Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (11 tema)

Sveikos mamytes smile.gif gal galite pasidalinti ziniomis apie daiktelius kuriu reikia i traku gimdymo namus ir ko tikrai neprireike jums.Ir ka ten tiksliai nestis i gimdykla,kaip su tais marskiniais gimdymo ir pan.man gimdyti jau po poros sav ir vis dar kyla klausimai ax.gif is anksto dekui jums 4u.gif
Atsakyti
2011-09-08 as gimdziau Trakuose. (pirmas gimdymas)..
Dabar galvoju, ar turiu labai dideliu nusiskundimu? g.gif manau ne, man viskas buvo labai normos ribose, palyginimui neturiu nieko. Nereali akusere, nerealus personalas, na gal tik informacijos trukumas. Kasdien ateidavo vizituoti gydytojai, paklausinedavo, pamaigydavo pilva, apziuredavo siuta vieta...na, man viskas ten liux.
Del daiktu
I gimdykla akusere leido atsinesti tik vaiko drabuzelius (jei nori), as juos atsinesiau, bet pagimdziau jau su kita pamaina, ir niekas nepaklause ar juos turiu, iskart vaikuti i palas suvyniojo, o po to kai jau atsigavau, palatoj pati savo princesyte aprengiau. Nieko nieko nereikia i gimdykla, vos atvykus duoda naktinius, ir chalata, tik nesugalvokit kategoriskai gimdyt su savais... patikekit, jie atrodys tragiskai po gimdymo...perkelus i palata, ateidavo moteris, kuri vis duodavo nauju palu, jas dedavausi po uzpakaliu, nes slapiai guleti tikrai nefaina, tai jas sunaudojau pirma para greit... taip pat duodavo pasikeisti ir naktinius. Vaikui taip pat dave merliuku, paluciu. O kas daugiau g.gif .... indus, irankius duoda...
na jei kas neaisku rasykit i az, mielai atsakysiu, ir patarsiu mirksiukas.gif
Kuo maziau skausmingo gimdymo, dar tik jo belaukinacioms 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lliinute @ 2011 09 28, 20:47)
2011-09-08 as gimdziau Trakuose. (pirmas gimdymas)..
Dabar galvoju, ar turiu labai dideliu nusiskundimu? g.gif manau ne, man viskas buvo labai normos ribose, palyginimui neturiu nieko. Nereali akusere, nerealus personalas, na gal tik informacijos trukumas. Kasdien ateidavo vizituoti gydytojai, paklausinedavo, pamaigydavo pilva, apziuredavo siuta vieta...na, man viskas ten liux.
Del daiktu
I gimdykla akusere leido atsinesti tik vaiko drabuzelius (jei nori), as juos atsinesiau, bet pagimdziau jau su kita pamaina, ir niekas nepaklause ar juos turiu, iskart vaikuti i palas suvyniojo, o po to kai jau atsigavau, palatoj pati savo princesyte aprengiau. Nieko nieko nereikia i gimdykla, vos atvykus duoda naktinius, ir chalata, tik nesugalvokit kategoriskai gimdyt su savais... patikekit, jie atrodys tragiskai po gimdymo...perkelus i palata, ateidavo moteris, kuri vis duodavo nauju palu, jas dedavausi po uzpakaliu, nes slapiai guleti tikrai nefaina, tai jas sunaudojau pirma para greit... taip pat duodavo pasikeisti ir naktinius. Vaikui taip pat dave merliuku, paluciu. O kas daugiau g.gif .... indus, irankius duoda...
na jei kas neaisku rasykit i az, mielai atsakysiu, ir patarsiu mirksiukas.gif
Kuo maziau skausmingo gimdymo, dar tik jo belaukinacioms 4u.gif  4u.gif

Beja sveikinu su vaikelio gimimu 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Parašėt apie siuvimus, tai atsiminiau iš savo gimdymo, kad jau paskutinėj gimdymo fazėj akušerės ir gydytojos paprašiau, kad jei, jų manymu, reikės kirpt, tai tegul laukia iki paskutinio, tada dar truputį ir tik tada kerpa. Sakė ok, o kirpt taip ir neprireikė smile.gif

Aš savo vaikui paėmiau rūbelių į gimdyklą, tai jais perrengė paskui mažiukę, o man pačiai nieko nereikėjo. Iš savo daiktų tai lūpų balzamo ir fotoaparato biggrin.gif
Atsakyti
Abu kartus turėjau į gimdyklą:
Mažyliui drabužėlius(vilnones kojinytes, kepurėlę, šliaužtinuką, susiaučiamus marškinėlius, sauskelnę)
Vandens 0,5l (labai pravertė)
Gumines šlepetes
Abri San sauskelnę sau po gimdymo (man buvo patogiau nei su pala tarp kojų)
Vyrui apranga
Fotoaparatas
Rankšluostis (po dušo, prieš einant į gimdyklą)
Dokumentus (reikės tik atvažiavus)

Po gimdymo, kitam krepšyje turėjau:
Vaikučiui drabužėlių, sauskelnių, vystyklų
Kosmetinę su hig.reikmenimis, rankšluosčius, vienkartines kelnaites (~3vnt),hig. Įklotus, Multi Mum kompresus speneliams (abu kartus neturėjau bėdų dėl nugraužimo, bet jautrumui pamažinti pravertė), tualet.popieriaus (kuo minkštesnio smile.gif)
Žindymo liemenėlę, savo naktinius(nebūtina, bet man buvo mieliau savi po visko)
Užrašus iš kursų, knygą, tel.pakrovėją, žolelių arbatos (virtuvėlėje buvo galima išsivirti arbatą)
Drabužius važiavimui namo

