Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (11 tema)

Sveikos mamytes smile.gif
Remontas neuzsites, ir nuo pirmadienio jau galit drasiai vaziuot i Trakus gimdyt smile.gif
Man terminas treciadieni, tai tikiuosi ir bandau tartis smile.gif smile.gif kad mano mazuliukas palauktu iki pirmadienio ir tada galesiu drasiai vaziuot iTrakus smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
gali kas žinote, kokia pavardė vyro gydytojo, kuris dirba Trakų akušerijos skyriuje? Sakė man šiandien jo pavardę, bet buvau tikra, kad internete rasiu ir daugiau pasidomėsiu juo, o žiūriu, kad nerandu tokios info... doh.gif
„Tėvų darželio“ psl. radau info, kad bent jau prieš metus kolektyve buvo koks tai Rolandas Rogalskis, bet man kai pavardę sakė, tai lyg ir visai ne tokia buvo... mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(mamisėda @ 2013 08 19, 22:19)
Sveikos,
gali kas žinote, kokia pavardė vyro gydytojo, kuris dirba Trakų akušerijos skyriuje? Sakė man šiandien jo pavardę, bet buvau tikra, kad internete rasiu ir daugiau pasidomėsiu juo, o žiūriu, kad nerandu tokios info...  doh.gif
„Tėvų darželio“ psl. radau info, kad bent jau prieš metus kolektyve buvo koks tai Rolandas Rogalskis, bet man kai pavardę sakė, tai lyg ir visai ne tokia buvo... mastau.gif


Anksciau ten dirbo RONALDAS Rogalskis. As pas ji savo pirmaji vaika gimdziau. ir jis visa nestuma mane priziurejo. Superinis !!!
Bet dabar jis lyg tai Norvegijoje. ax.gif Net jo klinikos websitas nebeveikia sad.gif
Atsakyti
QUOTE(mamisėda @ 2013 08 19, 22:19)
Sveikos,
gali kas žinote, kokia pavardė vyro gydytojo, kuris dirba Trakų akušerijos skyriuje? Sakė man šiandien jo pavardę, bet buvau tikra, kad internete rasiu ir daugiau pasidomėsiu juo, o žiūriu, kad nerandu tokios info...  doh.gif
„Tėvų darželio“ psl. radau info, kad bent jau prieš metus kolektyve buvo koks tai Rolandas Rogalskis, bet man kai pavardę sakė, tai lyg ir visai ne tokia buvo... mastau.gif


Kostas Kalinauskis

Atsakyti
Ačiū, Rossini 4u.gif
Atsakyti
O kažkada senai Rogalskis Grybo g.nedirbo kartais? g.gif,pas Kalinauski kažkada nėštumo metu lankiausi.dirbo jis pas mus miesteli smile.gif ,bet gimdyt pas ji neteko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pelytė: 30 rugpjūčio 2013 - 13:28
Gal aš ir ne į temą, bet ateity norėčiau gimdyti Trakuose. Pas daktarus lankausi Vilniuje, mastau persirašyti į Trakus. Gal kurios lankotės pas ginekologę Trakuose? Kokie atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neringa0714 @ 2013 09 09, 12:38)
Gal aš ir ne į temą, bet ateity norėčiau gimdyti Trakuose. Pas daktarus lankausi Vilniuje, mastau persirašyti į Trakus. Gal kurios lankotės pas ginekologę Trakuose? Kokie atsiliepimai? 4u.gif


Varekojiene (Traku skyriaus vedeja) dirba privaciai Vilniuje. Turi kabineta Siaures miestelyje wink.gif
SUpersupersuper !
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2013 09 10, 10:20)
Varekojiene (Traku skyriaus vedeja) dirba privaciai Vilniuje. Turi kabineta Siaures miestelyje wink.gif
SUpersupersuper !


Jeigu skyriaus vedeja, idomu, ar dar ir pacientes priima? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(neringa0714 @ 2013 09 13, 10:07)
Jeigu skyriaus vedeja, idomu, ar dar ir pacientes priima?  blush2.gif

Skyriaus vedėja ji senų seniausiai, jeigu paskaitytumėte bent kiek puslapių atgal, jau nekalbant apie temas, tikrai pamatytumėte, kad ji dirba ir dirbs. Jei tik Dievas duos smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes!
Kažkas čia klausė apie gyd. Pševluckienę (jei teisingai rašau jos pavardę).
Prieš beveik šešis metus gimdžiau pas ja savo pirmąją dukrytę. Tai nuostabi daktarė, profesionali bei rūpestinga!
Dabar laukiuosi antros dukrytės, esu užsienyje, bet spalio mėn. planuoju grįžti gimdyti į Lt, ir tikrai tik i Trakus. Kiek teko girdėti gyd. Pševluckienė buvo vaiko priežiūros atostogose. Bet kiek žinau, turi grįžti į darbą ne už kalnų. Labai tikiuosi pakliūt pas ją.
Atsakyti
QUOTE(zeniania @ 2013 09 26, 16:54)
Sveikos mamytes!
Kažkas čia klausė apie gyd. Pševluckienę (jei teisingai rašau jos pavardę).
Prieš beveik šešis metus gimdžiau pas ja savo pirmąją dukrytę. Tai nuostabi daktarė, profesionali bei rūpestinga!
Dabar laukiuosi antros dukrytės, esu užsienyje, bet spalio mėn. planuoju grįžti gimdyti į Lt, ir tikrai tik i Trakus. Kiek teko girdėti gyd. Pševluckienė buvo vaiko priežiūros atostogose. Bet kiek žinau, turi grįžti į darbą ne už kalnų. Labai tikiuosi pakliūt pas ją.

Gydytoja dirba Antakalnio klinikose ir dabar jos pavardė Kastienė.
Atsakyti