Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (11 tema)

QUOTE(zuziuka @ 2011 07 28, 11:53)
sveikos merginos,

gal kartais zinot kontaktus poliklinikos, kurioje dirba Vilija Variakojiene (nes kiek zinau, ji vilnietes iir cia Vilniuj priima apziurai). buciau dekinga


http://www.bagklinika.lt/Apie.html
atrodo tik antradienio vakarais smile.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif

Ir aš mąstau apie gimdymą Trakuose.
Norėjau paklausti, ar rūbelius 2.gif duoda, ar reik savus vežtis?
O mamai kaip su rūbais?

Ar gimdyklose yra WC?
Ar klizmas daro atvažiavus???

QUOTE(lairam @ 2011 07 26, 21:20)
Jokia neatsidėkojome  mirksiukas.gif. Medikai dirba savo darbą, aš dirbu savo darbą. Visi už savo darbus gauname algas. jeigu algos ir darbai netenkina, tai galima juos pasikeisti  mirksiukas.gif. Kaip prisiskaitai komentarų, tai patys kyšius (gražiau tariant atsidėkojimus) brukame, o paskui komentuojame, kokie kyšininkai aplinkui visi yra biggrin.gif . O ar ne mes kalti patys dėl to esame?  g.gif

drinks_cheers.gif
Aš dirbu VMI, tai visada juokiuosi, kad man už perskaičiuotą deklaraciją niekas nieko neduoda, o jei dar padidėja mokėtina suma, tai dar ir atsiimu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dainulle @ 2011 08 09, 13:01)
Labukas  4u.gif

Ir aš mąstau apie gimdymą Trakuose.
*Norėjau paklausti, ar rūbelius 2.gif duoda, ar reik savus vežtis?
*O mamai kaip su rūbais?

*Ar gimdyklose yra WC?
*Ar klizmas daro atvažiavus???

*as veziausi savus, bet manau jei neturesit uzdes ligonines g.gif siaip manau mieliau vaika aprengti savais rubeliais 4u.gif
*rengiausi ligonines naktinius, gavau sudraskytus lotuliukas.gif ir dave chalata nuo caro laiku lotuliukas.gif bet vis geriau nei savus rubus terlioti biggrin.gif
*WC yra kolidoriuje, kad butu gimdykloj nepastebejau 4u.gif
*prasiau bet nepadare 4u.gif

sekmingo gimdymo jums 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif . Paskaitinėjau temukę, ir tokia nostalgija apėmė... Mano abi jaunėles čia atėjo wub.gif wub.gif ir palyginus su pirmuoju Antakalnyje čia buvo rojus. Jei koks netyčiukas ketvirtas pasibelstų - nedvejodama rinkčiausi Trakus biggrin.gif .

Visoms kuo puikiausių įspūdžių, laimingų gimdymų ir sveikų vaikučių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(airish @ 2011 07 23, 13:52)
tevelis gali lankyti kada tik nori ir kiek nori 4u.gif o jei nori buti visa laika kartu tai para 60lt(tiek kainavo pries metus)  ir bunat palatoj visi kartu 4u.gif

Dar patikslinsiu, jeigu buvo CP, tai tevelis gali palatoje nakvoti nemokamai tiek kiek reikia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dainulle @ 2011 08 09, 15:01)
Labukas  4u.gif

Ir aš mąstau apie gimdymą Trakuose.
*Norėjau paklausti, ar rūbelius 2.gif duoda, ar reik savus vežtis?
O mamai kaip su rūbais?

**Ar gimdyklose yra WC?
***Ar klizmas daro atvažiavus???
drinks_cheers.gif
****Aš dirbu VMI, tai visada juokiuosi, kad man už perskaičiuotą deklaraciją niekas nieko neduoda, o jei dar padidėja mokėtina suma, tai dar ir atsiimu  doh.gif  lotuliukas.gif

* Na,vaikučiui aš irgi turėjau savus drabužėlius, net tokia mintis nekilo, kad savų nesivežti.. Tad šiuo klausimu negaliu nieko pasakyti.
**Man atrodo, kad gimdykloje nėra wc, nes kai norėjau sysiu man tokį kaip kėdutę davė sisioti, na, kaip naktipuodis, tik suaugusiems. Nes kai sąrėmiai kankino - tai nelabai jau norėjosi kažkur vaikščioti. Aš gimdžiau didelėje gimdykloje.
***Manęs klausė ar darysim, pasakiau, kad "darom" ir man padarė smile.gif
**** Vat būtent smile.gif Kad visi mes turim darbus ir gaunam už tai atlyginimą smile.gif Ir deja, ne visi gauna už tai, kad atlieka gerai savo darbą. Nors prisipažinsiu aš tai tikrai norėčiau biggrin.gif blush2.gif

Atsakyti
LABAI DĖKOJU UŽ ATSAKYMUS 4u.gif


Nors gyvenu 20 km nuo Trakų ir Trakai pagal gyvenamąją vietą mums priklauso, bet mano abu berniukai gimė Mažylio GN Kaune. Ten man viskas nerealiai patiko ir važiuočiau mielai dar kartelį, BET bijau, kad galim nespėti nuvažiuoti, be to du mažiai bus namie, kažkaip nesinori taip toli belstis ir su jais išsiskirti.... Tiek gerų atsiliepimų apie Trakus, tai ir manau, kad sesė ateis čia....