Viską naudojau, bet čia individualu, gal kitoms kitų daiktų reikia.
Sėkmingų gimdymų, gražių susitikimų su mažyliais!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spengla: 29 rugsėjo 2011 - 14:42
Spengla, labai informatyvu, nes užsimaniau kur nors nusirašyti. 4u.gif
Beje, nežinojau, kad kūdikius ligoninėje įvysto į palutes, jei neduodi sauskelnių, pasirodo, ir jie ekologiški, iš taupumo g.gif
Atsakyti
QUOTE(vikondrija @ 2011 09 29, 14:55)
Spengla, labai informatyvu, nes užsimaniau kur nors nusirašyti. 4u.gif
Beje, nežinojau, kad kūdikius ligoninėje įvysto į palutes, jei neduodi sauskelnių, pasirodo, ir jie ekologiški, iš taupumo g.gif


Na cia tai geras biggrin.gif Vaikus suvysto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vikondrija @ 2011 09 29, 15:55)

Beje, nežinojau, kad kūdikius ligoninėje įvysto į palutes, jei neduodi sauskelnių, pasirodo, ir jie ekologiški, iš taupumo g.gif

nu kad Trakuose nevysto tų vaikų, aišku jai neduosit rubų tai ka jiems daryti nuoga atiduoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2011 10 25, 12:03)
nu kad Trakuose nevysto tų vaikų, aišku jai neduosit rubų tai ka jiems daryti nuoga atiduoti biggrin.gif



Gerai čia lotuliukas.gif . Net nusižvengiau perskaičius smile.gif

Mano pirmą vaiką prieš 4 metus suvystė. Nu bet mes drabužiukus palatoje palikom, tai reikėjo kažką su vaikų daryti smile.gif . Kai perkėlė į palatą, tai iš karto atėko akušerė - galvytę nuplovė leliukui ir padėjo perrengti drabužiukais. Du kitus kartus jau su patirtim buvom, tai su visais drabužiukais prisistatėm į gimdyklą biggrin.gif . Taigi aprengti buvo iš karto smile.gif

Aš tai nematau čia jokios tragedijos, jeigu ir įvystė. Na įvystė, po pusvalandžio perrengė. Dabar net savotiško žavesio yra, kai žiūriu 4 metų senumo nuotraukas - guli toks kiulkiukas žaliame languotame pleduke smile.gif .
Atsakyti
Sveikos smile.gif gimdeme ir mes trakuose, ir antra tikrai ten gimdysiu .
aisku kas iesko prabangos, ten tikrai jos neras tongue.gif bet personalas, gydytojai paslaugus, malonus, rupestingi. Ateidavo ir padedavo, klausdavo, toks jausmas kad as jiems mokeciau uz tai biggrin.gif Gimdziau viena ta diena, tai visas demesys matyt man ir buvo smile.gif del arangos, irgi siulau savo rubu nesirengti, nes man atnesdavo kelis kartus ir palutes ir keite chalata, naktinius, o veliau savus aprengiau po paros. Vaikeli mums irgi suvyste, po to palatoje perrengeme savo rubeliais, manau tai nera blogai, man malonu buvo paciai viska pasidaryt, juolab po gimdymo vaikutis nera "kaip po vonios" svarutis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke22 @ 2011 10 26, 10:28)
Sveikos smile.gif gimdeme ir mes trakuose, ir antra tikrai ten gimdysiu .
aisku kas iesko prabangos, ten tikrai jos neras  tongue.gif  bet personalas, gydytojai paslaugus, malonus, rupestingi. Ateidavo ir padedavo, klausdavo, toks jausmas kad as jiems mokeciau uz tai  biggrin.gif  Gimdziau viena ta diena, tai visas demesys matyt man ir buvo smile.gif del arangos, irgi siulau savo rubu nesirengti, nes man atnesdavo kelis kartus ir palutes ir keite chalata, naktinius, o veliau savus aprengiau po paros. Vaikeli mums irgi suvyste, po to palatoje perrengeme savo rubeliais, manau tai nera blogai, man malonu buvo paciai viska pasidaryt, juolab po gimdymo vaikutis nera "kaip po vonios" svarutis smile.gif


Smagu skaityt gerus atsiliepimus smile.gif
Matau,gimdysi lapkricio gale
Yra didele tikimybe mum suitikti tenais ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2011 10 25, 12:12)


Aš tai nematau čia jokios tragedijos, jeigu ir įvystė. Na įvystė, po pusvalandžio perrengė. Dabar net savotiško žavesio yra, kai žiūriu 4 metų senumo nuotraukas - guli toks kiulkiukas žaliame languotame pleduke  smile.gif .

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(knopke22 @ 2011 10 26, 10:28)
Sveikos smile.gif gimdeme ir mes trakuose, ir antra tikrai ten gimdysiu .
aisku kas iesko prabangos, ten tikrai jos neras  tongue.gif  bet personalas, gydytojai paslaugus, malonus, rupestingi.

Na jai mokamoj palatoj apsistosit tai jau prabanga biggrin.gif
personalas liuks wub.gif palata mokama thumbup.gif pagulėjus ten net namo nenorėjau biggrin.gif
Atsakyti