Įkraunama...
Įkraunama...

VW New Beetle

Sveikos,

Peržiūrėjau čia visas temas ir neradau tokios...

Gal yra norinčių paplepėti apie Beetlus bigsmile.gif

Aš turiu 2001 m. VW New Beetle. 2.0 L, bendzinas. Esu labai patenkinta... tiesiog dievinu jį... manau, kad niekada jo nepardavinėsiu blush2.gif

Iš išorės atrodo labai mažiukas, o viduje tikrai erdvus, nes turime Honda Accord ('97), tai jame mažiau vietos, nei Beetle tongue.gif

Tam kartui tiek... lauksiu bendraminčių drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sweiki,
Man vabalas grazus. Isore padaryta liux, tik va viduj nepatiko plati priekines paneles palange. Bet siaip patinka man tas automobiliukas. Visada palydziu akimis.
Atsakyti
Vabaliukas mūsų svajonė bigsmile.gif po kolkas dar negalim jo sau leisti, bet kada nors būtinai turėsim. Šiaip mum patinka sportiško tipo mašiniukai, bet ir vabaliukas joms nenusileidžia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 02 26, 22:13)
Vabaliukas mūsų svajonė bigsmile.gif po kolkas dar negalim jo sau leisti, bet kada nors būtinai turėsim. Šiaip mum patinka sportiško tipo mašiniukai, bet ir vabaliukas joms nenusileidžia schmoll.gif

Tai ir yra sportinis automobilis tongue.gif
Radau "Geriausių sportinių automobilių enciklopedijoje" biggrin.gif
Atsakyti
raudonas vabalas, mano svajoniu masina:) wub.gif wub.gif manau ilgai reiks laukt savo svajones:)))) kokius 20 metu:)
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2006 02 27, 03:12)
raudonas vabalas, mano svajoniu masina:)  wub.gif  wub.gif manau ilgai reiks laukt savo svajones:)))) kokius 20 metu:)

Kodėl taip ilgai ?
Atsakyti
QUOTE(TauRe @ 2006 02 27, 20:28)
Kodėl taip ilgai ?


Kažkaip mes tavęs Taure pasiilgome. Vyriškame kolektyve ryškiai jaučiamas moterų stygius. www.voyager.lt (Ne reklama drinks_cheers.gif )
Atsakyti
QUOTE(TĖTČIUS @ 2006 02 27, 18:40)
Kažkaip mes tavęs Taure pasiilgome. Vyriškame kolektyve ryškiai jaučiamas moterų stygius. www.voyager.lt (Ne reklama drinks_cheers.gif )

Šiaip, tai aš moteris tongue.gif
Atsakyti
Užsirašau į mylinčiųjų "vabalus" gretas. Pati neturiu, bet tikiuosi, sulaukus pensijinio amžiaus, turėti ir važinėtis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(palme @ 2006 02 25, 21:13)
Sveikos,

Peržiūrėjau čia visas temas ir neradau tokios...

Gal yra norinčių paplepėti apie Beetlus  bigsmile.gif

Aš turiu 2001 m. VW New Beetle. 2.0 L, bendzinas. Esu labai patenkinta... tiesiog dievinu jį... manau, kad niekada jo nepardavinėsiu blush2.gif

Iš išorės atrodo labai mažiukas, o viduje tikrai erdvus, nes turime Honda Accord ('97), tai jame mažiau vietos, nei Beetle  tongue.gif

Tam kartui tiek... lauksiu bendraminčių  drinks_cheers.gif


O kokios jo kuro sanaudos mieste, uz miesto?
Atsakyti
QUOTE(TauRe @ 2006 02 27, 20:28)
Kodėl taip ilgai ?


nes dabar galim ipirkt kokiu 15 metu masina, na tai kai ta po 15 tiek kainuos, pirksiu.
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2006 03 01, 14:11)
O kokios jo kuro sanaudos mieste, uz miesto?

Mieste 12-14 L, nes aš važiuoju netaupant kuro, t.y. ir daugiau pagazuojant ir t.t. blush2.gif O už miesto tikrai iki 10 L
Šiaip labai smagi mašina. Labai manevringa, ir trauka puiki... ai... galėčiau čia girti ją iki begtalybės blush2.gif tongue.gif
Atsakyti