Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (11 tema)

laba diena, as naujoke, greitai gymdysiu liko jau savaite,planuoju gymdyti trakuose,esu dar zalia norejau pasiklausti del genetinio tyrimo,kam jis daromas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Milana3 @ 2012 07 29, 12:37)
laba diena, as naujoke, greitai gymdysiu liko jau savaite,planuoju gymdyti trakuose,esu dar zalia norejau pasiklausti del genetinio tyrimo,kam jis daromas? blush2.gif

jus apie krauja is kulniuko? tai tam kad suzinoti ar vaikas neturi genetiniu susirgimu 4u.gif tiksliau tiria ar nera fenilketonurijos arba hipotireozės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airish: 30 liepos 2012 - 12:18
aciu 4u.gif
Atsakyti
nu nejaugi Trakuose niekas negimdo jau?
kaip ten su remontais reikalai? personalas pasikeite?

Atsakyti
Planuojamas remontas greitu laiku. Visą akušerijos skyrių žada perkelti iš 3 aukšto į 2 aukštą, kol suremontuos smile.gif
Papildyta:
QUOTE(gustika @ 2012 04 13, 11:57)
drinks_cheers.gif puikus pasirinkimas
as ir pas ja gimdziau


Puiki gydytoja, man atliko planinį cezarį. Nesigailiu dėl savo pasirinkimo smile.gif
Atsakyti
Idomu ir man kokia dabar ten padetis...Greitu laiku remontas, tai kada cia mazdaug...?Jei perkels i antra auksta, tai turbut atskiru palatu nebera ko tiketis. g.gif
Atsakyti
Labukas,
gal kuri mamytė gali man atsiūsti V. Variakojienės kontaktus į až.
Didelis ačiū iš anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skorpione @ 2012 09 12, 16:36)
Idomu ir man kokia dabar ten padetis...Greitu laiku remontas, tai kada cia mazdaug...?Jei perkels i antra auksta, tai turbut atskiru palatu nebera ko tiketis. g.gif


Padetis kuo puikiausia, kazkur vyksta remontas, bet girdisi tik kartais.
Gimdyviu labai mazai (bent jau praeita savaite). Personalas - NUOSTABUS, tiek daug demesio ir rupescio net nesitikejau. Zodziu, vaziuokit ir gimdykit;)
Atsakyti
QUOTE(godive @ 2012 09 25, 13:06)
Padetis kuo puikiausia, kazkur vyksta remontas, bet girdisi tik kartais.
Gimdyviu labai mazai (bent jau praeita savaite). Personalas - NUOSTABUS, tiek daug demesio ir rupescio net nesitikejau. Zodziu, vaziuokit ir gimdykit;)


Sakykite prasau, o kur dabar guli gimdyves, antram aukste? Tikriausiai jokios mokamos/vip palatos dabar nera, nesidomejote?
P.S. Sveikinu sulaukius vaikelio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mifike @ 2012 09 25, 15:26)
Sakykite prasau, o kur dabar guli gimdyves, antram aukste? Tikriausiai jokios mokamos/vip palatos dabar nera, nesidomejote?
P.S. Sveikinu sulaukius vaikelio  4u.gif


Visos gimdancios ir pagimdziusios randasi treciame aukste kaip ir buvo...Sake , kad lyg iki Naujuju niekur nesikraustys ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skorpione: 26 rugsėjo 2012 - 08:14
Sveikos 4u.gif



Aš pagimdžiau Trakuose liepos pabaigoje. Nors gimdymas ir trūko beveik parą ir buvo komplikuotas, beproto džiaugiuosi, kad gimdžiau Trakuose thumbup.gif Niekur kitur nebūčiau patyrusi, ką reiškia pačiai gimdyti, ką reiškia sąrėmiai ir t.t. Nors viskas galiausiai, po 18 valandų natūralaus gimdymo, baigėsi cezariu, džiaugiuosi beproto, kad personalas kankinosi su manimi ir stengėsi iš visų jėgų, kad pagimdyčiau natūraliai smile.gif
Personalas nuostabus!!! Gydytojai, slaugytės, akušerės tiesiog nuostabios!!
Gyvenome VIP palatoje, nors man tiko ir paparasta palata, bet vyras norėjo, kad jausčiausi geriau wub.gif Ir labai džiaugiuosi, kad jo paklausiau, nes po cezario būčiau nedaėjusi iki bendro tualeto ar dušo.. Ligoninėje gvenome 5 paras (nes tyrimai mano buvo nekokie), bet skyriaus vedėja buvo tokia nuostabi, kad mums nuolaidą padarė ir už palatą mokėjome tik 300 lt!!! Nors turėjome už papildomą parą mokėti po 50 lt.
Štai keletas nuotraukėlių iš VIP platos:

http://public.fotki....my-first-album/

Taigi beproto dėkoju Variakojienei už išgelbėti gimdą cezario metu (kuris taip pat buvo koplikuotas). Kaip ji pasakė, norėjome, kad turėtum dar vaikų, todėl ir dirbome 3 valandas. Beje vedėja buvo iškviesta savaitgalį, šeštadienio naktį.
Žodžiu likau labai labai patenkinta, nes turime nuostabų sūnų, sveiką, didelį, stiprų mažylį thumbup.gif

Be to buvome atsivežę kompiuerį, išsipirkome ZEBRA bevielį internetą, taip neprailgo laikas, šeimos galėjo Skype pamatyti mažylį, nes prašėme nieko nevažiuoti, buvo televizorius, kurį irgi puikiausiai naudojome thumbup.gif Taip pat, kadangi buvo labai karšta naudojom ir kondicionierių, nes visi palatoje buvome šlapi iš karščio.. Aišku naudojome su saiku, kad mažyliui nepakenktų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SviesatamsojE: 30 rugsėjo 2012 - 12:30
QUOTE(SviesatamsojE @ 2012 09 30, 12:27)
Taigi beproto dėkoju Variakojienei už išgelbėti gimdą cezario metu (kuris taip pat buvo koplikuotas). Kaip ji pasakė, norėjome, kad turėtum dar vaikų, todėl ir dirbome 3 valandas. Beje vedėja buvo iškviesta savaitgalį, šeštadienio naktį.
Žodžiu likau labai labai patenkinta, nes turime nuostabų sūnų, sveiką, didelį, stiprų mažylį  thumbup.gif




Sveikinu sulaukus sunelio 4u.gif

As su pirmu vaiku irgi kankinausi 14 val. doh.gif , bet personalo ir vyro deka iskentejau viska ir naturaliai susilaukiau sveikos saunios dukrytes....

Kai gimdziau antra karta - tai viskas truko taip trumpai bigsmile.gif , atvykau 6 val. o 8 val. jau supavau mazyle wub.gif ...Tai padrasinsiu, kad antri kartai buna lengvesni ir greitesni tongue.gif

Personalu abu kartus likau patenkinta thumbup.gif Aciu jiems.... 4u.gif

O palata tikrai labai sauni thumbup.gif As abu kartus buvau dvivieteje paprastoje - daznai vyras budavo su manimi, bet tik nenakvodavo...O ir budavau tik 2-3 paras...Tai kazkaip ir uztekdavo tos palatikes....Tik zinoma butu daug patogiau ,kad WC ar dusai butu kiekvienoje palatoje...Visgi po gimdymo reikia daug higienos... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skorpione: 01 spalio 2012 - 07:10