Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (11 tema)

QUOTE(vineypooh @ 2012 04 17, 10:25)
ačiū  4u.gif
kaip gera skaityti teigiamus atsiliepimus...  temukė aprimus, gimdžiusios nesidalina įspūdžiais.. artimiausiu metu lyg ir planuoju ten apsilankyti.. pasidalinsiu savais..  blush2.gif



tai ir as manau jau artimiausiu metu ten apsilankysiu, tik kelios savaites beliko mirksiukas.gif
Atsakyti
Rogalskis dirba, gimdziau pas ji sausio men., nebent po to išėjo smile.gif Viskas buvo gerai, susiuvo superiškai. Beje, saugokites akušeres Vydos, nes ji megsta neatsiklausus vaikus primaitint mišinukais. Ir šiaip keista moteriškė blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vikondrija @ 2012 04 18, 07:24)
Rogalskis dirba, gimdziau pas ji sausio men., nebent po to išėjo smile.gif Viskas buvo gerai, susiuvo superiškai. Beje, saugokites akušeres Vydos, nes ji megsta neatsiklausus vaikus primaitint mišinukais. Ir šiaip keista moteriškė blink.gif



blink.gif cia tai neblogai...o tai kaip ji taip gali? leliukas juk visa laika su mama buna. ar tiesiog ateina, issinesa vaikuti ir atnesa jau primaitinta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vikondrija @ 2012 04 18, 08:24)
Rogalskis dirba, gimdziau pas ji sausio men., nebent po to išėjo smile.gif Viskas buvo gerai, susiuvo superiškai. Beje, saugokites akušeres Vydos, nes ji megsta neatsiklausus vaikus primaitint mišinukais. Ir šiaip keista moteriškė blink.gif



Na nežinau, man ji kaip tik labai jau naturalistė atrodo. man net knygą atsišviesti davė apie maitinimą ktūtimi. Pastoviai į galvą kalė, kaip svarbu maitinti pačiai...
Atsakyti
QUOTE(jolanto0526 @ 2012 04 17, 21:50)
tai ir as manau jau artimiausiu metu ten apsilankysiu, tik kelios savaites beliko  mirksiukas.gif


vinyooch, jolanto, kada jums didzioji diena nusimato? Man geguzes 23, bet jei bus CP, tai greiciausiai anksciau darys..
Atsakyti
Mums buvo taip, kai teko išvažiuot ir turėjo imti kraujo iš kulniuko, kažkas gimdė ir Vyda neleido eiti kartu. Aš jau laukiau vaiko krūtį pasiruošus, o ji ateina ir sako: "jis dabar tikrai nevalgys, nes aš jam sugirdžiau gliukozės, labai godžiai suvalgė"... Neturėjau žodžių..O prieš tai atėjus sakė, kad nėra blogai arbatytės ir vandenukas, net mišinukas, nes "juk pienuko jis tik atsigeria"... Bet ta gliukozė vaikui tai mane pritrenkė, važiavau namo baisiai supykusi, nes po jos vaikas kelias val nenorėjo žįsti.
Atsakyti
QUOTE(Veja234 @ 2012 04 18, 19:48)
vinyooch, jolanto, kada jums didzioji diena nusimato? Man geguzes 23, bet jei bus CP, tai greiciausiai anksciau darys..



man terminas geguzes 1 d biggrin.gif bet kol kas jokius paruosiamuju saremiu nejauciu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(vikondrija @ 2012 04 18, 19:53)
Mums buvo taip, kai teko išvažiuot ir turėjo imti kraujo iš kulniuko, kažkas gimdė  ir Vyda neleido eiti kartu. Aš jau laukiau vaiko krūtį pasiruošus, o ji ateina ir sako: "jis dabar tikrai nevalgys, nes aš jam  sugirdžiau gliukozės, labai godžiai suvalgė"... Neturėjau žodžių..O prieš tai atėjus sakė, kad nėra blogai arbatytės ir vandenukas, net mišinukas, nes "juk pienuko jis tik atsigeria"... Bet ta gliukozė vaikui tai mane pritrenkė, važiavau namo baisiai supykusi, nes po jos vaikas kelias val nenorėjo žįsti.



pienuko tik atsigeria??? blink.gif na neblogas mastymas...
Atsakyti

pienuko tik atsigeria??? blink.gif na neblogas mastymas...
Na, ji vienintelė iš akušerių taip neatsakingai kalbėjo ir pasielgė, kitoms tik didelis AČIŪ.
Atsakyti
QUOTE(Veja234 @ 2012 04 18, 20:48)
vinyooch, jolanto, kada jums didzioji diena nusimato? Man geguzes 23, bet jei bus CP, tai greiciausiai anksciau darys..

mano mėnesiuku anksčiau mirksiukas.gif
bet kol kas irgi jokių sąrėmių..
Atsakyti
QUOTE(vineypooh @ 2012 04 20, 09:16)
mano mėnesiuku anksčiau  mirksiukas.gif
bet kol kas irgi jokių sąrėmių..


Na, tai sekmes sulaukiant saremiu ir kuo lengvesnio gimdymo! smile.gif Labai lauksiu pasakojimo, kaip viskas praejo.
Atsakyti
QUOTE(vineypooh @ 2012 04 20, 08:16)
mano mėnesiuku anksčiau  mirksiukas.gif
bet kol kas irgi jokių sąrėmių..



o kada tau terminas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vineypooh @ 2012 04 15, 13:26)
rogalskis nebedirba.. o kas turit atsiliepimų apie venckienę? negirdėta gydytoja..  ax.gif


gal ir gerai g.gif daktaras kuris nesugeba skirti normalaus nestumo nuo nesivystancio doh.gif

QUOTE(vikondrija @ 2012 04 18, 06:24)
Viskas buvo gerai, susiuvo superiškai. Beje, saugokites akušeres Vydos, nes ji megsta neatsiklausus vaikus primaitint mišinukais. Ir šiaip keista moteriškė blink.gif

teko su ja susidurti biggrin.gif tikrai keista moteriske, megeja kalbeti nesamones, baisiai sukritikavo musu isrinkta varda dukrytei doh.gif
Atsakyti