Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (11 tema)

QUOTE(vineypooh @ 2012 04 27, 19:50)
* atvykus pirmiausia klauso vaikučio tonų, apžiūri gimdyvę, pildo dokumetus.. paskui leidžia pasidėt daiktus palatoje, kurioje gulima po gimdymo.
* palatoje nėra virdulio, bet yra virtuvėlė, kurioje yra.
* maistas visoks, nepasakyčiau, kad labai skanu, bet gal visur ligoninėse panašu.. aš tarkim nelabai mėgstu košių, bet valgiau viską.. jei duoda ligoninėj, vadinas - sveika hihihi.gif
* duoda naktinius ir chalatą gimdymui.. naktinius po gimdymo, ir dar paskui pakeičia.


QUOTE(prieblanda @ 2012 04 27, 19:54)
Klizmą daro pagal pageidavimus wink.gif
Tualetinio popieriaus ten pakankamai. Ir šiaip labai švaru smile.gif
Mes vakare išvažiavom, tai jokių dovanų negavom, išskyrus sveiką dukrą hihihi.gif


Ojj kaip dėkoju Jums už atsakymus 4u.gif Beje kiek dienų Jus laikė?
Atsakyti
QUOTE(SviesatamsojE @ 2012 04 27, 21:04)
Ojj kaip dėkoju Jums už atsakymus  4u.gif Beje kiek dienų Jus laikė?

aš pagimdžiau penktadienį naktį, pirmadienį ryte išleido.
svarbu išbūt 48 val., nes tada ima kraujuką genetiniam tyrimui.
Atsakyti
QUOTE(SviesatamsojE @ 2012 04 27, 21:04)
Ojj kaip dėkoju Jums už atsakymus  4u.gif Beje kiek dienų Jus laikė?


Kadangi viskas buvo gerai, labiausiai mėgstu miegoti savo lovoj, tai mums uodegos degė ir išlėkėm po 48 val., t.y. pirmadienio vakarą blush2.gif
Atsakyti
sveikos esamos ir busimos mamytes 4u.gif
jei kuri turetu informacijos del tu remontu Traku gimdymo skyriuj(na iki kad ten uzsidarys,ir ar is viso uzsidarys,o gal tik perkels i kita auksta)pasidalinkite,buciau labai dekinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif
man gimdyti rugseji,ir idomu ar man tiketis is Traku ko nors,ar neverta.siaip labai noreciau ten gimdyti,nors ir sansu nelabai daug kad priims,kadangi pirmas buvo komplikuotas cezaris,ir is traku skubiai issiunte i Antakalni.bet visgi tikiuosi geriausio ir tikiuosi kad pavyktu susitarti del CP Trakuose.
Atsakyti
QUOTE(giegasim @ 2012 05 01, 14:30)
sveikos esamos ir busimos mamytes 4u.gif
jei kuri turetu informacijos del tu remontu Traku gimdymo skyriuj(na iki kad ten uzsidarys,ir ar is viso uzsidarys,o gal tik perkels i kita auksta)pasidalinkite,buciau labai dekinga 4u.gif  4u.gif  4u.gif
man gimdyti rugseji,ir idomu ar man tiketis is Traku ko nors,ar neverta.siaip labai noreciau ten gimdyti,nors ir  sansu nelabai daug kad priims,kadangi pirmas buvo komplikuotas cezaris,ir is traku skubiai issiunte i Antakalni.bet visgi tikiuosi geriausio ir tikiuosi kad pavyktu susitarti del CP Trakuose.


