Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (11 tema)

QUOTE(Asta2011 @ 2011 12 07, 15:53)
Sveiki

Aš naujokė prisijungiau,nes noriu pasidalinti savo įspūdžiais apie Trakus, gal kam bus naudinga.
.
Žodžiu, susitariau su gydytoja Meškaite, ji Vilniuje turi savo privatu ginekologinį kabinetą, dėl cezario Trakuose, nes labai suplyštu per gimdymus, po antro vaiko net kraują pylė, nes kol siuvo kažkaip labai nukraujavau (laukėmės trečio vaikelio). Tačiau, planuotos datos nesulaukiau, gimdymas prasidėjo anksčiau. Paskambinau gyd. Meškaitei, pasakiau, kad man sąrėmiai, ji važiuoti tą vakarą (buvo apie 11 val.) negali, pranešė gydytojai Variakojienei, patikino, kad jos taip dirba jau daug metų, t.y. keisdamos viena kitą, esant reikalui. Mes per tą laiką jau nuvykom į Trakus, bet gydytoja Variakojienė pasirodo taip pat nenusiteikusi važiuoti, o kažkokią budinčią gydytoją telefonu konsultuoja kaip elgtis, nes man prasidėjo nedidelis kraujavimas.

Mes su vyru labai nustebom, kad tie Trakai taip giriami, jau vos įėjus pro duris pasidarė nesaugu, lenda kažkokios pensininkės apsimiegoję iš pakampių kaip pelės, priėmime aparatūros beveik jokios, pasišviečia su staline lempa. Tas mano pakraujavimas labai išgąsdino budinčią gydytoją, ji iškvietė greitąją ir išsiuntė į Antakalnio klinikas, kuo aš labai apsidžiaugiau. Pasivažinėjom trupučiuką, bet pats gimdymas praėjo sklandžiai, nedarė Antakalnyje jokio cezario, bet kažkaip pasisekė ir nesuplyšti stipriai.

Jeigu dabar reikėtų rinktis kur gimdyti, tai jokiu būdu ne į Trakus.


Džiugu, jog pabaigoje visgi viskas išsisprendė gerai ir nesvarbu kur pagimdėte, bet džiaugiatės savo stebuklu.

Dėl Jūsų išvežimo į Vilnių - kadangi tai Jums jau trečias vaikelis, tai esate patyrusi ir turėtumėte žinoti, kad bet koks kraujavimas nėštumo metu yra nenormalus dalykas. Nėštumo metu moteris neturėtų nei kraujuoti, nei teplioti. Kartais tokie patepliojimai nieko blogo nereiškia, tačiau kartais gali turėti labai skaudžių pasekmių. Trakai yra antro lygio ligoninė, jie neturi specialios sudėtingos aparatūros, kurios prireiktų, jeigu būtų sudėtingos komplikacijos, todėl visais atvejais, jeigu yra įtarimai kažkokie, tai gimdyvė vežava į Antakalnio klinikas. taigi ir šiuo atveju, kadangi kraujavote, tai pasielgta teisingai - iškviesta greitoji ir pervežta gimdyvė. Džiugu, jog tas pakraujavimas toks nereikšmingas buvo ir viskas pavyko puikiai. Įsivaizduokite scenarijų, jog pakraujavimas yra dėl kažkokių rimtų priežasčių, tačiau Trakų medikai į tai nesureaguoja, pasilieka gimdyvę Trakuose, gimdymas komplikuojasi ir atsitinka kažkas baisaus... gal net vaikelio netektis. Kas tada??? tada tai jau visa žiniasklaidsa būtų sukelta ant kojų, o Jus rašytumėte ne apie tai, kad "apsimiegojęs" personalas išsiuntė į Vilnių, o kad personalas neprofesionalus, neįvertino situacijos ir dėl to atsitiko baisi nelaimė...
Atsakyti
na įkišiu ir aš savo trigrašį.. smile.gif
aš tai tik teigiamai galiu pasisakyt apie Trakus, antrą tikrai gimdysiu tik ten... nežinau, gal man taip gerai buvo, nes su daktaru tariausi, bet... nu gera ten tikrai wink.gif ir gimdyt padėjo, ir žindyt pamokė, ir rūpestingai prižiūrėjo...
mes irgi atvažiavom naktį 5val, pagimdėm 14val. kažkaip ir nesitikėjau, kad naktį mane sutiks su fejerverkais, labai normaliai reagavau į mieguistas darbininkėles ax.gif
o jau akušerių nerealumas neišpasakytas.. nu nei viena, kurią susitikom per tas 3 dienas, kol ten buvom, nebuvo grubi, ar nemaloni...
Atsakyti
QUOTE(pupsė* @ 2011 12 29, 21:40)
na įkišiu ir aš savo trigrašį.. smile.gif
aš tai tik teigiamai galiu pasisakyt apie Trakus, antrą tikrai gimdysiu tik ten... nežinau, gal man taip gerai buvo, nes su daktaru tariausi, bet... nu gera ten tikrai wink.gif ir gimdyt padėjo, ir žindyt pamokė, ir rūpestingai prižiūrėjo...
mes irgi atvažiavom naktį 5val, pagimdėm 14val. kažkaip ir nesitikėjau, kad naktį mane sutiks su fejerverkais, labai normaliai reagavau į mieguistas darbininkėles  ax.gif
o jau akušerių nerealumas neišpasakytas.. nu nei viena, kurią susitikom per tas 3 dienas, kol ten buvom, nebuvo grubi, ar nemaloni...



