Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (11 tema)

Nu brangios, mamytės, baikit su tais Trakais. Ten priėmime net ekoskopo elementariausio neturi, nesugebėjio pažiūrėti ar placenta neatsisikyrinėja (kraujavo). Įtariu, kad su aparatūra ten tragiškas reikalas, o kaip prieš tai buvo minėta, Trakai antro lygio ligoninė. Trakiškiai juokiasi iš vilniečiu, kad į tą provinciją lendam, turėdami tokias klinikas kaip Antakalnis ar Vilniaus gimdymo namai.
Atsakyti
Na nezinau,as pries pora savaiciu buvau nuvaziauvus i Trakus,nes buvo skausmai pilvo apacioja. Tai ir tonusus paklause ir ehoskopa dare(nors tai buvo apie 21val). Labai greitai viska patikrino ir ne minutei nebuvo palikes viena. Dar ir valanda po visko ramindavo kad viskas gerai. Tai mano nuomone apie Trakus labai gera. Ir personalas labai malonus smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes:) gimdziusios Trakuose mirksiukas.gif ketinancios ta daryti nestuke.gif ir kritikuojancios (nors nezinau ar pelnytai) g.gif

Mes susilaukem antrojo sunaus Trakuose, noriu pasakyti, kad mums ten viskas buvo labai labai gerai thumbup.gif jautemes saugiai, buvom apsupti gydytojos Editos Venckienės ir akuserytes Romos demesiu, prieziura ir viskuo kuo tik imanoma smile.gif Dar dabar asaroju apie jas prisimindama wub.gif turiu su kuo palygint, pirmaji gimdziau KMUK, tai nei gydytojos bruozu neprisimenu, nei vardo, net nezinau kas ten prie manes buvo, nes tokiam konvejeri nesu buvus schmoll.gif galiausiai net ir is medicinines puses buvo zymiai prasciau.

Atsakyti
Turiu toki klausima 4u.gif ,kiek zmoniu dalivauja gymdime(turiu omeni:daktare,akusere,valytoja ir tt)?
Atsakyti
QUOTE(dinusia89 @ 2012 02 03, 20:11)
Turiu toki klausima 4u.gif ,kiek zmoniu dalivauja gymdime(turiu omeni:daktare,akusere,valytoja ir tt)?


Nu tai ka isvardinot, kai prasideda gimdymas, tada ateina daugiau, bet kas ten tai nebuvo laiko paklaust biggrin.gif vaikeliui gimus atejo sesele, kuri ji tvarke, jeigu yra reikalas ateina anesteziologe, va tiek prisimenu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dinusia89 @ 2012 02 03, 20:11)
Turiu toki klausima 4u.gif ,kiek zmoniu dalivauja gymdime(turiu omeni:daktare,akusere,valytoja ir tt)?


Pas mane tik tiek ir tebuvo: 3 žmonės iš ligoninės personalo ir mano vyras. Daugiau sunkiai būtų tilpę, nes mažojoj gimdykloj buvau.
Atsakyti
QUOTE(Asta2011 @ 2012 02 03, 18:24)
Nu brangios, mamytės, baikit su tais Trakais. Ten priėmime net ekoskopo elementariausio neturi, nesugebėjio pažiūrėti ar  placenta neatsisikyrinėja (kraujavo). Įtariu, kad su aparatūra ten tragiškas reikalas, o kaip prieš tai buvo minėta, Trakai antro lygio ligoninė. Trakiškiai juokiasi iš vilniečiu, kad į tą  provinciją lendam, turėdami tokias klinikas kaip Antakalnis ar Vilniaus gimdymo namai.


Na ka jus kalbat, turi tikrai turi ir netgi nujasnį, tikrai ne ta senovinį
Atsakyti

Nebuvo ten nieko tam priėmine aš į Trakus papuoliais 2011 11 mėn. Kraujuoju, o jos negali pažiūrėt ar su placenta viskas gerai, susisiekiai su savo ginekologe telefonu, o prėmusi gydytoja dar klausė, gal kartais mano ginekologė pamena kurioje vietoje placenta prisikabinusi pas mane. Toniukus taip paklausė šitas aparatas tikrai buvo.

QUOTE(Karina123 @ 2012 02 07, 11:26)
Na ka jus kalbat, turi tikrai turi ir netgi nujasnį, tikrai ne ta senovinį

Atsakyti
QUOTE(Asta2011 @ 2012 02 08, 09:04)
Nebuvo ten nieko tam priėmine aš į Trakus papuoliais 2011 11 mėn.  Kraujuoju, o jos negali pažiūrėt ar su placenta viskas gerai, susisiekiai su savo ginekologe telefonu, o prėmusi gydytoja dar klausė, gal kartais mano ginekologė pamena kurioje vietoje placenta prisikabinusi pas mane. Toniukus taip paklausė šitas aparatas tikrai buvo.

Brangioji, tonus klauso 3 aukšte, akušeriniame sk., o echoskopuoja aukštu žemiau
Atsakyti
QUOTE(Asta2011 @ 2012 02 03, 18:24)
Nu brangios, mamytės, baikit su tais Trakais. Ten priėmime net ekoskopo elementariausio neturi, nesugebėjio pažiūrėti ar  placenta neatsisikyrinėja (kraujavo). Įtariu, kad su aparatūra ten tragiškas reikalas, o kaip prieš tai buvo minėta, Trakai antro lygio ligoninė. Trakiškiai juokiasi iš vilniečiu, kad į tą  provinciją lendam, turėdami tokias klinikas kaip Antakalnis ar Vilniaus gimdymo namai.


Echo tikrai yra antrame aukste
o daug trakiskiu pazistat? ax.gif ax.gif
nes pacios trakiskes Trakuos gimdo,jei gimdymas be komplikaciju


QUOTE(vikondrija @ 2012 02 08, 13:03)
Brangioji, tonus klauso 3 aukšte, akušeriniame sk., o echoskopuoja aukštu žemiau


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2012 02 08, 14:28)
Echo tikrai yra antrame aukste
o daug trakiskiu pazistat? ax.gif  ax.gif
nes pacios trakiskes Trakuos gimdo,jei gimdymas be komplikaciju
drinks_cheers.gif


I as Trakuose gimdžiau... nesiskundžiu, bet antrojo i Antakalni nuvaziavau, ten nors ir konvejeris, bet pajutau profesionalų požiūrį ir į motiną ir į vaiką. Trečio neplanuojų, bet jai teks geranoriškai Trakų nesirinksiu... daug visokių siusiu musiu... o tolko mažai... man žemą, jai ateina seselės į palatą ir verkšlena kad jos vos ne minimumą uždirba, o kas man, pasirinkai tokią profesiją tai ir dirbk už tiek kiek priklauso... man irgi niekas į kišenę pinigų nebarsto, nei už vieną vaiką nemokėjau... epidurą vilniuje turėjau, tai lyg nepatenkintas anesteziologas buvo, bet vis tiek nieko negavo... negalima duot ten kur nereikia...
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2012 02 08, 14:28)
Echo tikrai yra antrame aukste
o daug trakiskiu pazistat? ax.gif  ax.gif
nes pacios trakiskes Trakuos gimdo,jei gimdymas be komplikaciju
drinks_cheers.gif

aš iš Trakų, du vaikus ten pagimdžiau, thumbup.gif preižiūra super
Atsakyti