Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (11 tema)

QUOTE(Minjoni @ 2012 05 14, 22:45)
Labai norėčiau gimdyti ir savo trečiąjį lelių Trakuose, tik va paskaičiau apie tą remontą ir sunerimau unsure.gif Nes gimdyti tai man birželio viduryje. Negi jie visai nepriimtų gimdymų g.gif O jei ir priimtų, tai kažin ar sąlygos būtų tiek pat geros... Nors man viskas beveik nesvarbu, kad tik tas pats personalas dirbtų. Labai tikiuosi, kad dar kuri nors gimdžiusi Trakuose parašys kokia ten situacija.


O ne paprasčiau pasiskambinti pasiklausti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2012 05 14, 22:56)
O ne paprasčiau pasiskambinti pasiklausti?  ax.gif

ax.gif arba imti ir nuvažiuoti pasikalbėti? Juk ne kasdien tenka gimdyti, tai toks vizitas priduotų aiškumo- na, jei jau remontas, tai gal kitam skyriuje įkurdins gimdyklą, gal apsidairysit, pasikalbėsit?
Forume juk gali tekti laukti tų atsiliepimų iki pat remonto pradžios, jei jis toks tikrai vyks (o reiktų, beje).
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2012 05 14, 21:56)
O ne paprasčiau pasiskambinti pasiklausti?  ax.gif


Pasiskambinau ir paklausiau tongue.gif Pasirodo, apie jokį remontą ten niekas negirdėjo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Minjoni @ 2012 05 15, 14:01)
Pasiskambinau ir paklausiau tongue.gif  Pasirodo, apie jokį remontą ten niekas negirdėjo lotuliukas.gif



Rimtai???????????????? Nu kaip faina!!!!!!!! Pradžiuginai mane kaip thumbup.gif 4u.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Minjoni @ 2012 05 15, 15:01)
Pasiskambinau ir paklausiau tongue.gif  Pasirodo, apie jokį remontą ten niekas negirdėjo lotuliukas.gif


biggrin.gif biggrin.gif
Tai lauksim tada rezultatų birželį mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilangella @ 2012 03 25, 22:53)
Personalo elgesys žeminantis ir nežmoniškas - priekaištai, aprėkimai, replikos, abejingumas, neprofesionalumas, akušerės nekompetencija, grėsmė mamos gyvybei,  verysad.gif  vaikelis su hematoma ant galvytės, jokios pagalbos.... burnos klijavimas su pleistru gimdyvei, kad ši nešauktų...  blink.gif ir t.t.
Moteris tikrai nėra nei kamprizinga, nei skandalinga, nei ieškanti priekabių, greičiau net atvirkščiai, mano akimis žiūrint galėtų labiau savo nuomonę reikšti...
Norisi tikėti, kad tiesiog labai labai nepasisekė...


dar nesu girdejusi tokios nesamones doh.gif

Atsakyti
QUOTE(TrioSSS @ 2012 05 16, 14:54)
dar nesu girdejusi tokios nesamones  doh.gif


Paryškinti žodžiai aiškiai pasako, apie šios istorijos "tikrumą" doh.gif Siaubas, kaip žmonės gali taip rašyti, taip išsigalvoti doh.gif
Atsakyti
Merginos, kas gimde Trakuose, ar yra galimybe gimdyti NEgulint, o pasirinkti poza? Ar naturaluas gimdymo propagavimas apsiriboja tik stengtis nenaudoti nuskausminamuju?
Atsakyti
QUOTE(Deimantuke* @ 2012 05 22, 18:56)
Merginos, kas gimde Trakuose, ar yra galimybe gimdyti NEgulint, o pasirinkti poza? Ar naturaluas gimdymo propagavimas apsiriboja tik stengtis nenaudoti nuskausminamuju?


Kiek žinau neleidžia pasirinkti.. Aš taip pat labai norėčiau tūpint gimdyti.. Dėja, tas bus neįmanoma.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimantuke* @ 2012 05 22, 19:56)
Merginos, kas gimde Trakuose, ar yra galimybe gimdyti NEgulint, o pasirinkti poza? Ar naturaluas gimdymo propagavimas apsiriboja tik stengtis nenaudoti nuskausminamuju?


Kalbat apie isstumima ar saremiavima?

Saremiaut galesit ir stovedama ir ant kamuolio ir tt
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2012 05 23, 16:37)
Kalbat apie isstumima ar saremiavima?

Saremiaut galesit ir stovedama ir ant kamuolio ir tt


Manau, kalba apie stūmimą...
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Gimdymas arteja, tai nusprendziau uzsukti pasiskaitineti cia, kadangi si leliuka, kaip ir pirmaji, ketinu gimdyt Trakuose. Is tikruju, tai manau, kad jeigu moteris antra karta planuoja gimdyt ten pat, vadinasi tie GN jai tiko ir patiko ir priekaistu jiems neturi...

Ale va skaitau ir nervuojuos... Remontai kazkokie planuojami, bet kaip matau, nepasitvirtina ta info.. ir Rogalskis nebedirba? nu reiks jam paciam skamint, nes ir antraji kleckiuka, kaip ir pirmaji, noriu gimdyt su juo... susinervinsiu, jei jis jau ten nepriimines gimdymu...

beje, mano atsiliepimai, kaip supratot, apie pacius GN patys puikiausi, apie Rogalski taip pat, ir dar noreciau paminet nuostabaus gerumo ir siltumo akusere Janina wub.gif (nors per 3 dienas, kiek teko ten praeist, tai nesutikau nei vienos man nepatikusios, visos nuostabios...)
Atsakyti