Na nuomonių visokių bus. taip ir turi būti. Vieniems gali patikti, kitiems nepatikti. Gerai, kad rašo visi 4u.gif .

Dėl mieguistumo, tai ... na, o ką joms veikti, jeigu niekas naktį negimdo, visos mamos su vaikais miega blush2.gif ? Na ir personalas snūduriuoja... man čia visai normalu atrodo, bet kitiems gali atrodyti ir kitaip....

Aš Trakuose gimdžiau 3 vaikus... Auginu 2.... Pirmą kartą gimdžiau susitarusi, antrą ir trečią vaikus gimdžiau nesitarus. Jeigu atsitiktų taip, kad vėl reikėtų važiuoti - važiuočiau drąsiai ten.
Atsakyti
Aš taip pat esu laiminga , kad buvau išsiųsta į Antakalnį ir kad viskas išties baigėsi laimingai. Esu labai dėkinga jūsų (pagal pasisakymą spėju kad dirbat Trakų ligoninėje) apsimiegojusiam personalui, kad būtent tai pasielgė, bet gydytojos Meškaitės neatsakingumo turbūt paneigti nepavyks, ji pažadėjo atvykti priimti gimdymą , manau, puikiai suprasdama, kad jis prasidės nebūtinai tada kai jai bus patogu. Nereikėtų žadėti, jei negali užtikrinti paslaugų patikimumo, gimdyvė ne kruopų maišas, kuri gali numesti kitai dienai, lai paguli palaukia. Kas galėjo blogo atsitikti postringauti neverta, pradžiai reiktų žinoti, kad atsakingai elgtis verta ne vien tik baiminantis žiniasklaidos, bet ir gerbiant save bei pacientus.
Atsakyti
QUOTE(Asta2011 @ 2011 12 30, 20:14)
Aš taip pat esu laiminga , kad buvau išsiųsta į Antakalnį ir kad viskas išties baigėsi laimingai. Esu labai dėkinga jūsų (pagal pasisakymą spėju kad dirbat Trakų ligoninėje) apsimiegojusiam personalui, kad būtent tai pasielgė, bet gydytojos Meškaitės neatsakingumo turbūt paneigti nepavyks, ji pažadėjo atvykti priimti gimdymą , manau, puikiai suprasdama, kad jis prasidės nebūtinai tada kai jai bus patogu. Nereikėtų žadėti, jei negali užtikrinti paslaugų patikimumo, gimdyvė ne kruopų maišas, kuri gali numesti kitai dienai, lai paguli palaukia. Kas galėjo blogo atsitikti postringauti neverta, pradžiai reiktų žinoti, kad atsakingai elgtis verta ne vien tik baiminantis žiniasklaidos, bet ir gerbiant save bei pacientus.



Spėju, kad čia apie mane kalbat. Aš tikrai nedirbu nei šioje, nei kokioje kitoje ligoninėje ir jokiais asmeniniais ryšiais su ligonine nesu susijusi mirksiukas.gif .

Dėl susitarimo su gydytoja. Čia aš jums kaip ir pritariu, kad jeigu pažadėjo, tai turi susitarima vykdyti. Bent jau aš irgi būčiau nepatenkinta, jeigu gydytoja neatvažiuotų.

