Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (11 tema)

QUOTE(SviesatamsojE @ 2012 05 22, 21:16)
Kiek žinau neleidžia pasirinkti.. Aš taip pat labai norėčiau tūpint gimdyti.. Dėja, tas bus neįmanoma..  verysad.gif

kokiu budu jus privers atsigult? rolleyes.gif prievarta nieks ant stalo neguldo ax.gif jei turit nora gimdyt klupedama, tupedama tai taip ir darykit.aisku ne kategoriskai rekdama ir reikalaudama savo teisiu tongue.gif , bet gimdyme JUS zinote geriau kaip Jums patogiau ir neikas negali priverst daryt tai ko Jus nenoresit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samadeva: 28 gegužės 2012 - 10:41
QUOTE(gulbinukas @ 2012 05 28, 10:35)
beje, mano atsiliepimai, kaip supratot, apie pacius GN patys puikiausi, apie Rogalski taip pat, ir dar noreciau paminet nuostabaus gerumo ir siltumo akusere Janina  wub.gif (nors per 3 dienas, kiek teko ten praeist, tai nesutikau nei vienos man nepatikusios, visos nuostabios...)



Aš irgi gimdžiau pas Janiną. Tikrai nuostabi akušerė smile.gif Tik gaila, kad nespėjau jai padėkoti - gimdžiau naktį, o ryte jos jau nebuvo, tai kažkaip jaučiuosi skolinga blush2.gif O dėl gydytojų, tai man irgi įdomu, kas Trakuose dar dirba, nes bent jau anksčiau nemažai atvažiuodavo iš Vilniaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(gulbinukas @ 2012 05 28, 10:35)
Ale va skaitau ir nervuojuos... Remontai kazkokie planuojami, bet kaip matau, nepasitvirtina ta info.. ir Rogalskis nebedirba? nu reiks jam paciam skamint, nes ir antraji kleckiuka, kaip ir pirmaji, noriu gimdyt su juo... susinervinsiu, jei jis jau ten nepriimines gimdymu...

Rogalskis tebedirba 4u.gif

QUOTE(Minjoni @ 2012 05 30, 20:24)
Aš irgi gimdžiau pas Janiną. Tikrai nuostabi akušerė smile.gif  Tik gaila, kad nespėjau jai padėkoti - gimdžiau naktį, o ryte jos jau nebuvo, tai kažkaip jaučiuosi skolinga blush2.gif O dėl gydytojų, tai man irgi įdomu, kas Trakuose dar dirba, nes bent jau anksčiau nemažai atvažiuodavo iš Vilniaus g.gif

Visas skyriaus branduolys yra tas pats, Pociūtė grįžo iš vaiko priežiūros atsotogų, dirba Streižienė, Rogalskis, Variakojienė, akušerės tos pačios, tik Pševluckienė(buv.) vaiko priežiūroje dar kol kas.

Nesibaiminkit, viskas ten puiku 4u.gif
Ir dėl remontų nesibaiminkit - nebus taip, kad uždarys skyrių... Atvažiuosit ir pagimdysit, niekas jūsų neišvarys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Minjoni @ 2012 05 30, 22:24)
Aš irgi gimdžiau pas Janiną. Tikrai nuostabi akušerė smile.gif  Tik gaila, kad nespėjau jai padėkoti - gimdžiau naktį, o ryte jos jau nebuvo, tai kažkaip jaučiuosi skolinga blush2.gif O dėl gydytojų, tai man irgi įdomu, kas Trakuose dar dirba, nes bent jau anksčiau nemažai atvažiuodavo iš Vilniaus g.gif


Kaip suprantu jeigu esi is kito miesto reik konkreciai tartis, ar galima pas juos gimdyti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krisiune @ 2012 06 04, 16:07)
Kaip suprantu jeigu esi is kito miesto reik konkreciai tartis, ar galima pas juos gimdyti? smile.gif

Nesuprantu kam tartis? Nuvažiavai ir gimdai, jie juk neišvarys... Nebent norit pas konkretų daktarą, tuomet reikia su juo tartis..
Prieš 2 metus greitoji nuvežė, pagimdžiau ir su niekuo nesitariau. Priėmė, ir net nekilo minčių, kad gali nepriimti. Gal būtų nepriėmė, jei matytų, kad veikla nevyksta ir nėra reikalo pasilikti ligoninėje.
Atsakyti
QUOTE(krisiune @ 2012 06 04, 15:07)
Kaip suprantu jeigu esi is kito miesto reik konkreciai tartis, ar galima pas juos gimdyti? smile.gif


Jei tiesiog nori gimdyti Trakuose, tai tartis nereikia - jie priima visas smile.gif
Prieš pora metų, kai gimdžiau, ta pati Janina sakė, kad nemažai atvažiuoja iš Vilniaus.
Aš abu kartus nesitariau ir sekėsi puikiai smile.gif Tikiuosi ir šį kartą taip bus.
Atsakyti
QUOTE(Vilmoshka @ 2012 06 01, 12:02)
Rogalskis tebedirba 4u.gif


Neklaidinkite, gyd. R.Rogalskis nebedirba Trakų GN ir gimdymų ten nebepriima.
Atsakyti
Gal zinot,kada Variakojiene atostogaus?
galit ir i a.z
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smulkmena @ 2012 06 17, 19:14)
Neklaidinkite, gyd. R.Rogalskis nebedirba Trakų GN ir gimdymų ten nebepriima.

Bent jau sausio mėn tikrai dirbo ir mano vaiko kortelėje parašyta, kad jis priėmė gimdymą.. Ką, bendrapavardis?
Atsakyti
QUOTE(vikondrija @ 2012 06 26, 14:02)
Bent jau sausio mėn tikrai dirbo ir mano vaiko kortelėje parašyta, kad jis priėmė gimdymą.. Ką, bendrapavardis?

sausi gal ir dirbo, bet dabar jau birzelis biggrin.gif per puse metu daug kas gali pasikeisti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikondrija @ 2012 06 26, 17:02)
Bent jau sausio mėn tikrai dirbo ir mano vaiko kortelėje parašyta, kad jis priėmė gimdymą.. Ką, bendrapavardis?


swoon.gif sausio mėnesį priėmė, o nuo pavasario pabaigos nebedirba.
Atsakyti
nu ka gi, ka tik grizau is Rogalskio, taigi simtaprocentine info: gimdymu jis nepriima verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti