Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (11 tema)

Sveikos, girdejau, kad uzdaryti Trakai del bacilos, gal zinot, kada atidarys?
Atsakyti
QUOTE(Vover @ 2011 08 28, 21:41)
Sveikos, girdejau, kad uzdaryti Trakai del bacilos, gal zinot, kada atidarys?

del kokios bacilos? nieko apie tai negirdejau g.gif
Atsakyti
QUOTE(airish @ 2011 08 29, 08:37)
del kokios bacilos? nieko apie tai negirdejau g.gif


Uzdarytas buvo akuserinis skyrius ir ne del bacilos, o del dezinfekcijos, kuri ten atliekama daznai. Dbr viskas ten dirba, galit vaziuot gimdyt:)
Atsakyti
Jau ir as pasiteiravau, dirba jau, buvo atliekamas profilaktinisvalymas. Tai laukiu, kada prasides:))
Atsakyti
... taip apkalbos ir sklinda biggrin.gif . Kažkas pasakė, kad užpuolė bacila, kitam reikėtų sugalvoti bacilai pavadinimą biggrin.gif , o trečiam pridurti, kad nuo tos bacilos kažkam labai negerai buvo biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Tas ir blogiausia, kad ne gandai čia. Aš pati tuo metu kaip tik gimdžiau Trakuose ir galiu pasakyti, kad pas juos ten kažkokia bacila tikrai buvo.
Prisiskaičiau gerų Jūsų atsiliepimų ir ramia širdimi laukiau kol mano angelėlis sugalvos pasirodyti šiame pasaulyje. smile.gif Gimdymas praėjo gerai, net ir VIP palatą gavome, nes visos kitos užimtos buvo biggrin.gif Antrą dieną po gimdymo vaikelį išbėrė, atėjus vaikų daktarė apžiūrėjo ir nuramino, kad čia viskas gerai ir kad naujagimiams taip būna ir net pažadėjo kitą dieną išleisti. Ryte atėjus į apžiūrą aiškino, kad čia iššuto mano vaikas ir dėl higienos ji manęs neišleis namo...ir čia man buvo kaip šlapiu skuduru per veidą. Pasijutau kaip kokia nevalair nesugebu pasirūpinti savo mažiuku... bet kad išbėrė ne tik mano vaikiuką, bet ir visus, kurie tuo metu gulėjo ten, sužinojau iš savo vaiko daktarės, nes praėjus dviem savaitėm po grįžimo namo mus ir vėl išbėrė. Ir jau dvi savaitės vaikštom su išbertu veiduku.
Tai va tokie mūsų nuotykiai iš Trakų.
Atsakyti
QUOTE(erdnii @ 2011 09 08, 20:09)
Sveikos,

Tas ir blogiausia, kad ne gandai čia. Aš pati tuo metu kaip tik gimdžiau Trakuose ir galiu pasakyti, kad pas juos ten kažkokia bacila tikrai buvo. 
Prisiskaičiau gerų Jūsų atsiliepimų ir ramia širdimi laukiau kol mano angelėlis sugalvos  pasirodyti šiame pasaulyje.  smile.gif Gimdymas praėjo gerai, net ir VIP palatą gavome, nes visos kitos užimtos buvo  biggrin.gif  Antrą dieną po gimdymo vaikelį išbėrė, atėjus vaikų daktarė apžiūrėjo ir nuramino, kad čia viskas gerai ir kad naujagimiams taip būna ir net pažadėjo kitą dieną išleisti. Ryte atėjus į apžiūrą aiškino, kad čia iššuto mano vaikas ir dėl higienos ji manęs neišleis namo...ir čia man buvo kaip šlapiu skuduru per veidą. Pasijutau kaip kokia nevalair nesugebu pasirūpinti savo mažiuku... bet kad išbėrė ne tik mano vaikiuką, bet ir visus, kurie tuo metu gulėjo ten, sužinojau iš savo vaiko daktarės, nes praėjus dviem savaitėm po grįžimo namo mus ir vėl išbėrė. Ir jau dvi savaitės vaikštom su išbertu veiduku.
Tai va tokie mūsų nuotykiai iš Trakų.


Gal tyrimuką darėte ir žinot, kas visgi užpuolė?

