Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (11 tema)

QUOTE(vikondrija @ 2011 12 04, 20:34)
Sveiki,  4u.gif , o kokios buvo pirmos val. su leliuku? Ar isbuvot tas rekomenduojamas 2 val kartu, ar vaikeli puole sverti, plauti, matuoti? Ar dave marskinius gimdymui? Kokiu daiktu prireike gimdymo metu? Po kiek laiko isleido namo? Kas prieme gimdyma ?Va, kiek daug Jums klausimu  smile.gif  smile.gif


Gimdziau pas skyriaus vedeja ir akusere Lina.
Marskinius,chalata dave,palu tiek man,tiek vaikui taip pat dave.
Labiausiai gimdymo metu reikejo vandens,turejom muzikos,kad negirdeciau sauksmu is kitos gimdyklos bigsmile.gif

Namo isleido trecia diena po gimdymo.
Tik pagimdzius,vaikeli stebejo keleta minuciu,nes buvau gavus doze stipriu nuskausminamuju,kai tik leliuka ivyniojo palon,iskart padejo ant krutines.

Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2011 12 06, 20:35)
Gimdziau pas skyriaus vedeja ir akusere Lina.
Marskinius,chalata dave,palu tiek man,tiek vaikui taip pat dave.
Labiausiai gimdymo metu reikejo vandens,turejom muzikos,kad negirdeciau sauksmu is kitos gimdyklos bigsmile.gif

Namo isleido trecia diena po gimdymo.
Tik pagimdzius,vaikeli stebejo keleta minuciu,nes buvau gavus doze stipriu nuskausminamuju,kai tik leliuka ivyniojo palon,iskart padejo ant krutines.


O jusm leido vandenį gert? huh.gif Man tai pylė lašelines, nei apie maistą, nei apie gėrimą nereikėjo galvot, tik komandas vykdžiau į tūliką laiku nueit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2011 12 06, 23:39)
O jusm leido vandenį gert?  huh.gif Man tai pylė lašelines, nei apie maistą, nei apie gėrimą nereikėjo galvot, tik komandas vykdžiau į tūliką laiku nueit biggrin.gif


Vandeni geriau kol saremiavau,kai reikejo stumt-tuomet leido tik skalaut vandeniu
Laseliniu as atsisakiau ax.gif
Atsakyti
Sveiki

Aš naujokė prisijungiau,nes noriu pasidalinti savo įspūdžiais apie Trakus, gal kam bus naudinga.
.
Žodžiu, susitariau su gydytoja Meškaite, ji Vilniuje turi savo privatu ginekologinį kabinetą, dėl cezario Trakuose, nes labai suplyštu per gimdymus, po antro vaiko net kraują pylė, nes kol siuvo kažkaip labai nukraujavau (laukėmės trečio vaikelio). Tačiau, planuotos datos nesulaukiau, gimdymas prasidėjo anksčiau. Paskambinau gyd. Meškaitei, pasakiau, kad man sąrėmiai, ji važiuoti tą vakarą (buvo apie 11 val.) negali, pranešė gydytojai Variakojienei, patikino, kad jos taip dirba jau daug metų, t.y. keisdamos viena kitą, esant reikalui. Mes per tą laiką jau nuvykom į Trakus, bet gydytoja Variakojienė pasirodo taip pat nenusiteikusi važiuoti, o kažkokią budinčią gydytoją telefonu konsultuoja kaip elgtis, nes man prasidėjo nedidelis kraujavimas.

Mes su vyru labai nustebom, kad tie Trakai taip giriami, jau vos įėjus pro duris pasidarė nesaugu, lenda kažkokios pensininkės apsimiegoję iš pakampių kaip pelės, priėmime aparatūros beveik jokios, pasišviečia su staline lempa. Tas mano pakraujavimas labai išgąsdino budinčią gydytoją, ji iškvietė greitąją ir išsiuntė į Antakalnio klinikas, kuo aš labai apsidžiaugiau. Pasivažinėjom trupučiuką, bet pats gimdymas praėjo sklandžiai, nedarė Antakalnyje jokio cezario, bet kažkaip pasisekė ir nesuplyšti stipriai.

