Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (11 tema)

QUOTE(chriss @ 2012 09 13, 08:57)
Labukas,
gal kuri mamytė gali man atsiūsti V. Variakojienės kontaktus į až.
Didelis ačiū iš anksto  4u.gif

negi niekas man taip ir neatsius kontaktu 😔
Atsakyti
Sveikos
Beveik pries menesi ir as pagimdziau savo antraja atzalele sioje ligonineje. Ilgai svarsciau, ar sikart vaziuoti ten (nes mano daktarelis ten jau nebedirba), bet visgi apsisprendziau, kad kazkur vykstantys remontai yra visiskas niekis palyginus su nuostabiais ten dirbanciais zmonemis...
Pirmiausia tai be proto apsidziaugiau, kai praejus savaitei po termino nuvaziavau ten eilnei apziurai ir pamaciau akusere Janina, su kuria pagimdziau ir savo pirmagimi. Antra, apie vedeja buvau susidarius labai neigiama nuomone is atsiliepimu, bet istikruju jinai nuostabi. Silta, profesionali, fantastiska...
Gimdyma skatino, akusere nesitrauke nuo manes nei per zingsni, o per stangas, nors darbo laikas buvo pasibaiges, buvo ir pati vedeja, ir daktare, ir akusere, ir kudikeliu gydytoja su sesele... Zodziu jauciausi VIP persona...
Gyvenau mokamoj palatoj, bet emem ja tik del to, kad WC ir dusas cia pat(va cia minusas vienintelis, jei jie dar ir tai irengtu kiekvienoj palatoj, tai butu auksciausio lygio skyrius)... Po gimdymo pagalbos sulaukiau su kaupi, ko nemokejau - pamoke, ko nezinojau-parode...

Isvaziuodama verkiau.. Aisku, hormonai suveike, bet jei dar kada nors gyvenime teks gimdyti, net nesvarsciusi vaziuosiu tik i Trakus thumbup.gif


P.S. kai planavau gimdyma truko man info apie tuos remontus, galvojau kai nuvaziuosiu ten, butinai suzinosiu apie tai daugiau del busimu gimdyviu, bet nepykit, pagimdzius pasimirsta SM, prie kruties kniurksintis kudikelis apima visa pasauli...
Atsakyti
QUOTE(SviesatamsojE @ 2012 09 30, 13:27)

Štai keletas nuotraukėlių iš VIP platos:

http://public.fotki....my-first-album/



gimdžiau prieš 4,5 ir prieš 2,6 metų, gulėjau abu kart šitoj palatoj. Dabar nuotraukas pasižiūrėjau, tai tokia nuostalgija apėmė wub.gif
Atsakyti
Tik vakar grizau is sios ligonines...Pries 3 d. susilaukiau sunaus...Kaip ir ankstesnius du gimdymus , taip ir si vaziavau gimdyti nesitarus...Gimdymas ivyko 5 val. ryto, visas personalas dirbo prie manes puikiai, nusiskundimu neturiu niekam...Visi malonus, rupestingi...Po gimdymo simboliskai atsidekojom akuserei ir pagrindinei gyd.
Eilini karta esu dekinga visam ten dirbanciam personalui: nuo vyr. gyd. iki valytojos, nes ir jos labai malonios buvo biggrin.gif
Remontu dar ten nevyksta...Palatose nesalta, yra po radijatoriu elektrini pastatyta, tai galima kiek reikia sildytis...

Zodziu, rekomenduoju sia ligonine, kas iesko ramybes, ir malonaus pesonalo prieziuros, neziurit ar busi susitarus uz pinigus gimdyti ar ne ax.gif
Atsakyti
kaip su remontais dabar??? kas nors turi ziniu?
Atsakyti
Sveikos... nestuke.gif

Gal katra neseniai lankesi gimdyti Trakuose?... mirksiukas.gif Gal galit pasidalinti savo "ispudziais"- kaip ten kas, ka reik tureti su savimi?...
Nes ne uz ilgo ir man gresia ten lankytis - nenoriu prisideti bereikalingai daiktu.... blush2.gif
Atsakyti
Norėčiau sužinoti ar Trakų ligoninėj dirbančios gyd. dirba kažkur kitur? T.y. prižiūri nestuke.gif ? Ar tik priiminėja gimdymus ligoninėje?