Dėl atsiliepimų apie Trakus, tai manau, kad čia labiausiai apie gydytojus diskutuojama... Dėl tų visokių bacilų, tai tikrai labai gaila, kad leliuką kažkas užpuolė. Tik čia Trakai, tai ne šventa karvė ir taip gali atsitikti bet kurioje ligoninėje verysad.gif . Ypač šiais laikais, kai neribojamas lankymas. Bet kuris lankytojas gali kažkokio brudo atnešti ... Linkiu, kad kuo greičiau tie pabėrimai praeitų. Tik, jeigu veidelį Jums beria jau po grįžimo, tai gali būti, kad kažką netinkamo suvalgote. Mano pupai pabėrė veidelį, nes aš varna labai jau norėjau šokoladinių saldainių doh.gif . Aš esex tepaliuku patepu veidelį prieš tai jį nuvaliusi virintu vandeniu. Maniškei padeda. Pabandykite ir jūs.
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2011 09 09, 09:37)
Gal tyrimuką darėte ir žinot, kas visgi užpuolė?

Dėl atsiliepimų apie Trakus, tai manau, kad čia labiausiai apie gydytojus diskutuojama... Dėl tų visokių bacilų, tai tikrai labai gaila, kad leliuką kažkas užpuolė. Tik čia Trakai, tai ne šventa karvė ir taip gali atsitikti bet kurioje ligoninėje  verysad.gif . Ypač šiais laikais, kai neribojamas lankymas. Bet kuris lankytojas gali kažkokio brudo atnešti ... Linkiu, kad kuo greičiau tie pabėrimai praeitų. Tik, jeigu veidelį Jums beria jau po grįžimo, tai gali būti, kad kažką netinkamo suvalgote. Mano pupai pabėrė veidelį, nes aš varna labai jau norėjau šokoladinių saldainių  doh.gif . Aš esex tepaliuku patepu veidelį prieš tai jį nuvaliusi virintu vandeniu. Maniškei padeda. Pabandykite ir jūs.

Sveikos mamytes ir busimos nestuke.gif .Ne uzilgo sulauksime ir mes savo stebukliuko.Kiek skaiciau siam forume vis mamytes pamini ta spec. apranga tetukui i gimdyma bet kainytes ne.tai gal galit apsviesti kiek ji kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(Diana G. @ 2011 09 11, 23:04)
Sveikos mamytes ir busimos nestuke.gif .Ne uzilgo sulauksime ir mes savo stebukliuko.Kiek skaiciau siam forume vis mamytes pamini ta spec. apranga tetukui i gimdyma bet kainytes ne.tai gal galit apsviesti kiek ji kainuoja?


Gal 15 Lt
Atsakyti
QUOTE(Diana G. @ 2011 09 11, 22:04)
Sveikos mamytes ir busimos nestuke.gif .Ne uzilgo sulauksime ir mes savo stebukliuko.Kiek skaiciau siam forume vis mamytes pamini ta spec. apranga tetukui i gimdyma bet kainytes ne.tai gal galit apsviesti kiek ji kainuoja?



Apie 10 lt, ir ta apranga parduodama tik traku vaistineje pries pat ligonine, beje ta vaistine lyg savaitgaliai nedirba, na zodziu reiketu ta apranga pasirupinti is anksto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerin: 16 rugsėjo 2011 - 13:06
QUOTE(Nerin @ 2011 09 16, 14:05)
Apie 10 lt, ir ta apranga parduodama tik traku vaistineje pries pat ligonine, beje ta vaistine lyg savaitgaliai nedirba, na zodziu reiketu ta apranga pasirupinti is anksto

VIlniuje tą aprangos rinkinuką tikrai galima nusipirkti Vilniaus g. esančioje Med. technikos parduotuvėje. Taip pat, rekomenduočiau ir bachilų (antbačių) ten pat nusipirkti- nereikės ligoninėje vyrui/ lankytojams iš automato pirkinėti.
Atsakyti
QUOTE(spengla @ 2011 09 16, 14:15)
VIlniuje tą aprangos rinkinuką tikrai galima nusipirkti Vilniaus g. esančioje Med. technikos parduotuvėje. Taip pat, rekomenduočiau ir bachilų (antbačių) ten pat nusipirkti- nereikės ligoninėje  vyrui/ lankytojams iš automato pirkinėti.

Ne visai tiesa... blush2.gif sios savaites pradzioj buvom toje med.technikos parduotuvej - turi tik chalatu, tokios aprangos neturi. Siandien MB skambino i TGN - sake apranga nera butina, reikia tik svariu drabuziu (ta prasme ne su dzinsais is lauko) ir to chalatelio vienkartinio bei batuku su kepure vienkartiniu. Taip kad jei jau Traku vaistine nedirbs - nieko baisaus, galima ir kitaip issiversti ax.gif
Atsakyti