Jeigu dabar reikėtų rinktis kur gimdyti, tai jokiu būdu ne į Trakus.



Atsakyti
Sveikos,
pries pora savaiciu ir as gimdziau Trakuose. Aplinkybes susikloste taip, kad viskas baigesi gerai ir jau trecia diena buvau israsyta su savo leliuku namo. Del aplinkybiu sakau, nes su vyru atvykome nakti ir pries mane jau gimde kelios merginos, tai visas personalas isijuoses dirbo ir lakste, palyginus su kita naktim kada vaksciojau koridoriais ir ieskojau nors gyvo zmogaus pasiklaust, kodel vaikiukas tik pavalges vel verkia. Is kur man, naujai iskeptai mamytei, zinot, kad vaikui pirmas paras (.)(.) reikia vos ne 24 val. per para blush2.gif Esme tame, kad personalas miegojo, o kuris gydytojas budejo, net nezinau, nemaciau. Vat ir pagalvojau, kas butu, jei ta nakti atvykciau gimdyt g.gif
Is esmes, mano atvejis praejo labai gerai. Labai likau dekinga akuserei Romai. Tikrai superinis zmogus ir darbuotojas thumbup.gif
Pacioj ligoninej salygos tkrai geros, norejau mokamos palatos, bet ji buvo uzimta. Neziurint i tai gavau paprasta palata, kurioj gulejau viena, o ir salygos visai geros. Atvykus iskart gavau ir naktinius ir chalata, veliau prinese daugiau visko ko tik gali prireikt. Esant reikalaui viska keicia i svarius. Kadangi anksciau nesu gulejus ligoninese, neturiu su kuom lygint maista, bet man pasirode visai geras. Tai kad viskas toj ligoninej gerai, ir aptarnavimas, ir personalas. Vienintelis dalykas kas mane truputi suglumino, tai ta naktis, kuomet visas personalas miegojo,
Atsakyti
QUOTE(Gunia @ 2011 12 11, 16:26)
Is esmes, mano atvejis praejo labai gerai. Labai likau dekinga akuserei Romai. Tikrai superinis zmogus ir darbuotojas  thumbup.gif 
Pacioj ligoninej salygos tkrai geros, norejau mokamos palatos, bet ji buvo uzimta. Neziurint i tai gavau paprasta palata, kurioj gulejau viena, o ir salygos visai geros. Atvykus iskart gavau ir naktinius ir chalata, veliau prinese daugiau visko ko tik gali prireikt. Esant reikalaui viska keicia i svarius. Kadangi anksciau nesu gulejus ligoninese, neturiu su kuom lygint maista, bet man pasirode visai geras. Tai kad viskas toj ligoninej gerai, ir aptarnavimas, ir personalas. Vienintelis dalykas kas mane truputi suglumino, tai ta naktis, kuomet visas personalas miegojo,

NA, gal ir gerai, kad negavot mokamos palatos lotuliukas.gif Sutaupėt šiektiek pingėlių, tad išleiskit juos save palepinti thumbup.gif

O dėl personalo miegojimo.. g.gif Tai manau, kad kai jūs naktį atvykote gimdyti, nepagimdėte per 15 min., jei ne - tai per tokį laiką personalas tikrai prabustų. Aš atvykau į ligoninę 4 val.ryto, o pagimdžiau 15 val. lotuliukas.gif Tad mano atveju, ir išsimiegoti ir pasikeisti personalas spėjo biggrin.gif Tad nemanau, kad tai labai jau didelė problema.
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2011 12 14, 22:13)
NA, gal ir gerai, kad negavot mokamos palatos  lotuliukas.gif Sutaupėt šiektiek pingėlių, tad išleiskit juos save palepinti  thumbup.gif

O dėl personalo miegojimo.. g.gif Tai manau, kad kai jūs naktį atvykote gimdyti, nepagimdėte per 15 min., jei ne - tai per tokį laiką personalas tikrai prabustų. Aš atvykau į ligoninę 4 val.ryto, o pagimdžiau 15 val.  lotuliukas.gif Tad mano atveju, ir išsimiegoti ir pasikeisti personalas spėjo biggrin.gif Tad nemanau, kad tai labai jau didelė problema.