Sveika 4u.gif

Na man tas labai irgi aktualu, nes gimdysiu liepos pabaigoje. Tai jeigu kažkas turės daugiau info, būų labai puiku, jei pasidalintų ja 4u.gif

Beje giegasim , o tau pačiai reikėjo važiuoti iš Trakų į Antakalnį, ar vežė jau greitoji? Aš vat irgi bijau, kad nuvažiuosiu ir sakys negalim priimti, kažkas blogai.. Tai, kad spėti nuvažiuoti iki Vilniaus dar... g.gif Ar daug kam taip buvo su Trakais įdomu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(SviesatamsojE @ 2012 05 01, 15:01)
Sveika 4u.gif

Na man tas labai irgi aktualu, nes gimdysiu liepos pabaigoje. Tai jeigu kažkas turės daugiau info, būų labai puiku, jei pasidalintų ja  4u.gif

Beje giegasim , o tau pačiai reikėjo važiuoti iš Trakų į Antakalnį, ar vežė jau greitoji? Aš vat irgi bijau, kad nuvažiuosiu ir sakys negalim priimti, kažkas blogai.. Tai, kad spėti nuvažiuoti iki Vilniaus dar... g.gif  Ar daug kam taip buvo su Trakais įdomu... g.gif

mane jau i trakus nuvaziavus ir padarius tyrimus issiunte su greitaja i Antakalni,viskuo pasirupino Traku personalas,kuriam galiu pasakyt tik gerus zodzius? o is kur tu busi jei ne paslaptis?
Atsakyti
QUOTE(giegasim @ 2012 05 01, 15:04)
mane jau i trakus nuvaziavus ir padarius tyrimus issiunte su greitaja i Antakalni,viskuo pasirupino Traku personalas,kuriam galiu pasakyt tik gerus zodzius? o is kur tu busi jei ne paslaptis?


Aš iš Vilniaus ax.gif Pašilaičių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vineypooh @ 2012 04 27, 20:50)

* maistas visoks, nepasakyčiau, kad labai skanu, bet gal visur ligoninėse panašu.. aš tarkim nelabai mėgstu košių, bet valgiau viską.. jei duoda ligoninėj, vadinas - sveika hihihi.gif

* dovanėlę kūdikiui davė paleisdami namo. ten buvo pora sudocremo, johnson prausiklis ir kremukas.. čiulptukas, dar kažkas.. iš tiesų sudocremo mėginėlio su pirmu vaiku man užteko visam laikui..




Maistas ten tikrai geras thumbup.gif palyginus su VGN,tai kaip naminis beveik
O kudikelis gavo visa cemodana dovanu,pradedant kremais,baigiant buteliuku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2012 05 03, 10:40)
O kudikelis gavo visa cemodana dovanu,pradedant kremais,baigiant buteliuku ax.gif

pasiseke jums biggrin.gif mes nieko negavom, cia gal nuo budincio personalo priklauso g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airish: 03 gegužės 2012 - 12:51
QUOTE(airish @ 2012 05 03, 12:51)
pasiseke jums biggrin.gif mes nieko negavom, cia gal nuo budincio personalo priklauso g.gif


Arba kaip sakė kažkuri mamytė, nuo to, ar duodi kažką į kišenę, ar ne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SviesatamsojE @ 2012 05 03, 13:58)
Arba kaip sakė kažkuri mamytė, nuo to, ar duodi kažką į kišenę, ar  ne  ax.gif


mes niekam nieko nedavem, bet gavom dovanu smile.gif ir jas dave mums gal kita diena po gimdymo smile.gif
apie Trakus galeciau pasakyti tik daug teigiamu zodziu smile.gif Labiausiai dekinga gydytojai Streizienei smile.gif
Atsakyti
Labai norėčiau gimdyti ir savo trečiąjį lelių Trakuose, tik va paskaičiau apie tą remontą ir sunerimau unsure.gif Nes gimdyti tai man birželio viduryje. Negi jie visai nepriimtų gimdymų g.gif O jei ir priimtų, tai kažin ar sąlygos būtų tiek pat geros... Nors man viskas beveik nesvarbu, kad tik tas pats personalas dirbtų. Labai tikiuosi, kad dar kuri nors gimdžiusi Trakuose parašys kokia ten situacija.
Atsakyti