Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (11 tema)

Sveikos,

Radau šią temą, bet kol kas nespėjau visos perskaityti..
Esu didžiam šoke, nes šiandien sužinojau, kad laukiuosi. Kol kas tik pradžia, bet puoliau naršyti per temas, kaip toliau daryti.
Gyvenu Lentvaryje ir galvoju, dėl nėštumo priežiūros lankytis poliklinikoje, vietoje ar geriau pradėti lankytis Trakuose..?

Šiaip esu super jautrus žmogus, tai gimdyti norėtųsi pas švelnesnio būdo akušerį... g.gif Ar yra ten tokių, na tiesiog žmogiškų, kad normaliai pasikalbėti ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 20 spalio 2013 - 13:55
QUOTE(*Liepa18* @ 2013 10 20, 14:54)
Sveikos,

Radau šią temą, bet kol kas nespėjau visos perskaityti..
Esu didžiam šoke, nes šiandien sužinojau, kad laukiuosi. Kol kas tik pradžia, bet puoliau naršyti per temas, kaip toliau daryti.
Gyvenu Lentvaryje ir galvoju, dėl nėštumo priežiūros lankytis poliklinikoje,  vietoje ar geriau pradėti lankytis Trakuose..?

Šiaip esu super jautrus žmogus, tai gimdyti norėtųsi pas švelnesnio būdo akušerį...  g.gif Ar yra ten tokių, na tiesiog žmogiškų, kad normaliai pasikalbėti ir pan.



Sveika smile.gif

Pirmas zingsnis, tai reikia apsilankyti poliklinikoje smile.gif rekomenduociau pas Erika Streiziene smile.gif super ginekologe, labai maloni ir tikrai nesigailesi smile.gif Pas ja lankiausi abu savo niestumus ir esu begalo patenkinta:) i Trakus tikrai neverta vaziuot, o gimdyt rekomenduociau trakus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erdnii: 21 spalio 2013 - 13:52
QUOTE(erdnii @ 2013 10 21, 14:48)
Sveika  smile.gif

Pirmas zingsnis, tai reikia apsilankyti poliklinikoje smile.gif rekomenduociau pas Erika Streiziene smile.gif super ginekologe, labai maloni ir tikrai nesigailesi smile.gif  Pas ja lankiausi abu savo niestumus ir esu begalo patenkinta:) i Trakus tikrai neverta vaziuot, o gimdyt rekomenduociau trakus smile.gif


Ačiū labai už atsakymą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2013 10 21, 15:37)
Ačiū labai už atsakymą  smile.gif



Ner uz ka smile.gif bet taloneli sunku gauti, tai pabandyk skambinti tiesiai i kabineta, kai ji dirbs ir paprasyk, kad uzrasytu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erdnii @ 2013 10 21, 16:44)
Ner uz ka smile.gif bet taloneli sunku gauti, tai pabandyk skambinti tiesiai i kabineta, kai ji dirbs ir paprasyk, kad uzrasytu smile.gif


Supratau, dėkui labai smile.gif
Atsakyti
Na jei kalbet apie akuseres, tai visos ten nerealios, bet Janina-pati paciausia <3
Na o is dabar dirbanciu gydytoju esu susidurus tik su vedeja (nereali...) ir su tokia viena sena doktorka, kurios pavardes neatsimenu ir atsiminti nenoooriu... vienintele, kuri gadina ten dirbanti personala...
Atsakyti
Prieš gerą mėnesį gimdžiau Trakuose pas akušeres Tatjaną ir A.Meškaitę,taip pat buvo V. Variakojienė. Likau labai patenkinta ir dėkingą šioms šaunioms moterims. smile.gif 10 balų Trakų gimdymo skyriui ir jo darbuotojams,nes kiek prieš tai teko gulėti akušerijos skyriuje ir bendrauti su n akušerių,nes jie kas dieną vis kiti,tai negaliu pasakyti nei vieno blogo žodžio. Trakuose tik ir gimdyti smile.gif 4u.gif
Beje,gal kuri mamytė prisimena akušerės Kristinos pavardę? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gulbinukas @ 2013 10 26, 16:17)
Na jei kalbet apie akuseres, tai visos ten nerealios, bet Janina-pati paciausia <3
Na o is dabar dirbanciu gydytoju esu susidurus tik su vedeja (nereali...) ir su tokia viena sena doktorka, kurios pavardes neatsimenu ir atsiminti nenoooriu... vienintele, kuri gadina ten dirbanti personala...


As apie Janina irgi labai geros nuomones. Abu mano vaikus prieme.