Nieko siaip blogo nesakau, bet kai prikeliau viena darbuotoja, tai ta buvo baisiausiai nepatenkinta. Vat tas man ir nepatiko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gunia @ 2011 12 15, 17:01)
Nieko siaip blogo nesakau, bet kai prikeliau viena darbuotoja, tai ta buvo baisiausiai nepatenkinta. Vat tas man ir nepatiko  blush2.gif

Tokia darbuotojos reakcija ir man nepatiktų, bet ką padarysi - juk ten irgi žmonės dirba.. Svarbiausia, kad toks jos nepasitenkinimas ar užsimiegojimas neturėjo kažkokių rimtų pasekmių jos darbo kokybei..
Atsakyti
Pirma leliu gimdziau VGN, o dabar mastau apie Trakus. Tik todel, kad arciau namu. Gimdziau su epidura. Skaudejo ziauriai, ant veido visi kapiliarai sutrukinejo. Daktare sake, kad cia priklauso nuo to kaip organizmas priima vaistus ir reaguoja i skausma. Gerbiu mamas, kurios nori gimdyti naturaliai, bet zinant koks skausmas buvo su vaistais, baisu net pagalvot apie naturalu gimdyma. Kaip su tuo Trakuose? Pirma karta buvome susitare su gyd., tai tik atvaziavus paklause ar noriu nuskausminamuju ir mokamos palatos.
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2011 12 16, 10:21)
Pirma leliu gimdziau VGN, o dabar mastau apie Trakus. Tik todel, kad arciau namu. Gimdziau su epidura. Skaudejo ziauriai, ant veido visi kapiliarai sutrukinejo. Daktare sake, kad cia priklauso nuo to kaip organizmas priima vaistus ir reaguoja i skausma. Gerbiu mamas, kurios nori gimdyti naturaliai, bet zinant koks skausmas buvo su vaistais, baisu net pagalvot apie naturalu gimdyma. Kaip su tuo Trakuose? Pirma karta buvome susitare su gyd., tai tik atvaziavus paklause ar noriu nuskausminamuju ir mokamos palatos.


Mn siule epidura,bet as atsisakiau
Gavau doze lab stipriu nuskausminamu,kai atsidarymas sieke apie 6 cm
Nemanau,kad jums nesuleis vaistu,jei to pageidausit
As be nuskausminamu matyt buciau samone praradus,nors ir taip daug ko nepamenu
taip kad puikiai jus suprantu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sakykite, o gal kam teko cezari aptuti trakuose? A siaip komplikuota gimdyma? Kaip ten su reanimacijom ir aparaturom?
Atsakyti
QUOTE(THAI @ 2011 12 23, 13:35)
Sakykite, o gal kam teko cezari aptuti trakuose? A siaip komplikuota gimdyma? Kaip ten su reanimacijom ir aparaturom?


Kiek zinau cezari daro ir komplikuotus gimdymus irgi priima. Negaliu uztikrintai teigti, nes mano gimdymas praejo sklandziai, bet pries menesi gimde pazistama, kuriai kad issaugot vaikeli, paskutine minute buvo nuspresta daryti cezari. Daktarai, t.y. vedeja savo darba atliko pukiai, mamyte ir vaikelis jauciasi labai gerai smile.gif
Jei netingi, paskaityk foruma, nes apie tai tikrai buvo kalbeta 4u.gif
Atsakyti