Atsakyti
Per Kūčias pagimdžiau savo mažiuką Trakuose.
Kas liečia mamos rūbus, tai ligoninė duoda naktinius, chalatą. Reikia turėti savo tapkes (aš vežiausi crocsus ). Aišku vėliau aš persirengiau savais naktiniais, man taip buvo patogiau.
Kai gimė kūdikėlis, tai paprašė vyro, kad atneštų pampersą ir rūbelius leliukui aprengti.
Aišku reikia turėti įklotų po gimdymo, nors ten duoda tokias palas, bet su jom tikrai nėra patogu. Aš gulėjau mokamoj palatoj, tai įrankiai valgymui ir puodelis su lėkštute buvo. Taip pat palatoj yra telikas, virdulys. Labai patogu kad palatoj yra dušas ir wc. Nereikėjo niekur eiti pertoliausiai.
Net nežinau kas dar domina konkrečiau, jei ką tai galit parašyt į až mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš dar guliu Trakų ligoninėje ir pasakysiu, kad priežiūros klausimu tai viena geriausių ligoninių LT smile.gif
Aš čia gimdžiau savo pirmagimį (cezaris), ir dabar dukrytę (irgi cezaris). Tiek su pirmu tiek su antra teko pagulėti ir Antakalnį ir abu kartus pabėgusi iš ten gimdyti atvažiavau i Trakus.

man labai patiko vienos draugės komentaras palyginant Antakalnio klinikas ir Trakus: "ko tau reikia? viešbučio (išvaizdos) ar priežiūros?" thumbup.gif

Taigi del prieziuros:
realiai beveik nieko savo veztis nereikia (vaiko rubelius/pampersus, sau asmeniskai)

rubus, palutes, marliukus, vystykliukus duoda.
puodukus, saukstus, saukstelius, sakutes duoda.
Sikpopieriaus yra. Palatose popieriniu ranksluosciu ir skysto muilo yra.
Karsto vandens duoda, mikrobange pasinaudot gali. Saldytuvas yra koridoriuje.
WC jei ne VIP palatoje esi tai kai yra sunku (po operacijos pvz) atveza tau tokia kaip invalidu kedute- WC. Padarei reikalus, isstumei uz duru. ax.gif

Akušerės, seselės, sanitarės labai labai malonios ir paslaugios thumbup.gif

Vienas minusėlis atsiradęs po naujų metų- pasikeitė maitinimo sistema. Iki Naujako buvo vietinė virtuvė su tikrai labai geru maistu, ypač košėmis ir sriubomis thumbup.gif Dabar maistas vežamas iš Vilniaus, tai kartais reikia spręsti "o čia kas? ir iš ko tai pagaminta?" verysad.gif

Aš manau, kad kai čia bus padarytas remontas ir pilna renovacija, tai Trakų ligoninė taps rimta konkurente Baltijos Amerikos klinikai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Nes nemažai tų pačių gydytojų dirba ir ten ir čia smile.gif
Atsakyti
O kodėl Trakuose maistą veža iš Vilniaus, o ne vietoje gamina g.gif Man irgi maistas patiko, išskyrus košes, kurias per pusryčius duodavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(chriss @ 2013 01 05, 18:14)
O kodėl Trakuose maistą veža iš Vilniaus, o ne vietoje gamina  g.gif Man irgi maistas patiko, išskyrus košes, kurias per pusryčius duodavo  doh.gif


Pagal EU reikalavimus virtuvė turi atitikti EU reikalavimus o Trakų (kaip ir bet kokia "vietinė" virtuvė ko gero neatitinka, o remontuot nėr pinigų).

Vienžo vietinė virtuvė buvo ryškiai geresnė, nors turiu pastebėti, kad pastarasias dienas ir šita kažkaip bando gerintis ax.gif Ale vistiek košės ir sriubos čia yra nevartotinos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2013 01 06, 14:29)
Pagal EU reikalavimus virtuvė turi atitikti EU reikalavimus o Trakų (kaip ir bet kokia "vietinė" virtuvė ko gero neatitinka, o remontuot nėr pinigų).

Vienžo vietinė virtuvė buvo ryškiai geresnė, nors turiu pastebėti, kad pastarasias dienas ir šita kažkaip bando gerintis  ax.gif  Ale vistiek košės ir sriubos čia yra nevartotinos  doh.gif


Šit kaip, net nežinojau.
Pačiu laiku spėjau pagimdyti lotuliukas.gif
Atsakyti