Pries du menesius Trakuose gimdziau. Viska super. Likau patenkinta kaip ir pirma karta. Vaziavome is Vilniaus. Norejosi jaukesnes aplinkos. Ir tikrai buvau viena gimdyve ta diena. Tai visas demesys man buvo.
Atsakyti
Sveikos, merginos,

gal kas neseniai, dar siemet gimdete Trakuose, nes girdziu ivairiu kalbu, kad personalas labai pasikeite, net suprastejo.... Tai norėtųsi naujausios informacijos...
Nors neaišku, kodėl pasikeitė personalas, nes žinau, kad Streižienė tikrai jau nebedirba, nes dabar antakalnyje dirba, ir vyras gyd nebedirba, daugiau nelb pavardžių žinojau, tai ir nzn, ar kas pasikeite...
o pasikeitimo priezasciu girdejau ir umaus budo vedeja, Variakojiene... As pas ja echo daraus, tai man visai maloni ji pasirode... bet sako, kad nuotaikos zmogus, nes drauge per pirma echo lb ne kaip sutiko, tai ji daugiau ten ir nebeina..
Pirmą gimdžiau Trakuose ir pateikiau pas E.Streižienę, pas kurią ir visą nėštumą vaikčiojau, tai kažkaip buvo gal ramiau dušiai... Aišku, kai gimdžiau 2011m vasarą, tai ten tikrai NEBUVO ramybės, nes tą pamainą gimdžiau 5ta ir dar viena kartu su mamin, gimdžiau naktį, tad ir gyd ėjo pamiegot pailsėt, tik, kai jau viskas prasidėjo, greit visi subėgo, tik akušerė visą laiką buvo su manim ir vyru, dar slaugė kaip supratau ateidavo, palučių ar dar ko atnešdavo.. PIrma gulėjau gyd poilsio palatoj, po to perkelė su kita dviese, tai buvo bemiege naktis, kol jau antrą dieną išrašė daugiau mamyčių ir paguldė vieną, tai su manim visą naktį prabuvo vyras ir tada jau buvo ir ramiau ir geriau. Parodė, kaip mažiui užpakaliuką plauti, kaip laikyti, kai paklausiau, parodė, kaip maitinti... Gyvenu Lentvaryje, tai ir namai netoli buvo, ir vyrui arti atvažiuot ir uosviai atvaziavo aplankyt ir draugai...
Tai dabar labai sunku apsisprest, ka daryti, nes dabar kai gimdyti geguzi, gal nebus zavalo, kaip liepos gale...
Atsakyti
Aš gimdžiau Trakuose 2013 rugsėjo gale,nemanau,kad labai kas ten galėjo taip greitai pasikeisti. Juk nepasikeitė tikrai visi akušeriai,gal vienas kitas koks,net nežinau,nes nesidomėjau,bet tikai ne visi. AKušerės labai geros,man jos visos patiko,nes ligoninėje gulėjau 2 savaitės per tą gimdymo mėnesį t.y. 2 kartus prieš gimdymą ir po. Tai akušeres turbūt visas dirbančias ir mačiau ir bendravau biggrin.gif Nes pamainos keičiasi kasdien ir tikrai nei vienos bjaurios ar kažkokios piktos nebuvo. APie Variakojienę man čia buvo pasakoję negražių dalykų,bet aš netikėjau. Pas ją dariausi echoskopą pirmą kartą Trakuoe,likau be galo patenkinta,labai maloni,švelni,iškalbinga gydytoja. Taip pat ji buvo mano gimdyme,nors pats visas veiksmas vyko prie kitų akušerių,bet ir Variakojienė buvo. Žodžiu galiu drąsiai rašyti 10 balų šiai vedėjai. O akušerės buvo pačios geriausios pas kurias gimdžiau tai Tatjana ir AGnė Meškaitė. Nors labai norėjau,kad mano leliukui padėtų gimti Kristina Gorelyševa.smile.gif Šiai akušeriai tik patys geriausi atsiliepimai. smile.gif Jei gimdysiu,o manau,kad tikrai TAIP (JEI DIEVAS SUTEIKS DAR TOKIA GALIMYBĘ), tai tik Trakuose smile.gif
Papildyta:
O kas klausėte apie gydytojus Lentvaryje,tai aš kol laukiausi iš pradžių iš Trakų važinėjau privačiai pas ginekologę J. Buzienę. Ji turi savo privačia kliniką. Likau be gal ja patenkinta. Po to ji dirbo Trakų ginekologijos kabinete,kol atostogavo Normantienė,tad ir vėl pas Buzienę lankiausi biggrin.gif Žodžiu super,daugiau pas jokią kitą ir neičiau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė Debesėlio @ 2014 02 23, 22:34)
Juk nepasikeitė tikrai visi akušeriai,gal vienas kitas koks,net nežinau,nes nesidomėjau,bet tikai ne visi.


As kalbejau ne apie akuseres, o apie gydytojas, tai jos tikrai visos pasikeite jei ne 100%, tai 90% tikrai, nes net su pacia Variakojiene apie tai kalbejau, nes pas ja visus echo ejau... nes akusere tik gimdyma priima, o jei kirpt, siut, cezari ar pan, viska daro gydytojas, tad jo atsakingumas, kruopstumas tikrai labai svarbus. Aisku, as nesakau, kad ten jie blogi, tiesiog sakau, kad nei vienos nebezn, nes as ir gulejau pries gimdyma ten, tai su gyd visais buvau pazistama... ir puikiausia buvo tai, kad pas gyd Streiziene lankiausi poliklinikoj, ji echo visus man dare ir pas ja pakliuvau gimdyt...
Atsakyti
Nepasikeitė Variakojienė, Vaitoškienė, Simonaitienė, Digrienė, Meškaitė, taigi iki 90 proc labai toli mirksiukas.gif
Atsakyti