Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (11 tema)

QUOTE(Vilangella @ 2012 03 25, 23:53)
...Važiavo nesitarus. Personalo elgesys žeminantis ir nežmoniškas - priekaištai, aprėkimai, replikos, abejingumas, neprofesionalumas, akušerės nekompetencija, grėsmė mamos gyvybei,  verysad.gif  vaikelis su hematoma ant galvytės, jokios pagalbos.... burnos klijavimas su pleistru gimdyvei, kad ši nešauktų...  blink.gif ir t.t.
Moteris tikrai nėra nei kamprizinga, nei skandalinga, nei ieškanti priekabių, greičiau net atvirkščiai, mano akimis žiūrint galėtų labiau savo nuomonę reikšti...
...

Labas rytas
Manęs neįtikino jūsų draugės patirtis. Nepatikimai skamba "mano draugės" - informacija iš kitų lūpų.
Išsamiai - kokios replikos, kodėl neprofesionali akušerė? Gimsta kas antras, kas trečias vaikas su kraujosruva ant galvos. Kiek teko domėtis, kraujosruva priklauso ir nuo individualių žmogaus kraujagyslių trapumo. Pleistras, kiek žinau, garso nemažina. Nebent kaištis į burną. Ir dar.. ko ten taip reikėjo rėkti??
Atsakyti
Įmanoma, bet ne Trakuose schmoll.gif
Atsakyti
.... sėdžiu ir svarstau, jeigu iš tiesų būtų tokia situacija, kaip Villangelos aprašyta, kaip elgčiausi aš g.gif

Visu pirma, tai vyras neleistų, kad mane ten kas kankintų ir lipniom juostom burną lipdytų smile.gif . O šiaip tai turbūt kviesčiau kokią policiją ar dar kokias instancijas, nes pagal aprašą, tai atrodo, kad žmogų kankino ...

Na aš pati 3 kartus Trakuose gimdžiaui ir nei iš tolo aprašyta situacija netiktų mano gimdymams. Aš tik gerai galiu atsiliepti apie šiuos gimdymo namus.
Atsakyti
Noriu pasidalinti savo ispudziais is Traku. Ka tik gimdziau ten antra karta, pas gyd. Digriene, ir esu labai patenkinta savo pasirinkimu. Noriu labai padekoti visam skyriaus personalui, o ypatingai akuserei Kristinai Gorelysevai uz pagalba, patarimus ir nuosirduma. Jei dar karta gimdysiu, tai tik ten. Aciu!

Beje, pirma vaika gimdziau pas gyd. Streiziene - puiki gydytoja!

P.S. Abu kartus vaziavau nesitarusi.
Atsakyti
Aš pas Digrienę 3 leliuką gimdžiau. Man ji irgi visai nieko pasirodė. Šypsenom nesisvaido, bet aiškiai pasako, kada ir ką daryti, kaip daryti. Mano vyrui pasirodė ji šaltoka (sakė, kad tokia "tamsta mokytoja"), bet man tai neužkliuvo. Kažkaip man tarp sarėmių anekdotų nebesinorėjo biggrin.gif . O vyras tai aišku, gal ir būtų paklausęs, ne jam juk gimdyti reikėjo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2012 03 26, 13:34)
Aš pas Digrienę 3 leliuką gimdžiau. Man ji irgi visai nieko pasirodė. Šypsenom nesisvaido, bet aiškiai pasako, kada ir ką daryti, kaip daryti. Mano vyrui pasirodė ji šaltoka (sakė, kad tokia "tamsta mokytoja"), bet man tai neužkliuvo. Kažkaip man tarp sarėmių anekdotų nebesinorėjo  biggrin.gif . O vyras tai aišku, gal ir būtų paklausęs, ne jam juk gimdyti reikėjo  biggrin.gif


Sutinku, kad atrodo saltoka, bet man tiko. Savo darba ji atliko, manau, gerai, o tai yra svarbiausia drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Jasper @ 2012 03 26, 07:58)
Labas rytas
Manęs neįtikino jūsų draugės patirtis. Nepatikimai skamba "mano draugės" - informacija iš kitų lūpų.
Išsamiai - kokios replikos, kodėl neprofesionali akušerė? Gimsta kas antras, kas trečias vaikas su kraujosruva ant galvos. Kiek teko domėtis, kraujosruva priklauso ir nuo individualių žmogaus kraujagyslių trapumo. Pleistras, kiek žinau, garso nemažina. Nebent kaištis į burną. Ir dar.. ko ten taip reikėjo rėkti??