Tik aš pati turėjiau karčių pamokų, kurios parodė, kad jokie susitarimai ir sumokėti pinigai dar nereiškia, kad gydytojas profesionalesnis yra. Jog už pinigus daugiau šypsosi ir pasiūlo kavos, tai faktas, bet kita... Antrojo nėštumo metu lankiausi nepigiame centre. Nemažai pinigų ten palikau, o gydytoja nematė dalyko, kuri, kaip išsiaiškinau, privalėjo matyti... tai mūsų šeimai kainavo labai daug verysad.gif ... Bet viskas praeityje, nors toji praeitis vis grįžta su didele jėga...


Mamytės, su artėjančiais Naujais metais visas 4u.gif . Būkite laimingos glausdamos savo mažus stebukliukus wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2011 12 30, 20:11)
Spėju, kad čia apie mane kalbat. Aš tikrai nedirbu nei šioje, nei kokioje kitoje ligoninėje ir jokiais asmeniniais ryšiais su ligonine nesu susijusi  mirksiukas.gif .

Dėl susitarimo su gydytoja. Čia aš jums kaip ir pritariu, kad jeigu pažadėjo, tai turi susitarima vykdyti. Bent jau aš irgi būčiau nepatenkinta, jeigu gydytoja neatvažiuotų.

Tik aš pati turėjiau karčių pamokų, kurios parodė, kad jokie susitarimai ir sumokėti pinigai dar nereiškia, kad gydytojas profesionalesnis yra. Jog už pinigus daugiau šypsosi ir pasiūlo kavos, tai faktas, bet kita... Antrojo nėštumo metu lankiausi nepigiame centre. Nemažai pinigų ten palikau, o gydytoja nematė dalyko, kuri, kaip išsiaiškinau, privalėjo matyti... tai mūsų šeimai kainavo labai daug  verysad.gif ... Bet viskas praeityje, nors toji praeitis vis grįžta su didele jėga...
Mamytės, su artėjančiais Naujais metais visas  4u.gif . Būkite laimingos glausdamos savo mažus stebukliukus  wub.gif .



Jo iš tikro apie jus kalbėjau, bet kaip, minėjau, esu naujokė tad dar neįsisavinau visų bendravimo puslapyje niuansų. Dovanokit, jei nebuvau labai subtili, tiesiog, dabar rašinėjant internete, kai viskas jau praėjo, atrodo nieko čia baisaus, bet tuo metu, kai nuvykom į tą Trakų ligoninę tikrai nebuvo viskas taip paprasta. O labiausiai gaila, kad tikrai nemaži pinigai atgula į kai kurių gydytojų Lietuvoje kišenes,atrodo konkurencija turėtų prastus atsijo, liūdna, bet šis dėsnis ne visada suveikia. Reikėtų viešai minėti pavardes, nors savo reputacija tegul atsako už netikusius poelgius. Jiems paprasta susikišo rankas į kišenes ir išėjo namo, pas savo vaikučius, kaip nieko ir nebūta.
Atsakyti
QUOTE(Asta2011 @ 2012 01 06, 16:25)
Jo iš tikro apie jus kalbėjau, bet kaip, minėjau, esu naujokė tad dar neįsisavinau visų bendravimo puslapyje niuansų. Dovanokit, jei nebuvau labai subtili, tiesiog, dabar rašinėjant internete, kai viskas jau praėjo, atrodo nieko čia baisaus, bet tuo metu, kai nuvykom į tą Trakų ligoninę tikrai nebuvo viskas taip paprasta. O labiausiai gaila, kad tikrai nemaži pinigai atgula į kai kurių  gydytojų Lietuvoje kišenes,atrodo konkurencija turėtų prastus atsijo, liūdna, bet šis dėsnis ne visada suveikia. Reikėtų viešai minėti pavardes, nors savo reputacija tegul atsako už netikusius poelgius. Jiems paprasta susikišo rankas į kišenes ir išėjo namo, pas savo vaikučius, kaip nieko ir nebūta.


Oi tikrai nei supykau, nei įsižeidžiau 4u.gif mirksiukas.gif . Viskas liuks 4u.gif Kaip ir anksčiau kažkada rašiau, kad visokias nuomones reikia rašyti. O internetas ir forumas yra vieša ergvė ir kiekvienas gali laisvai reikšti savo nuomonę mirksiukas.gif , kaip ir laisva valia galima atsirinkti, kuri nuomonė yra priimtina.

