Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (11 tema)

QUOTE(grietinietis @ 2011 07 20, 13:19)
Sveikos, mamytės,

gal galėtumėt pasakyt, kaip tėvelis gali lankytis po gimdymo? Ar yra kažkokios valandos? Ar visą parą gali būt kartu? Kiek palatos, kur tėvelis gali miegot, kainuoja? smile.gif Būsiu labai dėkinga atsakiusioms  4u.gif  4u.gif  4u.gif

tevelis gali lankyti kada tik nori ir kiek nori 4u.gif o jei nori buti visa laika kartu tai para 60lt(tiek kainavo pries metus) ir bunat palatoj visi kartu 4u.gif
Atsakyti
labas mamytės,
planuoju antą vaikelį taip pat gimdyti Trakuose, tik iškilo klausimas ar nuvykus gimdyti nesusitarus galima ten vietoje susitarti dėl nuskausminimo ar geriau tartis iš anksto.
ačiū už atsakymus
Atsakyti
Sveiki, na mes jau grįžome iš Trakų po visko wub.gif . Parsivežėme sesutę. Važiavome nesitarę iš anksto. Tiesiog gimdėme pas ką pakliuvome, o tą vakarą dirbo gydytoja Lina Digrienė. O jai gelbėjo akušerė irgi vardu Lina (pavardės nepamenu). Dar buvo ir akušerė Vyda, kuri prie mano gimdymo neprisidėjo, bet aptvarkė ir aprengė mums vaikiuką, po gimdymo man vaistus suleido (mano kraujo grupė neigiama, tai dėl antikunių leido vaistus). Vėlgi galiu tik pasidžiaugti personalu thumbup.gif . Tikrai liuks žmonės.

Tik mano vyras kitą dieną po gimdymo man pareiškė, kad jam norėjosi, kad medikai kiek daugiau pajuokautų lotuliukas.gif. Asmeniškai man kažkaip užteko to, kad gydytoja priminė, jog nepamirsčiau kvėpuoti biggrin.gif, o vat vyrui matai prireikė anekdotų tarp sąrėmių lotuliukas.gif. Na, bet mano vyrui (tuo pačiu ir man) gimdymas jau trečias, tai matys jau nebesijaudino tad nuobodžiavo biggrin.gif . Taipogi jis man pareiškė, kad jam visai būtų įdomu normaliai visą gimdymą stebėti, nes šiaip tai nieko nesimato gi, kai prie galvos žmonai esi biggrin.gif.

Dabar dėl nuskausminamųjų. Kaip tik sekančią dieną po gimdymo akušerės Vydos klausinėjau apie nuskausminamuosius. Taigi, Trakuose yra tokia politika, kad pagal pageidavimus niekas skausmą malšinančių vaistų neskiria ir tik gydytojas gimdymo eigoje sprendžia pats apie nuskausimimo galimybes ir poreikius. Aš negavau visiškai jokių nuskausminamųjų. Galiu pasakyti, kad skauda, bet viskas iškenčiama ir viskas atsiperka išgirdus pirmą leliuko verksmą wub.gif 4u.gif .

Jeigu esat nusiteikusios gimdyti su nuskausinamaisiais, tai rinkitės kitus gimdymo namus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(rendika30 @ 2011 06 25, 14:26)
sveikos mergaites smile.gif
sakykit, o kokia pinigeliu suma atsidekojat? blush2.gif



Jokia neatsidėkojome mirksiukas.gif. Medikai dirba savo darbą, aš dirbu savo darbą. Visi už savo darbus gauname algas. jeigu algos ir darbai netenkina, tai galima juos pasikeisti mirksiukas.gif. Kaip prisiskaitai komentarų, tai patys kyšius (gražiau tariant atsidėkojimus) brukame, o paskui komentuojame, kokie kyšininkai aplinkui visi yra biggrin.gif . O ar ne mes kalti patys dėl to esame? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lairam: 26 liepos 2011 - 21:16
QUOTE(lairam @ 2011 07 26, 20:20)

sveikinu susilaukus dukrytes thumbup.gif saunu kad viskas puikiai praejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2011 07 26, 22:20)
Jokia neatsidėkojome  mirksiukas.gif. Medikai dirba savo darbą, aš dirbu savo darbą. Visi už savo darbus gauname algas. jeigu algos ir darbai netenkina, tai galima juos pasikeisti  mirksiukas.gif. Kaip prisiskaitai komentarų, tai patys kyšius (gražiau tariant atsidėkojimus) brukame, o paskui komentuojame, kokie kyšininkai aplinkui visi yra biggrin.gif . O ar ne mes kalti patys dėl to esame?  g.gif