Atleiskit, Jasper, net nesiruošiu ir nematau prasmės Jūsų įtikinėti. O pasakymas "ko ten taip reikėjo rėkti??" tai blink.gif

Papildyta:
QUOTE(jurgvita @ 2012 03 26, 11:41)
Įmanoma, bet ne Trakuose schmoll.gif


Visos šimtaprocentinės garantijos kelia abejonių....
Beja, tikrai turių artimų žmonių, kurie tik geriausiai atsiliepia apie Trakų gimdykla ir aš jais tikiu. Bet pasikartosiu, būna "ne tų dienų" ir kitokių nesėkmių... Moterys, tiesiog priimkim informaciją, o ne pulkim įrodynėti, kad tik balta yra... Būna ir pilka ir juoda....
Beja, kai pasikeitė pamaina, tai draugė sakė, kad ir gydytojai ir personalas labai labai thumbup.gif
Visoms sėkmės stebukliukų belaukiant 4u.gif
Atsakyti
O, smagu, kad yra ir daugiau pas Digrienę gimdžiusių, aš irgi pas ją sėkmingai šitą darbą nudirbau hihihi.gif Seilėjimasis jai tikrai nebūdingas, man patiko, kad tiksli, dalykiška, aiškiai viską pasako, kai tik atvažiavau išsiaiškino, kokius kursus lankiau, ką žinau, tai man jos "tamstos mokytojos" pusė liko nepažinta biggrin.gif

Vilangella, o gal galima pavardes tų gydytojų, kurie taip šauniai pasižymėjo?
Atsakyti
QUOTE(Vilangella @ 2012 03 26, 15:31)
Visos šimtaprocentinės garantijos kelia abejonių....
Beja, tikrai turių artimų žmonių, kurie tik geriausiai atsiliepia apie Trakų gimdykla ir aš jais tikiu. Bet pasikartosiu, būna "ne tų dienų" ir kitokių nesėkmių... Moterys, tiesiog priimkim informaciją, o ne pulkim įrodynėti, kad tik balta yra... Būna ir pilka ir juoda....
Beja, kai pasikeitė pamaina, tai draugė sakė, kad ir gydytojai ir personalas labai labai  thumbup.gif
Visoms sėkmės stebukliukų belaukiant  4u.gif


Už informaciją aišku dėkui, bet jeigu kalbėtumėte savo vardu ir pateiktumėte konkrečias pavardes, tuomet ši informacija būtų naudinga.. o dabar iš tiesų skamba.. švelniai tariant abejotinai.. g.gif

Aš gimdžiau trakuose ir likau patenkinta tiek savo gimdymu, tiek personalu.

Aišku visos moterys skirtingos, gimdymai skirtingi, skirtingai toleruojam skausmą.. vienai gimdymas vieni niekai, kitai gal rakštis piršte tragedija.. kai gimdžiau, kitoje gimdykloje gimdė moteris, kuri anot gydytojų jau daugiau kaip kelios valandos rėkė "negaliu".. (jos rėkimas ir mane labai trikdė), bet aš sutikau su gydytojų komentaru, kad jėgų rėkt tai užtenka, reiškias jų užtektų ir pagimdyt.. aš už vieną riksmą stūmimo metu gavau pastabą, kad veltui išeikvojau jėgas, ir tikrai uždarius burną ir nukreipus jėgas ir energiją tinkama linkme po kito sąrėmio jau džiaugiaus leliuku..
Atsakyti
pasiilgau Trakų... 4u.gif
(gal žinot, ar akušerė Jūratė Krikštopaitienė ten dar dirba?)
Atsakyti
QUOTE(neyartha @ 2012 04 01, 19:25)
pasiilgau Trakų...  4u.gif
(gal žinot, ar akušerė Jūratė Krikštopaitienė ten dar dirba?)

Dirba 4u.gif Padėjo ir man susilaukt kūdikėlio smile.gif Tikrai gera akušerė
Atsakyti
QUOTE(vikondrija @ 2012 04 01, 20:38)
Dirba  4u.gif Padėjo ir man susilaukt kūdikėlio smile.gif Tikrai gera akušerė


ačiū smile.gif man irgi labai patiko... ir psichologiškai labai padėjo, nekalbant apie visa kita smile.gif
Atsakyti