QUOTE(airish @ 2011 08 09, 15:10)
*as veziausi savus, bet manau jei neturesit uzdes ligonines g.gif siaip manau mieliau vaika aprengti savais rubeliais 4u.gif
*rengiausi ligonines naktinius, gavau sudraskytus lotuliukas.gif ir dave chalata nuo caro laiku lotuliukas.gif bet vis geriau nei savus rubus terlioti  biggrin.gif
*WC yra kolidoriuje, kad butu gimdykloj nepastebejau 4u.gif
*prasiau bet nepadare 4u.gif

sekmingo gimdymo jums 4u.gif  4u.gif

* o iš kitos pusės, tai ligoninės rūbeliais 2.gif aprengta, tai nereik rūpintis, kad atpylė, apsiterliojo ir aš turiu kuom pakeisti, o gal pamiršau įsidėti. Na, Kaune man tiko tai ir seselės lb pykdavo, jei mamos skubėdavo rengti savais rūbeliais. Tai užtekdavo pasirūpinti tik gražiaisiais rūbukais namo wub.gif
* drinks_cheers.gif
* gaila....
* aišku


Dėkuj 4u.gif
Aš nusiteikus lengvai ax.gif

Papildyta:

QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2011 08 09, 15:54)
* Na,vaikučiui aš irgi turėjau savus drabužėlius, net tokia mintis nekilo, kad savų nesivežti.. Tad šiuo klausimu negaliu nieko pasakyti.
**Man atrodo, kad gimdykloje nėra wc, nes kai norėjau sysiu man tokį kaip kėdutę davė sisioti, na, kaip naktipuodis, tik suaugusiems. Nes kai sąrėmiai kankino - tai nelabai jau norėjosi kažkur vaikščioti. Aš gimdžiau didelėje gimdykloje.
***Manęs klausė ar darysim, pasakiau, kad "darom" ir man padarė smile.gif
**** Vat būtent smile.gif Kad visi mes  turim darbus ir gaunam už tai atlyginimą smile.gif Ir deja, ne visi gauna už tai, kad atlieka gerai savo darbą. Nors prisipažinsiu aš tai tikrai norėčiau biggrin.gif  blush2.gif

**** thumbup.gif lotuliukas.gif aišku, norėčiau ir aš ax.gif


Dar norėjau paklausti, ar po gimdymo duoda palutes mamoms, ar reikia jau savo įklotus turėti? O kokia pvz bidė yra???? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dainulle @ 2011 08 10, 17:47)
LABAI DĖKOJU UŽ ATSAKYMUS  4u.gif
Nors gyvenu 20 km nuo Trakų ir Trakai pagal gyvenamąją vietą mums priklauso, bet mano abu berniukai gimė Mažylio GN Kaune. Ten man viskas nerealiai patiko ir važiuočiau mielai dar kartelį, BET bijau, kad galim nespėti nuvažiuoti, be to du mažiai bus namie, kažkaip nesinori taip toli belstis ir su jais išsiskirti.... Tiek gerų atsiliepimų apie Trakus, tai ir manau, kad sesė ateis čia....

Dar norėjau paklausti, ar po gimdymo duoda palutes mamoms, ar reikia jau savo įklotus turėti? O kokia pvz bidė yra????  g.gif

na siaip jeigu jums labai patiko Kaune ir du kartus jau gimdet as jusu vietoj ir vel vaziuociau i Kauna 4u.gif o kodel galvojat kad nespesit? greitai gimdot?

as viska turejau savo, bet ir ligonine duoda palu tik ne tu kur neperslampamos o tos paprastos medziagines biggrin.gif o del bide tai net nezinau, kazkaip akis neuzkliuvo g.gif
Atsakyti
As beveik pries 2 m. savo pirmagime Trakuose gimdziau, tai buvau laaabai patenkinta viskuom - tiek paciu gimdymu, tiek prieziura po to, nors su niekuo nesitariau, vaziavau su mintim, kad ir taip viskas bus gerai smile.gif O dabar kelios tik savaiteles beliko, kai reikes antraji gimdyti ir niekaip neapsisprendziu - Trakai ar Raudonasis kryzius (irgi daug geru atsiliepimu is pazistamu) g.gif Bet turbut paskutine minute apsispresiu ir vistiek i Trakus vaziuosiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo izaura16: 15 rugpjūčio 2011 - 17:30
As pries du metukus gimdziau trakuose,tai viskas gerai buvo. Sesute iskart pasake,kad bus duodami ligonines naktinukai, kad savo patausociau i namus:) atseit,jeigu galima savus palikti svarius tai tiap geriau ir padaryt. bide tai tikrai tuo metu dar nebuvo biggrin.gif drabuzeliai leliukui irgi savo,o jeigu vyras nori dalyvauti gimdyme tai reikejo spec. drabuzius jam pirkti:) jie yra vaistinej salia ligonines smile.gif mirksiukas.gif niekam nieko pries gimdyma irgi nedavinejau,o po gimdymo vyras sesutem bendrai nupirko kavos ir saldainiu. 4u.gif ir iseidama (kadangi savaite pragulejau) vel nunesem kavos ir saldainiuku:) tai sesutes buvo patenkintos biggrin.gif

Tuo metu kai gidziau buvo tikras bumas, tai palatose po kelias gulejo biggrin.gif nors siaip visada po 1 gulima lotuliukas.gif o kita lova yra skirta teveliui jeigu nori likti wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriste22: 16 rugpjūčio 2011 - 07:24
as irgi gimdziau Trakuose.. ir gimdymo kazkur kitur neisivaizduoju.. vien del personalo ir tos ramybes (jokio konvejerio)
Atsakyti
Sveikos, moterys 4u.gif
Laukiuosi pirmo vaikelio ir galvojau, kur gimdyt. Taip atsitiko, kad pries kelias savaites turejau pagulet ligonineje, kadangi galejau rinktis - pasirinkau Trakus. Labai patiko tiek personalas, tiek aplinka - beveik kaip sanatorijoje blush2.gif Jei viskas vyks pagal planą, norėčiau gimdyt Trakuose ax.gif
Atsakyti