Šiaip labai geras ir teisingas požiūris. Kiekvienas turim savo darbus, už juos gaunam atlyginimą, o jei kas netinka - prašau keiskit darbą. Juk niekas man kaip buhalterei neatėjo ir neatnešė kažko už tai, kad laiku paskaičiavau ir išmokėjau atlyginimą, tad kodėl kiti už savo darbą turėtų kažką gauti. Nors vistiek norisi "atsidėkoti" gydytojams, bet aš už - nepiniginę atsidėkojimo išraišką smile.gif

QUOTE(airish @ 2011 07 27, 09:05)
sveikinu susilaukus dukrytes thumbup.gif saunu kad viskas puikiai praejo thumbup.gif

Irgi prisidedu prie sveikinimų smile.gif Aukit didelės ir stiprios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2011 07 27, 12:04)
Šiaip labai geras ir teisingas požiūris. Kiekvienas turim savo darbus, už juos gaunam atlyginimą, o jei kas netinka - prašau keiskit darbą. Juk niekas man kaip buhalterei neatėjo ir neatnešė kažko už tai, kad laiku paskaičiavau ir išmokėjau atlyginimą, tad kodėl kiti už savo darbą turėtų kažką gauti. Nors vistiek norisi "atsidėkoti" gydytojams, bet aš už - nepiniginę atsidėkojimo išraišką smile.gif
Irgi prisidedu prie sveikinimų smile.gif Aukit didelės ir stiprios smile.gif



Na vyras atvežė šakotį, saldainių ir kavos. Palikome virtuvėlėje, kad pasivaišintų bet kas. Suprantu, kad saldainių jie turbūt irgi gauna sočiai, bet tai buvo tiesiog paprastas, nuoširdus ačiū visam personalui - medikams, kurie budėjo gimdymo metu, vaikų gydytojoms, kurios iš kyto skyriaus ateina ir net moterims, kurios tiesiog plauna grindis ir išneša nešvarius skalbinius.


P.S. Ačiū visoms už sveikinimus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lairam: 27 liepos 2011 - 17:45
sveikos merginos,

gal kartais zinot kontaktus poliklinikos, kurioje dirba Vilija Variakojiene (nes kiek zinau, ji vilnietes iir cia Vilniuj priima apziurai). buciau dekinga
Atsakyti
Tiesa, per mano 3 buvimo ligoninėje dienas nebuvo nei vieno berniuko smile.gif . Visas skyrius vien mergaitės ir visos žaliai aprengtos smile.gif . Man išvažiuojant gimė pirmasis berniukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2011 07 28, 20:06)
Tiesa, per mano 3 buvimo ligoninėje dienas nebuvo nei vieno berniuko  smile.gif . Visas skyrius vien mergaitės ir visos žaliai aprengtos  smile.gif . Man išvažiuojant gimė pirmasis berniukas  smile.gif


taigi, per tas kelias dienas vien mergaites, tame tarpe ir musiske smile.gif kaip matau jus gimet 18 d., mes 17 d.
Atsakyti
QUOTE(zuziuka @ 2011 07 29, 11:52)
taigi, per tas kelias dienas vien mergaites, tame tarpe ir musiske smile.gif kaip matau jus gimet 18 d., mes 17 d.



Gal jusiškė verksiukė buvo? Viena lėlytė vis per naktis verkė. Girdėjau, kaip mamytė vis ramino, bet mažoji vis vien vis verkė.
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2011 07 29, 17:14)
Gal jusiškė verksiukė buvo? Viena lėlytė vis per naktis verkė. Girdėjau, kaip mamytė vis ramino, bet mažoji vis vien vis verkė.

Perskaičiau šituos kelis sakinius ir tokia nostalgija suėmė.. Prisiminiau, pirmą naktį po gimdymo, kai kažkurioje palatoje irgi verkė vaikutis.. Kai žiūrėjau į savo miegantį mažiuką ir nežinojau ką toliau daryti smile.gif Buvau šoke, buvau palaimoje ir daugybėje jausmų vienoje vietoje smile.gif Dabar mano mažylis laksto šalia manęs ir nesitiki, kad jis buvo toks mažytis ir bejėgis..
Aukit didelės, sveikos ir stiprios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2011 07 29, 17:14)
Gal jusiškė verksiukė buvo? Viena lėlytė vis per naktis verkė. Girdėjau, kaip mamytė vis ramino, bet mažoji vis vien vis verkė.



jo jo, paverkdavo naktimis... mat su maitinimu sunkoka is pradziu buvo smile.gif
Atsakyti