Man savo buvusią ginekologę norėjosi gabalais padalinti, kai išaiškėjo jos žioplumas ir dar už didelius pinigus. Na, o ką jinai? Tegalėjo pasakyti, kad jai labai gaila ir, kad jai tai gera pamoka ir jinai butinai nueis į dar vienus echoskopijos kursus doh.gif . Tepajėgiau tada atsakyti, kad "Aha nueikit...". Bet ką aš čia doh.gif


Linkiu, kuo daugiau leliukų šiemet visoms 4u.gif thumbup.gif . Nesvarbu, kur jie gims - Trakuose, Vilniuje, Kaune. Svarbu, kad sveikučiai 4u.gif


P.S. Kaži, kaip sekasi augti mūsų buvusiai verksniukei kaimynukei iš gretimos palatos, kuri gimė liepos 17 bigsmile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Asta2011 @ 2012 01 06, 16:25)
Jo iš tikro apie jus kalbėjau, bet kaip, minėjau, esu naujokė tad dar neįsisavinau visų bendravimo puslapyje niuansų. Dovanokit, jei nebuvau labai subtili, tiesiog, dabar rašinėjant internete, kai viskas jau praėjo, atrodo nieko čia baisaus, bet tuo metu, kai nuvykom į tą Trakų ligoninę tikrai nebuvo viskas taip paprasta. O labiausiai gaila, kad tikrai nemaži pinigai atgula į kai kurių  gydytojų Lietuvoje kišenes,atrodo konkurencija turėtų prastus atsijo, liūdna, bet šis dėsnis ne visada suveikia. Reikėtų viešai minėti pavardes, nors savo reputacija tegul atsako už netikusius poelgius. Jiems paprasta susikišo rankas į kišenes ir išėjo namo, pas savo vaikučius, kaip nieko ir nebūta.

O vat šito nesuprantu. Jei pasirinkai tokią specialybę - tai ir dirbk už atitinkamą algą. Juk mes patys nuo senų laikų taip pripratinom juos, kad į vargšą pensininką ar sunkiai besiverčiančią mamą nežiūri kaip į žmogų.. doh.gif Tad kaip bebūtų - pinigai ne rodiklis, kad viskas bus gerai. Tai ir jūsų atvejis parodė. Reikia tik džiaugtis, kad viskas gerai pasibaigė smile.gif Aukit sveiki smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes:). Ko jums prireike butent trakuose gimdymo metu ir po jo? Kaip del vyro dalivavima ir nakviniu?smile.gif
Gal yra planuojanciu vasario menesi gimdyti trakuose? 4u.gif
Labai buciau dekinga uz atsakimus,nes labai nerimauju ka pirkt ir panasei g.gif
Atsakyti
QUOTE(dinusia89 @ 2012 01 18, 15:34)
Sveikos mamytes:). Ko jums prireike butent trakuose gimdymo metu ir po jo? Kaip del vyro dalivavima ir nakviniu?smile.gif
Gal yra planuojanciu vasario menesi gimdyti trakuose? 4u.gif
Labai buciau dekinga uz atsakimus,nes labai nerimauju ka pirkt ir panasei  g.gif


Reiktu turet rubu sau ir leliukui,ranksluosti,hig reikmenu po gimdymo
Vyras dalyvaut gales,tik turi pasirupinti apranga,o ir nakvot leis,naktis-60 lt,jei gerai pamenu

Sekmes,viskas bus gerai
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2012 01 18, 15:25)
Reiktu turet rubu sau ir leliukui,ranksluosti,hig reikmenu po gimdymo
Vyras dalyvaut gales,tik turi pasirupinti apranga,o ir nakvot leis,naktis-60 lt,jei gerai pamenu

Sekmes,viskas bus gerai
mirksiukas.gif


aciu uz pagalba.
Tai gaunasi nieko ir nepasikeite kiek skaiciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2012 01 18, 16:25)
Reiktu turet rubu sau ir leliukui,ranksluosti,hig reikmenu po gimdymo
Vyras dalyvaut gales,tik turi pasirupinti apranga,o ir nakvot leis,naktis-60 lt,jei gerai pamenu

Sekmes,viskas bus gerai
mirksiukas.gif

Jeigu CP, tai vyras guli kartu palatoje nemokamai smile.gif
Atsakyti