyti