Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (11 tema)

QUOTE(SviesatamsojE @ 2013 04 09, 23:16)
Yra išlankstoma sofkutė smile.gif Už ją tikrai nereikia papildomai mokėti, ji įeina į tą pačią kainą smile.gif


Ačiū už atsakymą bigsmile.gif labai tikiuosi kad šįsyk pavyks iki Trakų nuvykt gimdyt, pirmąkart nesusiklostė tinkamai aplinkybės, nors Trakai ir buvo planuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emely @ 2013 04 14, 21:50)
Ačiū už atsakymą  bigsmile.gif labai tikiuosi kad šįsyk pavyks iki Trakų nuvykt gimdyt, pirmąkart nesusiklostė tinkamai aplinkybės, nors Trakai ir buvo planuose  smile.gif



ar visgi gimdete Trakuose? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal atsiras mamyciu, gimdziusiu anksciau Trakuose pas gyd. Edita PŠevluckiene (dabar jos pavarde Kastiene)? NOreciU patirties pasiklausti... BUtu puiku i az.
Atsakyti
Ar Trakuose yra galimybė pagimdyti ne ant "lėktuvo" , o kokia kita poza?
Atsakyti
gal galit kuri i az imesti Vilijos Variakojienes kontaktus?
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2013 05 14, 08:19)
Ar Trakuose yra galimybė pagimdyti ne ant "lėktuvo" , o kokia kita poza?



Gimdziau du kartus Trakuose ir du kartus " lektuvo" pozoj, kitu galimybiu nera schmoll.gif
Atsakyti
Kadangi jau mano terminas i pabaiga, tai visa jauciuosi kaip ant adatu doh.gif tas laukymas baisiai vargina ir mane ir vyra doh.gif
Gimdysim manau Trakuose, jug arciau namu ir aplinka jau pazystama ax.gif nutarem nesitarti su jokia gydytoja, jug pagrindini darba vistiek teks atlikti MAN biggrin.gif tik jei bus laisva paimsim VIP palata rolleyes.gif
Po visko butinai papasakosiu kaip sekesi mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu informacija, kuria girdejau is vienos gyd. - Traku ligonines gimdymo skyrius bus uzdarytas 2 savaites nuo 7/22 iki 8/4. Sake, kad visi iseina atostogu. Tuo tarpu is kito saltinio girdejau, kad skyrius uzdaromas, nes bus perkeliamas kazkur kitur.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skia: 01 liepos 2013 - 13:53
SKyrius NEGALI buti uzdarytas ! smile.gif Kai as gimdziau sia ziema aiskino, kad bus remontuojamas trecias aukstas tai tuo metu gimdymo skyrius bus perkeltas i jau suremontuota antra auksta.
viena pasikeis, bet GIMDYMO SKYRIUS TOLIAU VEIKS
Atsakyti
Tikrai nuo 7/22 iki 8/4 nedirbs, nes poliklinikoje kabo lapas.ir jei gimdymo data tuo laiku tai praso
pasirinkt kitus gimdymo namus.
Atsakyti
QUOTE(Skia @ 2013 07 01, 13:51)
Pasidalinsiu informacija, kuria girdejau is vienos gyd. - Traku ligonines gimdymo skyrius bus uzdarytas 2 savaites nuo 7/22 iki 8/4. Sake, kad visi iseina atostogu. Tuo tarpu is kito saltinio girdejau, kad skyrius uzdaromas, nes bus perkeliamas kazkur kitur.



Skambinau į Trakus prieš savaitę - iki 08.04 remonas, gydytojai atostogaus ir gimdymų nebus. O nuo 08.04 - mielai kviečia į atsinaujinusį skyrių pas pailsėjusis gydytojus smile.gif Taip kad - tikrai niekur neiškelia, tisiog remontas...
Man gimdyt rugsėjo pradžioje - planuoju rinktis Trakus smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

norejau pasiteirauti jusu gal zinot kur Vilniuje dirba privaciai Variakojiene.
Zinau kad dirba BAK'e ir kazkur siaures miesteli?
Internete niekurn nerandu apie siaures miestelio privacia kazkokia klinika kur butu galima rast Vilija.

Aciu

Atsakyti